• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jani - no taku ponuku som este neobjavila, ale ked uvidim, budem mysliet aj na teba :grinning:
9. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby, musim ja uz bezat,,,ak sa uz neobjavim, tak pekny vecer a dosnazilkovania :slight_smile:
9. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxveronikaxx, mne doky vypisal antikoncepciu hned po sestonedeli a nerobil ziadne vysetrenia
9. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim dámy,
tak ja som dnes bola na ultrazvuku, ale musim znovu lebo mimino sa schovalo za zltkový váčok a doktor poriadne srdiečko nevidel a okrem toho bolo nejake male, ale nastastie je tam kde má byt, takže počkáme kým mimčo trochu narastie a váčok sa zmenší a potom si vypytam aj prvé foto, len ma trosku zaskocil dr. s tým že sexx by sme teraz nemali.. ale prečo? mali sme doteraz a všetko v pohode, tak neviem. myslite že by sme fakt nemali do toho nejakeho 16 tt?
9. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee...no mužík mi išiel na nočnú tak som už sama...len našťastie, dneska sme stihli aj menší sexík :sweat_smile:
9. dec 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz tu
9. dec 2009 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá ja som bola na nákupoch s mamkou a totálne ma to vyžďavilo som unavená aj po obedňajšom spánku.
jani ten menštruačný kalíštek sa mi zdá nechutný neviem si to predstaviť
9. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedavno dokoncila kokosovu roladu nepecenu a uz mam tym padom 3 druhy sucheho na vianoce
9. dec 2009 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj evit mna to len čaká ale tento rok nepečiem len spravím takú roládu z keksíkov a kokosom
9. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit u nas by to bez kolacikov nebolo ono, kedze moj manzel je moc na sladke
9. dec 2009 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby som piekla tak by mm nič iné nerobil len žral a priberal spolu so mnou
9. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit nuz treba si vediet povedat nie, ja napr. aj teraz ked som tehu chudnem, jem s rozumom a neprezieram sa tak ako pri prvom
9. dec 2009 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved áno ani netreba ani ja som nejedla za dve ked som bola tehu s malou na začiatku som aj schudla 4 kg
9. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez rada na zaciatku schudnut alebo aspon nic nepribrat do toho 6-7 mesiaca :sweat_smile:
9. dec 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer
my sme prave dopiekli kolaciky+ som varila veceru - taaak som znicena, len sa vyvalit a spat
a to sme chceli dnes este popracovat na bejby :grinning:
9. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej mne doki hovoril že sa má kde zmestiť bábo
9. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime ci sa mi to podari
9. dec 2009 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit určite sa ti to podarí
9. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jika, ale tak aspon mate napecene :sweat_smile: ....co ste piekli?
9. dec 2009 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa lúčim idem zalahnúť na pohovku a kukať na tv pekný a hlavne plodný večer :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit pa pa.....ja urcite zas budem v posteli kukat do plafonu do takej 2hej
9. dec 2009 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zajtra rano odchadzame na dolniaky o druhej je pohreb potom kar a potom rychlo domov..som zvedava ako to vydrzi maly..vsetci mi vraveli aby som ho doma nechala ale da sa to?? jemu sa treba venovat svokra by ani nenavarila ani neupratala a uz vobec by ho nedokazala uspat a to ze by mi volala na pohreb ze jej vresti a nevie si s nim rady...no ja by som cez telefon infarkt dostala keby ze pocujem plakat a nemam mu ako pomoct...takze ide s nami a druha vec ze kojim denne este 4 krat kojim takze nemozem len tak si odlozit dieta na cely den a cicky mi exploduju ..alebo by som dostala zapal to nie...takze uz od rana mu hovorim ze ideme autickom zajtra rano a uz si sedel aj v autosedacke asi hodinu..proste sedel a sedel..no dufam ze mu to vydrzi tie hodiny v aute bereme termosku s cajom par keksikov presnidavku a skusime bez kojenia v aute. a na dolniakoch mi sesterka pozicia kocik tak bereme fusak lebo okolo jednej druhej maly spava tak si pospi na pohrebe..len dufam ze bude spat v opacnom pripade to bdue hotova katastrofa kedze viem aky je "hrozny" ked nespi drzte palce aby sme to zajtra prezili..okolo osmej vecer sme doma potom sem dojdem a poreferujem ako bolo
9. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji drzim palce, nech to zvladnete bez problemov
9. dec 2009 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - piekli sme 2 druhy kolacikov - jedny z ovsenych vlociek a jedny zo suseneho ovocia
veji - drzim palceky
9. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer baby, chytila ma nostalgia, tak som si kukla našu svadbu a vydžala som pri tom sedieť dve a pol hodiny...ale krásne...normálne som sa na začiatku trošička rozplakala :grinning:
9. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji.....držím palce, uvidíš zvládnete to... :wink:
9. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera som povodne nexela sex ale vecer pri sprchovani kukam kukam a gelovity vytok tak som lahla do postele...a hovorim muzovi: daj gate dole..a on ze naco? a ja ze na sex!
9. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale betar vydrzal dlhsie ako minutu :sweat_smile:
a povedal ze sex? no dobre a uz siel rukou pod paplon a aja ze bez predohry..lebo nemam naladu a on ze sak ma zderies!! a ja mu ze ee lebo mam vytok a ze sa bdue fajne smykat :grinning:
9. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3623528& veji držím palce aby to malý vydržal nezabudni mu zobrať oblúbenú hračku .
10. dec 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok