Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
24. júl 2009

ajóoooooooooooooooooj 😉

alami
24. júl 2009

bzuči - si môžem aj cez mamu, ja že ak si niekto tu zarába.

bzuco
autor
24. júl 2009

aha...

ivca82
24. júl 2009

Ahojte, ešte že som nazrela, by som na vás v 3ke vykrikovala.. 😀 😀 😀
Nestíham prečítať, ale možno večer dobehem 😅

alami
24. júl 2009

Kde ste kto? tu sa pečú palacinky a u vás?

ivi a čo robíš, že nestíhaš? ešte tam mám skorotakmeršvagrinú?

pinocio
24. júl 2009

ahojky, ja už doma dobca som uspala a idem kuk a to už level 4
ja nevarím rozhodnutie dna, mam ovocný šalát, kávu s bebe to stačí na tom hice

alami
24. júl 2009

sa ti frajerí keď máš len jedno malé na mliečku, miesto dvoch žrútikov, teda 2+1 😀 😀 😀 😀

pinocio
24. júl 2009

ale mm to je kyselina a ja mam tiež veľmi chlpatý jazýček 😀 rada papkam dobrotky 😀

pinocio
24. júl 2009

😲 😲 😲 haloooooooooo
ste na kare u bzuča kde kdo 😀

natalschen
24. júl 2009

ahoooojte vsetci...... som tu tiez len naskok 😉 , ludia, prave mi doslo, ze MM ma dnes meniny a ja som nic nekupila ☹ , ale aspon ze som si to uvedomila, musim nejak zaimprovizovat, napada vam nieco? 😅

pinocio
24. júl 2009

zachrani to pivo 😀 chot si sdnuť sním ved ste málo spolu 😉

alami
24. júl 2009

natali - pozvi ho na večeru, alebo doma priprav nejkú romantikuš večeru a je to 😉
pinocio - som sa zabudla na MMB 😀
idem ja niečo robiť 🙄

pinocio
24. júl 2009

ozaj ten choduľ čo predávaš to ako pre mna 😀 😉

pinocio
24. júl 2009

alami aj ja vymetám bazaáre 😀

natalschen
24. júl 2009

pinoci....no vidis, o dalsi dovod viac, aby si uz konecne dorazila na to pivco.... spravime exkurziu chatrce, vysetkych predavanych veci a chodul obrzies, hned vyskusate a mas ho za 10 Eur 😉

natalschen
24. júl 2009

alami..... aj moja sestra robi avon, takze ak budes mat zaujem, dava kazdemu vyvolenemu zlavu 15%, do buducna 😀

natalschen
24. júl 2009

musim veru daco vymysliet aspon vecer.......aspon to pivco by som mohli zvladnut, ale s detmi na krku sa nam to moc neda ☹

pinocio
24. júl 2009

sedieť to nechce chlapčisko ale nohami vyrgá a nám to po dome stačí dame dake stretko 😀

natalschen
24. júl 2009

oki, zatial napisem ze reserve, nase baby behali v nom od 6 mesiacov, sestra riadne zazerala 😠 bo robi rehabilitacnu dr. a oni moc neradi tieto choditka 😒 , vraj to spomaluje prirodzeny vyvoj chodze ale co.... lepsie ked sa nauci chodit neskor ako mi maju vrestak cely den zavrete v postielke... a nakoniec - aj tak mi obe zacali chodit uz v 11 mesiacoch 🙂

pinocio
24. júl 2009

ved to ,že nevládzem ho na rukách aspon skúsime inú zábavku

natalschen
24. júl 2009

zatial ahoooojte, vecer vas kuknem 🙂 , prajem este prekrasne pooludnicko 😀

kasis
24. júl 2009

Caute,
super, mame 4ku 😀
ja tiez len na skok, hlasim doma maroda, MM ma triestivu otvorenu zlomeninu laveho ukazovaka, tak je od vcera doma. Si nakladol kladivom obrovskym po prstoch, prostrednik mu zasivali. No ale ruku ma celu v dlahe.
Tak mam doma 3 deti, vcera kym som to vsetko okupala,bo MM dosiel z pohotovosti este ufulany z roboty, tak som mala dost 😝 .
Nie je na PN, vzal si dovolenku, ze aspon pobehame cez tyzden niekam. Tak vlastne, mozem byt rada,lebo inac by si ani tu dovcu nevzal 🤐 .

bzuco
autor
24. júl 2009

kasis...všetko zlé je na niečo dobré 😝 😅

kasis
24. júl 2009

Bzuco, asi tak, ale je v pohode, tak je snad vsetko OK. Matko ako, aspon daco uz spapa?
Natalia, vsetko naj naj manzelovi k meninam, daco urcite vymyslis, ja som minule mojmu na meniny nanukovu tortu a grilovacku a bolo fajn 😉
Baby, co ste davali Imunoglukan, nemal dake vedlajsie ucinky? Neviem ci sa mi to zda, ale Matko nejak viac papa(co som rada 😀 ), dokonca zje aj take jedla, co kedysi nemusel.

alami
24. júl 2009

kasis - Oli sa rozjedol tiež a ani nemá imunoglukán 😀 včera zjedol obed aj Lukáškovi 😀 😀 😀 😀
inak mi ho užívali obaja a nepamatám, žeby viac jedli.

mi prišiel balíček, poštovné si zapytala 1,3Eura a poslala to za 60centov obyč poštou - krava! tak mi to poštárka strkla medzi bránu, ešteže to nik nevzal 😠
a ešte som to kúpila aj na H, - nabíjačka - klúčenka na Nokiu - až na to že na Nokiu mi nesedí 😠 lebo to je na staršie typy 😠

alami
24. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1182796 ak by ste to niekto chceli 😅 dám vyskúšať či vám to sadne na mobil, inak si myslím, že by to bolo dobré...som chcela segre, tej sa každú chvíľu vybije telefón...

za 5 Euro - ak by niekto chcel...ak nie, tresnem to zas na aukciu

leyuska
24. júl 2009

Ali, palacinky chutili? 😝 😝 😝 My sme mali včera. Dnes len ryžový nákyp som robila, bo idem s mm na večeru.

ivca82
24. júl 2009

Ali mám tu ešte aj takmerskoro švagrinú s mužom, išli na výlet, a prišla mi aj sestra, akurtá zaspala na gauči, tak som jej len deku dala 😀
Baby inak k tajomstvu, ja čo prečítam kapitolu, niečo si vizualizujem a už to mám 😅 som akurát včera prešla kapitolu o peniazoch a ráno sms z banky 😀 😵 🙂 peniaze, čo sme sa s nimi už rozlúčili zrazu dorazili 😀
Kasis no presne, aj zlé je na niečo dobré, ale keby radšej len to dobré bolo 😉

ivca82
24. júl 2009

Aj ja by som mala palacinky upiecť ešte, malej už týždeň slubujem 😅

leyuska
24. júl 2009

Kasis, aj ty máš takého šikovného manžela ako ja 😀 😀 😀 😀 . No, ale musím poklopať, asi si dáva pozor, dávno sme neboli na pohotovosti s prstíkmi. Dúfam, že nezakríknem.