Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
18. aug 2009

ale vast tu je...

ivca82
18. aug 2009

Ja hlásim, že žijem 😀 čítam knihu, takže každá voľná minúta ide na úkor koňa 😝 😉

leyuska
18. aug 2009

No aj ja budem čítať od pondelka knihy, ale školské učebnice😠 😠 😠 😠

bzuco
autor
18. aug 2009

ahojte
ja len na skok...píšem od našich - doma nám nejde net a kamoš, na ktorého sme pripojení je v chorvátsku a vráti sa až cez víkend, takže to ešet potrvá, kým sa spojazdní
aspoň ma to neťahá od učenia 😀
dnes mi volala zo študijného tetuša, že či by sa mi nedalo ako ružomberčanke prísť na štátnice už o 8-mej, lebo že nás je 40!!!!!! na ten 1 deň - no tak to neviem ako chcú stihnúť všetkých vyskúšať - to fakt bude riadny rýchlik, 😅 ...pôvodný čas bol o 9tej
aspoň to budem mať rýchlo za sebou

dnes som dorazila posledné otázky a mám týždeň na zopakovanie všetkého, ....no mám pocit, že sa to idem učiť od znova 😖 😅 ...a možno mi svitne a nebude treba 😉

leyuska
18. aug 2009

Neboj sa, všetko máš pekne uložené v pamäti. Držím ti palce 🙂 😉

pinocio
18. aug 2009

bzuco - myslíme na teba ,posielame energiu a pre šťastie držím pazúr

pinocio
18. aug 2009

tu už dlho nebolo tak mrtvo - držíte bobríka mlčania

baileysa
18. aug 2009

ahojky,

bzuco, neboj, na statniciach aj z paty vytiahnes 😉 uz nechas mas za tym, ten pocit, ze aky veget zrazu ti aj zavidim, ale tento posledny tyzden veru nie 😅

bzuco
autor
18. aug 2009

bai...no z oboch piet budem ťahať 😅 😅

leyuska
18. aug 2009

Bzucko a z čoho vlastne robíš štátnice?

bzuco
autor
18. aug 2009

AJ 😝 😝 😝

leyuska
18. aug 2009

Tak to klobúk dole 🙂 . Že vraj matikári, majú blízko k jazykom. Ale výnimka potvrdzuje pravidlo, ja mám straaaaašne ďaleko 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
18. aug 2009

ved ja tiež dosť.... 😀 😀 😀
riaditeľka ma dokopala 😠 do toho...keby som vedela, že to bude taký horor, tak sa na to vykašlem

a najhoršie - drvia nás literatúru - rozbory, obsahy a neviem čo akoby sa to niekde na Zš, SŠ niekedy učilo 🙄 🙄 🙄 ...nebyť toho, dalo by sa to celkom dobre

leyuska
18. aug 2009

Aj mne riaditeľka hovorila, nech si robím ešte jeden predmet, AJ alebo informatiku. Ale teraz máme nového, dúfam, že to nebude vyžadovať. Lebo z gegnem 😠 😠 😠 , ja už nechcem mať žiadne stresy zo skúšok!

bzuco
autor
18. aug 2009

ja som si povedala, že už žiadna škola....možno o 2-3 roky ak by sa mi chcelo, urobím si doktorát, ale teraz určite nie 😝
keby to aspoň na tom plate bolo vidno, ale houby 🙄

pinocio
18. aug 2009

bzuco - kočky v pôrodnici učiteľky toto preberali, že doktorat spravíš raz dva na katolíckej a spraví to 1000 na výplate

bzuco
autor
18. aug 2009

silvi...no aj viac by sa patrilo...podľa mňa 😒

ved mne riaditeľka vravela, že už aj túto anglinu budem mať ako 1. kvalifikačnú skúšku - teda akoby som maala doktorát

bzuco
autor
18. aug 2009

joooj...nejaká tma...treba mi ísť domov, nech ma dakto neprepadne 😝

leyuska
18. aug 2009

Satačí robiť kvalifikačné skúšky a si vo vyššej triede. Ale teraz ministri vymýšľajú iné somariny. Teraz neviem presne, či každých 7 rokov robiť zo svojej aprobácie skúšky. No neviem, kedy máme žiť. A čudujú sa, že sa rodí málo detí, tak asi prečo ... 😠

pinocio
18. aug 2009

šťastnú cestu ,v poriadku zájdi domov

bzuco
autor
18. aug 2009

no aspoň tých 500 eur v čistom by bolo fajn...ale to sa asi ani nedožijem 😅
kolegyňa s vyše 30 ročnou praxou nemá toľko ☹

bzuco
autor
18. aug 2009

idem dom...papa

leyuska
18. aug 2009

Neviem, koĺko majú u nás učiteĺky s takou praxou. Mi ani nevieme koľko má ktorá. Ale teraz, keď som začala učiť na 63%-ný úväzok, myslela som si, že za to, že robím súťaže a olympiády mi riaditeľka dá nejakú odmenu na privýšenie toho platu, ale ništ 😠 😠 😠 . Hlavná vec, keď učila jedna príbuzná našej šéfky, a ešte namala skončenú VŠ, tak jej dávali odmeny aby si prilepšila. Toto ma vie naserinkať.

leyuska
18. aug 2009

Ježíííííš,"mi" tvrdé y. Dúfam, že to nečítajú mamičky mojich žiakov 😀 😀 😀

pinocio
18. aug 2009

to je hrúza ako všade ľudí vedia okašlať , kamoška učila na strednej odtiaľ ju vyštvali no vyšlo jej to s materskou a teraz zháňa prácu no nezávidím učiteľom- plat o ničom, nervy a stres ,drzé decká a tie požiadavky ešteže som nešla tou cestoou

ivca82
19. aug 2009

Ránko tetušky 🙂 Pinocio si zabudla otvoriť, tak som len dvere odchýlila 😀

pinocio
19. aug 2009

dobré všetkým,
ráno som musela rýchlo vypadnúť z domu lebo začali liať beton tak až teraz od našich

otvorené prajem krásny deň

alami
19. aug 2009

Ahojte 😉 ja tiež čítam - ivi konečne tvojho HP5 😵 aby som ti do roka a do dňa vrátila 😀 😀 😀 😀

sme boli včera bicyklovať večer - všetky 4 kusy 😅 skoro do Osady sme zašli, len Lukymu sa už sedieť nechcelo. Na cyklotrase je to super, nemám strach o deti, lebo kým sme išli cestou ma skoro vystrelo, každé auto som tŕpla či Oli pekne po kraji pojde 😖

A dnes moja suseda - že čo polievam každý deň, že JEJ! potom tráva rasie z tej strany od nás! no ty koky 😖 😒 😠 tak si nechám vyschnúť tuje aby ona nemala trávu o 1cm vyššiu 😕 😀 😀 😀 😀

bzuči - ešte raz - kedy to máš som zabudla - drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natali, náhradný diel máme kúpený, asi potom cinkneme TM, či nám to neprehodí niekedy 😉

geegee
19. aug 2009

bzucko, drzim palce 🙂

alami, suseda, vtipnaaaaaa...este skus travu pohnojit 😀

Ja balim, balim, balim 🙂 🙂 🙂

natalschen
19. aug 2009

ahojte bybule..... nestiham vas citam ale pekne po poriadku

alami..... OK, staci brnknut - ked nebudete potrebovat auto, privezte ho, opytam MM kolko to bude asi trvat, aby ste sa vedeli zariadit

palci a a pinoci.... oficialne vyhalsujem vitaza - pinoci, congratulations.... 😀 😀 😀 , zmorili ma deti, MM sa v ten den nedostal na rad 😀 😀 😀 -pivko vyslo na zmar, lebo ho mohol usetrit na naturalie v iny den 😀 😀 😀 , deti riadne ma vybehali a ema potom vecer chytila horucky- uz dnes je to treti den, tak sme boli u dr. dala daky sirup na odhlienenie, a pamycon, tak uvidime