Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
10. aug 2009

bzuco..... po hnackach - aj takych 1-dnovych by som velmi odporucala nasadit probiotika - aspon na 2 - 3 tyzdne, kym sa crevne flora upravi a crevna imunita zosilnie... fakt to pomaha, ja uzivam kazdy den a kazde leto ma tieto crevne virozy trapia spon 2 x, a zatial este nist - klop klop

pinocio
10. aug 2009

pobavila si ma natali, na kuny ani ja nepoznám recept 😀 kamaratka sa tak volá 😀
dnes lietali cukety a od zajta
pozor pozor - likavka - mtček - hon na kuny 😀

natalschen
10. aug 2009

mirka ahoj, ..... ake spekulacie mas na mysli? aj mne sa skoro kazdy den ozve niekto, ze by zobral na vymenu 😕 , mas s tym zle skusenosti?

bzuco
autor
10. aug 2009

mirka...ja som tiež teraz predala topky na zimu po malom - dala som ich za 5 eur a tiež sa pýtala, či je cena pevná 😝 ....no zadarmo dať nie? 🙄 🙄 🙄

natalschen
10. aug 2009

aj moj profesor na gympli sa volal kuna a to vam poviem, to bola teda kuna - bol taky rychly ze sme nestihali ani vnimat, co rozpraval, nieto este pisat poznamky

pinocio
10. aug 2009

mirka - vytrvalosť vám nechýba, klobúk dole mm by to kašlal
tie brobiotoká by som aj ja riešila sú fakt super - už to tu bolo rozobraté mam dojem

natalschen
10. aug 2009

mirka....my sme dnes kupili v lidli tu malu zavesnu skrinku - tiez poslednu, ale chvalabohu sme nemuseli preto obletiet pol zemegule 😅 , treba vizualizovat....to fakt pomaha

pinocio
10. aug 2009

ja som tiež chcela dke veci pustiť do obehu no práve tieto špekulácie ma odradili, natahovať sa, aj ked chápe na druhej strane

pinocio
10. aug 2009

natali - ja vizualizujem no zaberáto,niekedy aj pokašlem no slušne sa darí 😀

bzuco
autor
10. aug 2009

ved ja nevravím, že výmena je zlá...ja som tiež už párkrát super pomenila....ale za každú cenu..... 😕
prípade také ponuky, že mám nejakú vec - povedzme za 4 eurá a dotyčná napíše - ponúkam 3 eurá už s poštovným...no ako nech ide do.....ani neodpovedám na také niečo 🙄 🙄 🙄

pinocio
10. aug 2009

najradšej má zelenú na semaforoch 😀 - kričím mm držím zelenú 😀

pinocio
10. aug 2009

bzuco - to nech ide na tržnicu zjednávať
ja ak niečo zháňam kupim za najnišiu cenu ,zjednávanie nieje moja parketa- bud chcem alebo nie

natalschen
10. aug 2009

ja zatial taketo zle skusenosti nemam, vacsinou mam opacny problem- naraz mi napisu 2-3 baby a chcu tu istu vec, alebo ma prosikaju predat im uz rezervovane pre inu

natalschen
10. aug 2009

pinoci....pokracuj vo vizual., coskoro postupis na vyssi level 😀 😀

pinocio
10. aug 2009

natali - ten zázrak sodabicarbona a citron super vyčistil porcelánový čajník 😵

natalschen
10. aug 2009

uz som tu pri vas zjedla 1 cele chrumky a donosku.....aaaaaa....a to som si povedala ze po siestej vecer iba vodo 😅

pinocio
10. aug 2009

len to nase stretko nejak nefunguje ,neviem prísť na chybu 😀

natalschen
10. aug 2009

pinoci.... je to super bielidlo na vsetko, my sme si tym bielili aj zuby, zide s nim aj vacsina ovocnych skvrn, len to treba aplikovat hned po nehode...

pinocio
10. aug 2009

aj ja mam tú" bodovú" zásadu, dodržiavam tiež rovnako 😀

natalschen
10. aug 2009

stretko neries.....ked bude vhodny cas, vesmir to zariadi 😀 😀 , na co sa nezomiera, to nesuri 😀 😀

pinocio
10. aug 2009

😀 😀 😀
to keby počula moja mama nesúri ta by dala mojej osobe, no najviac neznášala slovo nestíham preto by aj vraždila 😀

natalschen
10. aug 2009

pouzivate slovo doboska? ked som studoval v nitre, vsetci sa na mna kukali ze aky sedlak som, ze co to je 😀 😀

natalschen
10. aug 2009

tvoja mama je ake znamenie? nerobi nahodou v armade?

pinocio
10. aug 2009

po liptacky doboška - dolniaky okolie trenčína napolitánka že 😀

natalschen
10. aug 2009

nie, kesik ma ucili, doboska je podla nich dobosovy 😎 kolac

pinocio
10. aug 2009

mm je v armáde - znamerie je rak mama 😀

pinocio
10. aug 2009

toho je ako maku , ja jak ma naučili zbytok nech si domyslia 😀 inač mne je to jedno dá sa jesť všetko 😀

natalschen
10. aug 2009

kuknite na babybazar - nick daniela0905 ma 50% zlavy

http://daniela0905.babybazar.sk/pics/1151079_mi...

natalschen
10. aug 2009

ak T mama v armade, tak to si musela mat spartansku vychovu 😕 ..... ale s tym znamenim mi to nesedi, raci nezvyknu byt taki puntickari 😕

pinocio
10. aug 2009

noooooooooooo pekné kvietky 😀
idem kuk