Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

nanula1108
22. nov 2009

ahiojte, ak by ste nahodou mali niekto cas, nevysvetlili by ste mi ten "vas"grafik? nejako tomu celkom nerozumiem ako to mam zadavat teplotu. tiez mam dostat mrchu buduci tyzden ako rosi, ale som takmer presvedcena, ze to ani teraz nevyslo ☹ , aj ked som ovu kontorlovala pomocou lady testeru. tak by som chcela zacat s grafom 🙂 .D!

jika80
22. nov 2009

evitka - dakujem

ivanulienka81
22. nov 2009

ahojte, tak už aj my sme sa pustili do snažilkovania 🙂 hoci nekontrolujem nič testom ani grafom, tak dúfam, že to vydá 😉

ivanulienka81
22. nov 2009

lutsine, gratulujem k //

evitkamalicka
22. nov 2009

ivanka drzim palce 😉

ivanulienka81
22. nov 2009

ďakujem evit, aj keď mi je troška smiešne, lebo sme začali zhurta 🙂

dijefcatko
22. nov 2009

Lutsine, super, gratulujem k dvom čiarkam, úprimne ti to prajem, davajte si na seba pozor! 🙂
Nám to asi nevyjde, 19DC a už mám pocit, že sa blíži mrcha, bolí ma podbruško celý deň a som strašne unavená ☹
Tak počakám na mrchu a dáme ďalšie kolo 😉

dijefcatko
23. nov 2009

Dobré ránko holky, ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

dijefcatko
23. nov 2009

Lumi, uz som videla aj ten druhy testik, nadhera! Baby, berme si príklad! Lumimi, gratulujem!

lumimi
23. nov 2009

dobré rano 🙂
dakujem dijefcatko, posielam vam zase nejake virusiky, a balim k tomu aj bacilky 🙂 - dvojita dávka pre istotu 🙂

edita84
23. nov 2009

lumi super kolajničky.

dijefcatko
23. nov 2009

Chytam, chytam! 🙂 Človek je zvláštny tvor, ja som ani nedúfala, že mám ovulku a teraz, ked mi ju grafik vyznacil, rovno by som chcela, aby to vyslo... To si musim odpustit 😉 Ozaj, teplota klesne az tesne pred mrchou, alebo klesa priebezne?

edita84
23. nov 2009

jáj ja mám také nervy manželovy je zle bolí ho hrdlo hlava a má hnačku akurát išiel k doktorke dúfam že nemá prasaciu chrípku 😖

lumimi
23. nov 2009

dijefcatko- videla som na mnohých grafochh že klesne viacmenej zrazu den pred mrchou alebo v den mrchy.

lumimi
23. nov 2009

editka, mozno ma crevnu chripku. nestresuj 🙂 dobre bude 🙂

edita84
23. nov 2009

lumi dúfam lebo jeho tá črevná chrípka chytí každý rok o takomto čase.
lumi a ocino sa tešil babatku aké boli jeho prvé reakcie?

edita84
23. nov 2009

mne sa akosi zasekol teplomer http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... 😵

evitkamalicka
23. nov 2009

dobre ranko, ja takto takze ovulka bola 100% na 19DC, lebo som skusila zadat len tak zajtrajsiu teplotu 36,5 a 36,6 a vyznacilo mi to takze zajtra mi vyznaci ovulku a zas ma sakramentsky bolia prsia a tentoraz aj podbrusko
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

rosannar
23. nov 2009

ahojteee....my sme dneska takto....
http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

evitkamalicka
23. nov 2009

ros som zvedava ako to bude s tebou, zatial mas teplotky take priblizne rovnake

rosannar
23. nov 2009

evit...tak moja to sme zvedavé dve...ale už čakám víkend a potom to výjde na javo...ale s drahým sme sa o tom rozprávali, a povedala som mu, aby nebol veľmi happy, lebo sa môže stať že to nevyšlo a potom bude z toho veľmi sklamaný, aj ja sa to snažím brať z rezervou, ale v kutiku duše dúfam....

evitkamalicka
23. nov 2009

treba to brat troska s nadhladom, to nie je take strasne ked sa nepodari na prvy raz, horsie by bolo keby sa nedarilo dlhsie

rosannar
23. nov 2009

evit...no jasné...len my dvaja sme takí rovnakí...ja ked niečo započujem, čo by sa teoreticky mohlo udiať tak som už vytešená a som si istá že to výjde a nakoniec nič...a potom som sklamaná...ale teraz to tak neberem...dávam si troška pozor, keby náhodou, ale nechám to na osud...

evitkamalicka
23. nov 2009

ja som tiez zvedava ako ja dopadnem tento cyklus

rosannar
23. nov 2009

evit....ja som aj zvedavá, že keby som aj nebola, tak že kedy mi dorazí mrcha...ved doteraz som brala tabletky a bolo to pravidelné a predtým, kým som nebrala tak som mala nepravidelný cyklus, niekedy aj 30-35 dní...tak uvidím...

evitkamalicka
23. nov 2009

ross ked si mala ovu na 18DC a mavas 14 dni lutealnu fazu tak dojde na 32-33DC

dijefcatko
23. nov 2009

no babky, drzme si palce 🙂 neviete nahodou, preco niekomu vyznaci ovu prerusovanou cervenou ciarkou a niekomu plnou?

evitkamalicka
23. nov 2009

dijefcatko prerusovanou vyznaci vtedy ak tam nemas zapisany ziaden hlien alebo nieco co by tu ovu na 100% indikovalo

ju11i
23. nov 2009

My snažilkujeme síce ešte len druhý mesiac ale už som hrozne netrpezlivá... Mám dnes 28DC ale dostanem vždy až po 30 - 35 dňoch. Neviem, či si to iba namýšľam ale začínajú ma pobolievať prsia a z času na čas ma pichne v podbrušku čo mi pred mrchou doteraz nerobievalo. Najradšej by som sa už otestovala ale to má asi ešte čas...

janirea
23. nov 2009

dobre ranko babulky,,,uz som vas docitala

gratulujem tehulka,,,lumi , krasne kolajnicky 🙂

,,inak, my sme tu riadne grafo-maniačky, len dufam, ze tie grafy su aspon spolahlive

mne sa uz konecne tiez teplota pohla
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ale egg som nepostrehla, no tak neviem 😒