• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
Ahojte, tak sa konečne ozývam po sivatkoch. U nás nič nové, včera sme boli u doktora, ale žubrienka ma zas nahnevala, keď som na sone takmer nič nevidela.. :unamused: Tak už ju začínam presviedčať, nech ma nehnevá a začne aspoň kopať, lebo je akási tvrdohlavá..
A vy sa ako máte???
30. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka ahoooj. sme radi, ze si na nas nezabudla. :sweat_smile:
30. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zeny.....nooo......vonku bielo...zatial....uvidime ako bude zajtra....nam sa pokazilo auto....a este stale nieje opravene, tak tcime doma.....teraz, ked mame kde ist na navstevy tak nemozme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ...no co uz

ivanulienka...to si nepribrala skoro nic....ja som dokazala pribrat 8kg, ked sme sli domov na sviatky a 10 dni som len zrla ako prasa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....

inac ja sa citim ako o 10 kg vacsia ako pred tehu a porodom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teraz po svitkoch.....aj dobre ze aj vaha nam odisla....aspon nemozem depkarcit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite na slivestra?
30. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka u nas je uz po snehu, dnes sa vsetko roztopilo a doobedu prsalo a na Silvestra budeme doma gaucovat len ja, muzik a Adamko, ale ten bude urcite spat
30. dec 2009 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky
my budeme tiez na silvestra sami doma, nieco dobre si navarime,spravime peknu romanticku atmosferu, o polnoci pozrieme vonku ohnostroj a pojdeme hajat :slight_smile:
30. dec 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim dámy,
nejako nestíham toho koníka cez sviatky.
ale mam otazku, tak som sem kukla - bola ste niektorá už na NT ultrazvuku v ružinove?
30. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiez akosi nestiham a kedze zajtra nepridem urcite tak chcem zazelat vsetko dobre do noveho roku

my ideme na silvestrovsku zabavu , este pokial niesom tehotna , aspom sa trosku odreagujeme
30. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kojzarik aj tebe aj ostatným dievčatám prajem všetko dobré do nového roku a hlavne aby všetci boli zdravučký a snažilkám aby už neboli snažilky ale tehulky.
30. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj edit....aj ja TI prajem všetko dobré, hlavne zdravíčko a pozitívne testíky... :wink:
30. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou
31. dec 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde strávite silvestra?
31. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj edit, dobra otazka. v praci. ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj dnes ešte robíš júj to ti nezávidím a čo pracuješ ked sa môžem spýtať?
31. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky
tiez vam vsetkym zelam pekny silvester a nadherny novy rok 2010 plny splnenych priani :wink:
31. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohoda, uz som si zvykla. ved sa nejdem pretrhnut. troska porobim, troska s vami popisem, troska pofacebookujem. a padam dom.
31. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jika. tak ako sa citis? priznaky?
31. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili to je super.
ahjoj jika ako sa máte?
31. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
citim sa v pohodicke - zatial, len som hrozne unavena, v kuse ma pobolieva podbrusko a prs sa nemozem ani dotknut, v pondelok idem k lekarke, tak uz som hrozne zvedava, ci uz bude vobec nieco vidiet
posielam do noveho roka cerstve tehu virusiky " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " :slight_smile:
31. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne nejake tehu virusiky.. v poslednej dobe ich zabudli baby rozdavat. dakujeme. :sweat_smile:
31. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki jika už ich chytám " " " " " " ale nechám aj ostatným snažilkám :slight_smile:
:slight_smile:
31. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chci se zeptat 2 dny bazálka 37,3, předevčírem 37,1, včera 36,6 a dneska 36,9 myslíš že by mohlo jít o zahnizďování vajíčka?
31. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow a kedy čakáš mrchu?
31. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4.ledna :frowning2:
31. dec 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tak smutne snow? ja ti to takto neviem, musela by som vidiet graf cely
31. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix
průšvih je v tom že sem teprv začala měřit :frowning2: měřím 4 den :frowning2:
31. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

aj ja posielam cerstve tehu virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
31. dec 2009 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj evit ako sa dnes máte?
31. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Tak ja mám konečne dva bodíky v grafe :slight_smile: Slávnostne ich spájam čiarkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale inak prišla som na to, že svoje tušáky a očakávania mrňúsika by som pred MM mala maskovať lebo on tento mesiac ozaj čakal, že z toho niečo bude. Som mu zbytočne hlavu poplietla :frowning2:
A inak už celkom od veci ale pri dnešnej dobe kadejakých pedofilov ja nepochopím baby ktoré dávajú do verejných albumov nahé fotky svojich detí ešte aj s detailami (ak mi rozumiete). Možno sa do zdá niekomu chutné, ale ...
31. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa dobre, len troska unaveno.....dnes som sa postavila na vahu a dokonca sa mi podarilo cez Vianoce schudnut co je teda velky uspech, takze mam -1,5kg zatial od zaciatku tehu
31. dec 2009 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok