• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
boze pisem jak madar... malo to byt ahojte babule a citat- ale vsak mate dost vysoke IQ na moje preklepy
19. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami.... k tomu polievaniu susedinej travy - zozen jej nejakeho sexi erotikuš zahradnika na kosenie travy a o chvilu ta bude na kolenach prosit aby si si tie tujky zalievala este viac a castejsie
19. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci... vecer uz hadam budem moct konovat, tak si tie 2 vecery hadam vynahradime :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Alex uz buva a ja vraim upratujem periem a tak...
19. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa bála ,že čo svami

palci - máme punčáky s mliekom
19. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
ja sa hlasim po par dnoch :grinning: ,len sa mi nejak oboty nakopilo, tak makam. Dnes som sa konecne do odmrazovania mraziaka pustila, ja to tak nemama rada, no est to poumyvat a mam pokoj.
Ali, no moze byt skor rada,ze jej polievate, nie :slight_smile: ,mne suseda kvietky tiez polieva, poleje sebe a vidi moje uschnute,tak aj mne cez plot :grinning: :grinning: , bo ja ich mam pravidelne zalievane, ale pieskom :grinning:
A myslim, ze mozem vyhlasit, ze Janka kiahne nechytila :dizzy_face: :dizzy_face: , som takaaa rada
19. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím tetušky :slight_smile: som dnes konečne aj niečo postíhala urobiť a nakúpiť :dizzy_face:
Kasis to aj ja neznášam, ani len chladničku a tiež musím, asi večer vypnem, nech ráno môžem len umyť a nahádzať všetko naspäť :rolling_eyes:
Andy tie fotky máš super, akurát Alex sa na seba na tej "akože"fotke vôbec nepodobá, nevymenili ti ho v pôrodnici náhodou? :grinning: :grinning: :grinning: A dnes sa Bouka s Alexom na ulici nerozprávala, lebo bola unavená a nešťastná, že sme nestihli ísť na zmrzlinku :sweat_smile:
Ali no aby sa tetka nepo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Natali to čo ste mali súťaž kto dlhšie vydrží koňovať? :grinning:
19. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...
a to vas kedy stretol?
Ani neviem...
Len to co som vas videle rano na aute ist prec..

Uz som uratala kupelnu tak idem na kuchinu..
:frowning2:
Nechce sa mi vobec..
19. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...
A ku tej fotke mne sa zda ze sa podoba..
tmave blond vlasy, modre oci a odstavajuce usi... :slight_smile:

Ale dievcatko vobec..
Take blondave...
Hm...
19. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca - ja rada ,že mam večer niekoho na písanie inač budem čumákovať na plafon a čakať na sníčkovú vílu kedy sa jej zachce prísť aj ku mne, pravda ten jeden večer sme to roztočili :grinning:
19. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis - dakujem sestra dačo porieši no je to na dlhé lakte
19. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...ta to co..na 2. strane spadnuté :astonished:
19. aug 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6451858

a toto pre menšiu...väčšie máš odo mňa, tak budú ako dvojičky :wink:
19. aug 2009 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde ste...nebudem u našich do polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=354955&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3DSELL%26vOther%3D%26vOffset%3D80

ved to za menej kúpim oveľa lepší a krajší kočík....zasa niekto bez chrbtovej kosti :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, tam pise, ze cena dohodou, tak to asi len nahodila cenu ze jeden dva tri :sweat_smile:

ja som uz doma, sme boli skoro do 8 na ihrisku, sme dnes mali navstevu z mt z mk a potom este hubka prisla na chvilku :dizzy_face: a v noci sa uz mm vrati, tak mi to aj bez neho rychlo preslo :wink:
19. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bai...ved aj mňa to potom napadlo...ale aj tak...iba ťa to šokne :sweat_smile:
19. aug 2009 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :dizzy_face: pekný večer, som si vás čitla, ale ani nejak nie je čo :sweat_smile: idem TV pozrieť, čaute zajtra
19. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto ste videli? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=108831&vGroupOffset=0 :grinning: :grinning: :grinning: idem si to prečítať...to minule chceli MM s ivciným založiť modrého capa, aby mali kde písať aj oni....ale to už mali čosi v sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja že je tu už žúrka v plnom prúde a nič :frowning2: . Ja som len pred chvíľou prišla zo záhradky, len čo som malú uložila a umyla sa. Zas ma chytil rapel prerábať skalku. Som unavená ako taký ťažný kôn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky môžme začať žúrovať no niekto to už vzdal o 21.30 je len zahrievacie kolo :grinning:
19. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojmeee :slight_smile:
19. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzhľadom na nízku účasť zatvárame
19. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som len prisla :grinning: a vy uz zatvarate? :astonished:
19. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne pinocio :grinning: Raz za 100 rokov som tu a zatvaras :grinning: Tak ja idem spat :angry: :grinning:
19. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze nizka ucast a nas sa tu tolko zislo :sunglasses:
19. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
My sme celu noc blbo spali...
Alex bol stale hore...
A MM sa chudak vobec nevyspal..

Alex sa stale budi, ze dida dida ako cumel a potom sa s nim hra...
nechapem ... :unamused:
20. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok