Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
7. mar 2010

No keď si nedočkavá sa potom nečuduj, že sa aj pc zblázni 😀 😀

ivca82
7. mar 2010

Ja idem budiť deti zase 😝

ivca82
7. mar 2010

A nerobte mi chute s pizzou 😠 😝 😀

alami
7. mar 2010

bzuči - príjemnú prechádzku...
ivi - a Bouka ti spí? mne nie 😝 😢

alami
7. mar 2010

no tak buď....no...mne keby spali, ani ma nehne budiť 😀

ivca82
7. mar 2010

Spí, ale dlho už nebude 😀 mne v piatok nespala na obed, lebo zaspala v aute keď boli doobedu s MM v Hágoch, ale večer 22.00 zalomila ani mlieko nestihla dopiť 🙂

alami
7. mar 2010

Olimu nie je nič, ale má riadne sople, dali by ste ho do školy?Vôbec neviem... 😖

alami
7. mar 2010

som sa nejak rozšúpla, teraz počítam, že čakám 10 balíkov, to budú na pošte zas radi, že ma toľkokrát uvidia 😅 😀 😀 😀

geegee
7. mar 2010

Dakujemm v Tominovom mene 🙂 Meniny oslavene, teda aspon v ramci nasej minirodinky a normalna oslava bude neskor 🙂

Ja na stretko mozem vyrazit az tak okolo po 8, ked spacifikujem 1kus dietata do postele, potom uz zaspi sam 🙂

Zajtra idem na meliiir 🙂 Taky nejaky speeeci, ako sampon, vydrzi mesiac, tak som zvedava ako to bude vyzerat...este som sa ani nerozhodla aku farbu dam 😀 😎

alami
7. mar 2010

ja som si nejak neuvedomila, že máme Tomáška 😅 o to viac - všetko nááááááááááááááááááááááááááááj 😵

majussa21
7. mar 2010

Ahojky
Ja uz lezim v posteli mm je v nocnej mala spi tak som si vas precitala a mam dost 😀
Bzuco to akoze o co im islo no este vadit sa tu ako male decko budu a pritom islo len o to ze pozeras kolieska a kazdemu sa paci ine vyjadrila si svoj nazor ale pobavila som sa aspon na nich ako ich to vyhecovalo..dobra si bola zeby sme ta tam teraz podorili?a nieco vtipne im tam napisali len nemame tolko casu ako oni sediet pri ich hlupych temach co sa tak nudia a nevedia co od nudy vymysliet..
Co si hodila link na tu ciapku tak taku istu len cisto ruzovu a paskavu je doniesli z Irska testovci a koopec veci este aj mne a mm sme sli dnes od nich nabaleny ako na jeziska plny kufor veci..
Ali joj ta pizza vypada super no ja by som mala fakt zacat chudnut testina boli v irsku a doniesla mi taku krasnu bluzku a moje plavacie koleso sa do nej nezaplo tak asi by som s tym mala daco urobit ale ked sa mi nechce keby to za mna dakto druhy 😒
Ali no ak ich ma biele tak hej ale ak zlte zelene tak to asi nie ved vies.

bzuco
autor
7. mar 2010

čaute

som práve troška kukala na ebay.de - pre malú na budúci rok šaty na prijímanie
kokso - ja si tam idem vydražiť - ponúk do aleluja a ceny od 1 eura, to sa mi oplatí...a krásne šatočky, nie ako tie, čo tu na MMB ponúkajú - z našich detských liet 😅

majussa21
7. mar 2010

Aj ja blahozelam nech je hlavne zdravy a robi rodicom len radost..My sme dnes boli blahozelat maminmu bratovi iez je Tomas..
GG a kam to ides na melir?Ja tiez potrebujem daku zmenu..

alami
7. mar 2010

majussa - biele husté...segra mi "nakázala" počkať zajtra ešte doma - ak zajtra budú zelené - jasné že doma, ak mu to prestane - do školy.takže zajtra ešte počkáme, čo z toho bude

majussa21
7. mar 2010

Bzuco u nas uz maju rovnosaty ci tie habity ci ako to volaju vsetci rovnake.
Inak sme boli na stretnuti ohladom skolky tak nic sa nevyriesilo same vyhrazky a skolka bude jedna tak nevieme co urobime kde ju dame. A ze ucitelka povedala na rovni ze ti co sme boli do 10 tej mame sancu ti po uz nie..

bzuco
autor
7. mar 2010

no tu zatiaľ rovnošaty nie sú a dúfam, že ani nebudú - ved nech je princeznička aspoň raz a nie v tých háboch oblečená 😒

majussa21
7. mar 2010

Ali tak pockaj a uvidis ja malej vzy vecer ked ma takto riadne nakvapem a zelene mi neviem ci mala len asi raz ale asi ked pojde do skolky budeme mat vsetko.My sme tuto zimu nehcem zakriknut ani chory neboli naposledy pred rokom ked som nastupila do prace v aprili vikend preteplotovala a teraz mala laryngitidu lahsiu a kasel inak sme sa celkom drzali a teraz ked nastupi od aprila do skolky sa jej to urcite pokazi..

majussa21
7. mar 2010

Bzuco to hej teraz maju taky vyber ako svadobne no mne je to jedno potom sa zasa porovnavaju ako deti ta ma krajsie zavidia si a iba mame my robotu zhanat.. 😕 Tak co uz drazis? 😉 A este ked som videla tie ucesy tak tie sa mi nepacili vycesane od kadernikov hrozne dobre ze namalovane este neboli.. 😒

majussa21
7. mar 2010

Ale si pamatam ze som mala najkrajsie sa nehcem chvalit teraz 😀 ale bola som na ne hrda mali kruh ako svadobne nik take vtedy nemal mi ich mamina v polsku v obchode kupila a na tu dobu stali 2000 sk co bolo dost..hodim foto:D ci ma spoznate ktore to boli? 😀

bzuco
autor
7. mar 2010

maji...ešte nie...zajtra si chcem k tomu s malou sadnúť a aspoň prezistiť, aké sa jej páčia
idem nájsť tie, čo sa mi páči - počkaj

majussa21
7. mar 2010

no cakam dnes tu budem dlho strasit ak ma neodstrihne spat 😉

bzuco
autor
7. mar 2010

http://cgi.ebay.de/Kommunionkleid-mit-Marken-Bo...

no hádam nerozhodím stránku 😝

bzuco
autor
7. mar 2010

tak...stalo sa 😅

bzuco
autor
7. mar 2010

jednoduché a peknučké

bzuco
autor
7. mar 2010
bzuco
autor
7. mar 2010
majussa21
7. mar 2010

velmi pekne fakt jednoduche par drobnosti ktore ich skraslia a gombiky vzadu, ruzicka, tak prestrihnute pekne ale zaujimalo by ma to ako to tam vydrazis to co je za stranku ze take lacne uz si odtial drazila?

majussa21
7. mar 2010

no mne sa tie prve viac pacia aj ked tieto su vycackanejsie 🙂

geegee
7. mar 2010

majussa, idem sem www.kadernickysalon.sk. Bola som sa tam naposledy strihat a spokojna som bola...trochu smeny od Marali sa mi ziadalo, tak som skusila 🙂