• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
Tvrdim: clovek sa inteligencie nenaučí - bud ju má alebo nie.
múdrost = efektivne využívanie inteligencie .
13. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja skusim v piatok test, lebo mi je fakt dost divne v poslednych dnoch
13. okt 2009 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, tfuj tfuj // :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kolko ste popisali ..jajaj veru ten titul je niekedy aj na nic...ako ja mam momentalne v praci...inak aj mys priatelom sa snazime ..mala by som dostat teraz niekedy..lebo sa mi stala taka vec , ze som brala tabletky 3roky a posledny mesiac ako som dostala a zas brala tabletky tak po 7 dnoch som zas dostala ...odvtedy ich neberiem a snazikujeme sa ...tak uvidime, co vznikne
13. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.bardyova drzim palce
13. okt 2009 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka...ty uz skusas??? :grinning: ....mozno aj ja...mrcha este nedosla :confused: ......mala dorazit v nedelu...som s toho aj na nervy....bo v sobotu letime, ma trafi, ked dostanem akurat na nasu dovolenku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka asi ano, lebo sa citim velmi divne a prsia furt bolia jak slak a dnes som aj nafujnuta nejaka...co ty vies, mozno si tehu
13. okt 2009 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja pekne s notebookom pod perinkou
13. okt 2009 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
13. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak evit bude dalsia tehulka :wink:
13. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala taky rozlietany den az hruza,aj som zabudla ze zajtra je streda a testujem :wink: ,tak som zvedava co tam vyjde apotom dam do albumu
13. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima uvidime....som zvedava na teba na zajtra
13. okt 2009 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink: Tak ako sa to tu rozbieha?Je nejaka tehulka?My sme mali straaaasne rozlietany weekend,Jasminka mala dva roky,tak sme robili 2 party,no sranda veru bola :grinning:
13. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evuliki no mima vyzera ze je tehulka, zajtra este bude testovat
13. okt 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som tu aj ja
mima286 urcite tam budu dve // krasne ziarive
evitka tak snad v piatok najdes dve// ja si este pockam kym sa mi z tela vyplavia vsetky tabletky, ktore mi dnes predpisala doktorka

, konecne som sa dnes dostala k nej s tym zlcnikom a dala mi len tabletky isochol a kvapky akgifen na sono az buduci tyzden v stredu bo tam maju hrozne plno a aj to mam stastie ze to sono roby manzel mojej doktorky inak by ma vzali az 11.11 :angry:
13. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak ze hej,zajtra sa uvidi :wink:
13. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evuliki ahoj aj moj mali mal dva roky je o dva dni starsi ...ze prajeme malej vela zdravia stastia lasky penazi a hlavne nech vas poslucha
13. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budi // tak k doktorovi pojdem az buduci tyzden,tento mi t nevychadza :frowning2: ,pavucik je chory dnes som s nim bola u dr,mahorucku 39,7 no hruza dufam ze sa mu polavi di zajtra
13. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima drziiiiim palceky :dizzy_face: :dizzy_face: Ja ziadne priznaky nemam,zatial sice nestresujem,snad to nebude dlho trvat... :confused:
13. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ak nahodou budu // tak budem musiet ist hned ako sa mi bude dat
13. okt 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...som pred chvilou prisla z roboty a citam co tu nove? ...
13. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ja by som mala ist tiez co najskor lebo pri malom som mala problemy od zaciatku..
13. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby preco budete musiet ist hned?
13. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska po prve co som mala dr.,vraj odisiel a prisiel tam volaky novy aj dr.prisla nejaka tiez ,jedna zase do dochodku ,jednym slovom sa to tam pomenilo za tie 4 roky cize k niekomu sa musim prihlasit :wink: a musi tiez vediet ako prebiehalo moje prve tehu,ake problemy som mala aby bolo teraz vsetko ok. a nenastali ziadne problemy :wink:
13. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus ja preto, ze ak som nahodou tehu tak som musela otehotniet bud tesne pred mrchou, cez nu alebo tesne po nej a teda termin porodu v tom pripade by bol asi velmi otazny
13. okt 2009 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ty budes urcite tehu :slight_smile: teda vlastne uz si tehulka :wink:
13. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima aj moj muz to tvrdi a ze som taka ina vraj taka ako ked sme cakali maleho, ale ja si nechcem nic namyslat
13. okt 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! tak som prišla nakuknút a vidím že ako som predpokladala tak aj je.Mima a evitka budú dvojnásobné mamičky :slight_smile: gratulujemmmmmmm :grinning:
13. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nini heh ty si jasnovidec? lebo ja teda este neviem
13. okt 2009 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné ja vidím všetko :slight_smile: ale nie mám jednoducho taký pocit že to tak bude pri mime určite a ty sa mi javíš ako celkom dobrý pokračovateľ :grinning:
13. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok