Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
20. aug 2009

aj ja uz idem. Dobru 🙂

baileysa
20. aug 2009

tak dobru noc vsetkym 🙂

pinocio
21. aug 2009

Dobré ránko,
ja som nachystaná k zubárovi ešte nech tak moje dieťa vstane

krásny slnečný deň 🙂

andy271
21. aug 2009

Ahojte...
Tak mz sme uz hore...
MM este spi..
Dnes ideme do mesta kupit nejake tie darceky...
A tak...
Prajem pekny den...

natalchen...
Suhlasim s tym stretkom na ihrisku...
Ale my najskor v pondelok....
A myslela som to tak, ze ja som mala fialove saty.. 🙂

alami
21. aug 2009

Malej Janulke všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivca82
21. aug 2009

Ahojte, Janke všetko najlepšie a najkrajšie k menikám 😵 🙂 😲 😵
Asi mi šibe ale sama seba zamestnávam, lebo som strašne zlenivela, predtým som stíhala navariť, upiecť,poupratovať, oprať, ožehliť aj nakúpiť a ešte som mala volný čas a teraz nič 😅 len dúfam, že to je tým teplom 😝

ivca82
21. aug 2009

Ali to bola asi taký sprostý deň, my sme mali predvčerom, MM skončil skôr, išli sme na horáreň a na vychádzku. Malá spadla, rozbila si ústa, išla som s ňou do auta a či som sa netresla tak medzi dverami, že mám mončo?Iba čo ma pol hlavy bolelo a malá aj zabudla, že sa udrela 😒

natalschen
21. aug 2009

ahojte...

andy...... jasne , ale vcera som ani paty nestihla vytrcit von, takze si ma urcite nevidela, po tie rozpravky sa mozes stvait kedykolvek, asi aj cez vikend budem stale doma, len mam starsiu este choru, tak vam ich len podame, aby sme vas nenakazili, alebo potom buduci tyzden , to sa mozme stretnut na ihrisku a donesieme vam to tam, nie je problem, my chodievame von okolo 16.30 - 17.00 hod, skor nemozme lebo mala mi nesmie byt na slnku

natalschen
21. aug 2009

pinoci.... dufam ze si u zubara dopadla lepsie ako alami naposledy 😕 😉

ivca... diky za napad s nakreslenim darceka pre svokru - pacilo sa jjej to a mna by to ani nenapadlo 😅

alami
21. aug 2009

pinoci - mi napadli kde je v LM obchod so sedačkami, ešte chceš?????????

andy271
21. aug 2009

Ahojte baby...
tak my sme boli v meste..
Chcela som kupit darcek bratovi no mala som len hodku nato a nestihla som..
hm...
Hadam zajtra este doobedu..

Ale kupila som si novy krasny kvietok..
Zltu chrizantenu..
Aspon myslim..
Dnes idem varit cestoviny s brokolicou a sirovou omackou..
Vsetko spolu..
Mnaaam...

A inak kupila som ten Ariel profesional v jednote obch. dom za 4eura 1L...

baileysa
21. aug 2009

ahojky,

janke vsetko najlepsie k prvym meninkam 😵

andy271
21. aug 2009

Ked som tu ja tha tu nikto neni 😒 ☹

andy271
21. aug 2009

bai..
Ahoj..

baileysa
21. aug 2009

ahojky 😉

andy271
21. aug 2009

Ako sa mate?

geegee
21. aug 2009

co je tu nove? 🙂

geegee
21. aug 2009

jeej, najmensia konikarka ma sviatok 🙂
Janke vsetko naj k meninkam 😵

Ja so dopoludnie stravila lopatovanim 😀 Mali sme okolo domu vykopanu taku jamu, aby sa dal nalepit obklad, tak som to zahadzala hlinou 😀 V suknicke, samozrejme 😀 😀 Jama hlboka 40cm a dlha 10m 😀 😀 😀

leyuska
21. aug 2009

Ja som rozmýšľala akú Janku poznám. A iba teraz ma osvietilo, keď Vás čítam 🙂, že malá Janulka od Kasis 😉
Kasis, odovzdaj malej Janulke veľkú pusinku a prajeme veľa veľaaaaa zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 .

kasis
21. aug 2009

Ahojte,
dakujeme krasne, za vsetky gratulacie 😉 ,oslavime v nedelu, dnes by mal svokor 60tku, tak sme nechceli 😔
Sme doobedu boli v Pribyline, bolo super, popozerali sme skanzen,ovecky, Matkovi sa koliska najviac pacila 😀, aj policajti nas zastavili, MM dali fukat a ani nic nenasli, no nezarobili na nas 😎
GG susedovci nevyzerali z okien, ci sa nahodou viac nezohnes 😀 ,kedy odchadzate na dovcu?
Ivca, to je isto tym teplom, ani mne sa nic nechce, som iba pozametala a aj to som ako mys bola spotena 😝 , tak kaslem na to

andy271
21. aug 2009

kasis..
Ahoj..
No a kedy bude to stretko?

andy271
21. aug 2009

natalchen..
Tak teda buduci tyzden sa uz hadam stretneme... 😉

kasis
21. aug 2009

Asi bud tyzden 😉 , mne uz ide MM do prace po mesaci
A bezdetne musime dohodnut tiez 😀 😉
No idem, Janka sa naspala,svojim 7,5min spankom, uz sa jej musim venovat, bo mi aj MM spi 😀

ivca82
21. aug 2009

GG 😀 😀 ja som včera kosila doobedu v kraťasoch a tielku a chlapi čo povyše montovali plot mali iný zážitok 😀
Kasis veď dúfam, že sa na jeseň trošku rozhýbem, som aj pribrala voláko 😅
Bai som pozerala hudobnú či už nieje pomali zápis, ale nič, tak ak ťa napadne pozri sem tam, aby sme nezmeškali začiatok šk.roka 😉
Bzučka keď doštátnicuješ tak veru potom pôjdeme na bezdetné stretko oslavovať 😉 🙂

baileysa
21. aug 2009

ivca, zaciatok je 2.9., vtedy je zapis, ale neviem, ci sa to tyka aj nas, alebo iba novych, od 8. sept zacina vyucba 😉 kuk stranku materskeho centra som to tam uz nahadzovala 😉

geegee
21. aug 2009

kasis, na pol 8 sme dohodnuti, ale ci sa tri rodiny dokazu stretnut presne, to pochybujem 😀
Idem este do vane 🙂

andy271
21. aug 2009

ivca..
S tym zapisom aj mna informujte potom..

Tak sa dnes vsetky dohodnime na bezdetnom stretku..
Na nejakom dni buduci tyzden..
Co vy nato?

A Likavcanky v pondelok ...??
Hm??

ivca82
21. aug 2009

Bai tak to som si nevšimla,idem kuk,sa mi zdá, že hovorila, že na zápis treba prísť, prinajhoršom sa prejdeme a potom s deťmi na zmrzlinku 🙂
Natali MM strašne potešili čo mu malá nakreslila. Len také háky-báky a sme ponaliepali srdiečka 😀 A všade sa vychvaloval, že taký krásny darček ako dostal od malej mu nedal nikto 😵

alami
21. aug 2009

vy idete baby zase na hudobku chodiť???????????? 😕

alami
21. aug 2009

mne prišiel z hudobky nejaký mail kedy začína....ale ani som to nečitla 😅 ale teraz si viem predstaviť že by tam bol v 7 nebi...no len tá cena 😒