• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
šup-šup sem všetky :wink:
24. júl 2009 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajóoooooooooooooooooj :wink:
24. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuči - si môžem aj cez mamu, ja že ak si niekto tu zarába.
24. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha...
24. júl 2009 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ešte že som nazrela, by som na vás v 3ke vykrikovala.. :grinning: :grinning: :grinning:
Nestíham prečítať, ale možno večer dobehem :sweat_smile:
24. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste kto? tu sa pečú palacinky a u vás?

ivi a čo robíš, že nestíhaš? ešte tam mám skorotakmeršvagrinú?
24. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja už doma dobca som uspala a idem kuk a to už level 4
ja nevarím rozhodnutie dna, mam ovocný šalát, kávu s bebe to stačí na tom hice
24. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti frajerí keď máš len jedno malé na mliečku, miesto dvoch žrútikov, teda 2+1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mm to je kyselina a ja mam tiež veľmi chlpatý jazýček :grinning: rada papkam dobrotky :grinning:
24. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: haloooooooooo
ste na kare u bzuča kde kdo :grinning:
24. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte vsetci...... som tu tiez len naskok :wink: , ludia, prave mi doslo, ze MM ma dnes meniny a ja som nic nekupila :frowning2: , ale aspon ze som si to uvedomila, musim nejak zaimprovizovat, napada vam nieco? :sweat_smile:
24. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachrani to pivo :grinning: chot si sdnuť sním ved ste málo spolu :wink:
24. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - pozvi ho na večeru, alebo doma priprav nejkú romantikuš večeru a je to :wink:
pinocio - som sa zabudla na MMB :grinning:
idem ja niečo robiť :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ten choduľ čo predávaš to ako pre mna :grinning: :wink:
24. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami aj ja vymetám bazaáre :grinning:
24. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci....no vidis, o dalsi dovod viac, aby si uz konecne dorazila na to pivco.... spravime exkurziu chatrce, vysetkych predavanych veci a chodul obrzies, hned vyskusate a mas ho za 10 Eur :wink:
24. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami..... aj moja sestra robi avon, takze ak budes mat zaujem, dava kazdemu vyvolenemu zlavu 15%, do buducna :grinning:
24. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim veru daco vymysliet aspon vecer.......aspon to pivco by som mohli zvladnut, ale s detmi na krku sa nam to moc neda :frowning2:
24. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedieť to nechce chlapčisko ale nohami vyrgá a nám to po dome stačí dame dake stretko :grinning:
24. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, zatial napisem ze reserve, nase baby behali v nom od 6 mesiacov, sestra riadne zazerala :angry: bo robi rehabilitacnu dr. a oni moc neradi tieto choditka :unamused: , vraj to spomaluje prirodzeny vyvoj chodze ale co.... lepsie ked sa nauci chodit neskor ako mi maju vrestak cely den zavrete v postielke... a nakoniec - aj tak mi obe zacali chodit uz v 11 mesiacoch :slight_smile:
24. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ,že nevládzem ho na rukách aspon skúsime inú zábavku
24. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ahoooojte, vecer vas kuknem :slight_smile: , prajem este prekrasne pooludnicko :grinning:
24. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
super, mame 4ku :grinning:
ja tiez len na skok, hlasim doma maroda, MM ma triestivu otvorenu zlomeninu laveho ukazovaka, tak je od vcera doma. Si nakladol kladivom obrovskym po prstoch, prostrednik mu zasivali. No ale ruku ma celu v dlahe.
Tak mam doma 3 deti, vcera kym som to vsetko okupala,bo MM dosiel z pohotovosti este ufulany z roboty, tak som mala dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nie je na PN, vzal si dovolenku, ze aspon pobehame cez tyzden niekam. Tak vlastne, mozem byt rada,lebo inac by si ani tu dovcu nevzal :zipper_mouth: .
24. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kasis...všetko zlé je na niečo dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. júl 2009 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco, asi tak, ale je v pohode, tak je snad vsetko OK. Matko ako, aspon daco uz spapa?
Natalia, vsetko naj naj manzelovi k meninam, daco urcite vymyslis, ja som minule mojmu na meniny nanukovu tortu a grilovacku a bolo fajn :wink:
Baby, co ste davali Imunoglukan, nemal dake vedlajsie ucinky? Neviem ci sa mi to zda, ale Matko nejak viac papa(co som rada :grinning: ), dokonca zje aj take jedla, co kedysi nemusel.
24. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis - Oli sa rozjedol tiež a ani nemá imunoglukán :grinning: včera zjedol obed aj Lukáškovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak mi ho užívali obaja a nepamatám, žeby viac jedli.

mi prišiel balíček, poštovné si zapytala 1,3Eura a poslala to za 60centov obyč poštou - krava! tak mi to poštárka strkla medzi bránu, ešteže to nik nevzal :angry:
a ešte som to kúpila aj na H, - nabíjačka - klúčenka na Nokiu - až na to že na Nokiu mi nesedí :angry: lebo to je na staršie typy :angry:
24. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1182796 ak by ste to niekto chceli :sweat_smile: dám vyskúšať či vám to sadne na mobil, inak si myslím, že by to bolo dobré...som chcela segre, tej sa každú chvíľu vybije telefón...

za 5 Euro - ak by niekto chcel...ak nie, tresnem to zas na aukciu
24. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, palacinky chutili? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My sme mali včera. Dnes len ryžový nákyp som robila, bo idem s mm na večeru.
24. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali mám tu ešte aj takmerskoro švagrinú s mužom, išli na výlet, a prišla mi aj sestra, akurtá zaspala na gauči, tak som jej len deku dala :grinning:
Baby inak k tajomstvu, ja čo prečítam kapitolu, niečo si vizualizujem a už to mám :sweat_smile: som akurát včera prešla kapitolu o peniazoch a ráno sms z banky :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: peniaze, čo sme sa s nimi už rozlúčili zrazu dorazili :grinning:
Kasis no presne, aj zlé je na niečo dobré, ale keby radšej len to dobré bolo :wink:
24. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som mala palacinky upiecť ešte, malej už týždeň slubujem :sweat_smile:
24. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis, aj ty máš takého šikovného manžela ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No, ale musím poklopať, asi si dáva pozor, dávno sme neboli na pohotovosti s prstíkmi. Dúfam, že nezakríknem.
24. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok