Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
14. jan 2010

ros, ako hovori evitka, ale tak mas fakt dost nizke tie teplotky, nemate doma zimu? 🙂 Ono podla mna aj ked ovulka pride, tak ti ju graf mozno nebude vediet vyznacit, lebo je taky divoky, ze sa z toho nevysomari 🙂 , lebo mas na zaciatku velmi vysoke, potom si nemerala a potom taky skok. Mozno by bolo najlepsie vymazat tie prve hodnoty, a nechat len tie, ktore aktualne merias, aj ked nejake teploty pred ovu tam musia byt aby ti ju vyznacilo. A nemoze byt, ze teplomer ma slabu baterku?

katkamarek
14. jan 2010

hmm, zase spime, no co uz vyzera to tak, ze nasa tema pomaly odznieva, nedovolme to! 🙂 🙂 🙂

katlinn
14. jan 2010

babuše navarila som 🙂 a medzi tým objednala nejaké vecičky na šitie cez net a predstavte si poštovné 2,80. Ale ked si chcem objednať jeden blbý teplomer tak tam narátajú 8,2O. Je toto normálne??? Koľko tu vlastne máme aktuálne tehuliek? Zdá sa mi, že úspešnosť je dosť vysoká. To by malao potešiť aj nás ostatné, ktoré meriame a meriame a testujeme a testujeme a zase meriame a meriame a .... 😀 😀 😀

slavulilienka
14. jan 2010

no babule ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 🙂
no a ešte som bola v Care a folíček mám jeden a to 21mm, čiže mi dokyna pichla pregnyl a že máme pracovný víkend... 🙂 tak baby držte paľuch...dnes ešte asi nebudeme snažilkovať , ale jutro...šup pod perinku a nevylezieme až v nedeľu... 😀

vejinka
14. jan 2010

slavu..to vyzera dobre 😀

evitkamalicka
14. jan 2010

slavuli tak nech sa zadari

ivanulienka81
14. jan 2010

ahojte, tak maly konecne zaspal, dnes nema nejak svoj spiaci den
katlinn, ja som dnes nevarila, nece sa mi 😒 ale este sa mozno pustim do paradajkovej polievky
a nejak zacinam mat svoje skvele dni, dnes som vyrazila poistky 😀

evitkamalicka
14. jan 2010

idem si urobit aspon kapucino bo mi nejak oci klipkaju

ivanulienka81
14. jan 2010

slavu, drzim palceky, nech sa dari 😀

slavulilienka
14. jan 2010

diky babuľky...len neviem či už máme snažiť aj dneska, či stačí od zajtra.... 😒 ?

evitkamalicka
14. jan 2010

oj to ja neviem, ale asi by som poistila aj dnes

katkamarek
14. jan 2010

slavuska drzim prstiky nech to vyjde 😉 ,

ja dnes trosku depkujem, zle som sa asi vyspala a vela uz premyslam nad svojim stavom, prepadol ma strach, ze co ak ovu nepride. Mi to je take cudne, lebo vcera som bola v pohode, este som aj premyslala tak dopredu, ze ved aj umele oplodnenie existuje a da sa pomoct vselijako, a dnes si to ani predstavit nechcem. No uvazte, asi mi uz sibe.

slavulilienka
14. jan 2010

netráp sa katka...nesmieš na to toľko myslieť,lebo Ti fakt z toho prepne...ber to trošku s rezervou... 😉 keď budeš v kŕči,tak potom psychika bude pracovať na plné obrátky a keď budeš mať byť uvolnená, tak budeš stále len myslieť na to , že čo ak sa nepodarí....nebudeš to brať prirodzene, ale fakt ako výrobu dieťatka...ver mi viem o čom píšem, prešla som tým...teraz síce tiež meriam, značím, chodím na folikometriu, ale beriem to len ako niečo vedľajšie a do ničoho sa nenútim...ak sa nemám chuť milovať aj keď treba, tak sa sa proste nesilím...
...neboj raz sa určite podarí...možno práve vtedy, keď na to budeš čo najmenej myslieť...🙂

katlinn
14. jan 2010

katka nebuď kukuk. Ako hovorí slavu si to len skomplikuješ. Ja viem, že sa to hovorí a recept ako na to nemyslieť nemám, ale važne sa tým netreba zaoberať každú minútu. Mne tiež občas napadne myšlienka, že čo ak mi graf žiadnu ovu neukáže, ale keď sa to má stať, tak sa stane. Načo si kvôli tomu robiť vrásky už teraz? Teš sa že je štvrtok potm piatok víkendík daj si niečo sladké a naplánuj na voľné dni niečo zaujímave napr. vankúšovú bitku 😀

katlinn
14. jan 2010

ivanu mene sa tiež nechcelo ale ako nezamestnáčka sa aspoň takto cítim užitočná. Paradajkovú mám rada, ale varila som ju pričasto, takže mám dočasný zákaz 😀

katkamarek
14. jan 2010

dakujem baby za povzbudenie, katlinn si ma fakt rozosmiala, tak si to milo napisala, ze sa mam tesit zo stvrtka, tak sa tesim 😉
Ono su to stavy, raz si hore, inokedy dole, no a dnes som bola dole, ale uz sa taham naspat hore, takze ok 😉

katlinn
14. jan 2010

katka Drž sa tam! 🙂

slavulilienka
14. jan 2010

katuš...zubami - nechtami... 😝 😀

jika80
14. jan 2010

slavuli - drzim palceky
babky - nemate nejaky tip, co by som mohla jest bez toho aby to skoncilo vonku? 😖 dakujem

evitkamalicka
14. jan 2010

jika treba jest castejsie a po menej

zuzumajko
14. jan 2010

Baby, ja som si kupila ovulacne testiky ze reku dnes vyskusam (som v polovici cyklu) a veru nic ☹ zadna ovu neni ☹ ale aj tak skusame ob den..nemate nejake speci techniky, alebo tak? ☹
Dr. mi naordinoval duphaston, tak dufam ze to trosku pomoze a babo bude teraz z tohto cyklu aj ked sme mozno netrafili tie plodne dni, stale je sanca ze spermie vydrzia ten den v tele, nie? 😅 🙂

evitkamalicka
14. jan 2010

zuzu ovulka nemusi byt presne v strede cyklu

jika80
14. jan 2010

evit - tak sa aj snazim, jest malicke porcie, ale moc to nepomaha 😖 sa bojim o babatko, ved sa k nemu chudatku mojmu podvyzivenemu nic nedostane ☹

evitkamalicka
14. jan 2010

jika neboj, babatko ma vsetko co potrebuje

jika80
14. jan 2010

evit - no dufam, ved uvidim zajtra na sone 😵 sa uz tesim a som zvedava, ze ci uz bude srdiecko 😵

evitkamalicka
14. jan 2010

potom hod foto

jika80
14. jan 2010

nemam doma scanner ☹ foto hodim v utorok - to pojdem do robotky 😉

evitkamalicka
14. jan 2010

naco scanner, ja si fotku z utz vzdy odfotim fotakom a tak dam do PC

jika80
14. jan 2010

jaaaj, dobry napad 😀 vidis, ja to tak komplikovane 😉
a vy ako sa mate s bublinkou, kedy des teraz najblizsie na kontrolu?

evitkamalicka
14. jan 2010

idem 4.2.