Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

bamb27
17. júl 2009

lilix
hahaha....ja svoju svokru este nepoznam ...hoci si myslim ze to bude v pohode zienka 😉
ach..grilovacku luuuuubim..
sophie
normalne sa pri takomto pristupe zdravo vytoc a povedz jej svoje, raznym tonom ale slusne... vies ako to zabera? ..nabuduce bude ako med... hoci radsej nech uz neni ziadne nabuduce

lilix
17. júl 2009

bamb myslim, ze mas pravdu, moj drahy takto '' cvici'' so vsetkymi, kto su neochotni, a naozaj na buduce skacu, lezu do riti, lebo sa ho boja.. vsetko vyhada, aj nepravdu mu uveria, treba mat len sebavedomie a rozpravat rozpravat.
sa mi hovori, ja by som to nedokazala..
🤐

bamb27
17. júl 2009

ja musim byt skutocne velmi veeelmi vytocena, inak som kludas... ale ten pripad co popisala sophie by ma veru chladnou nenechal...

lilix
17. júl 2009

a kde su vsetky ostatne? na zaciatku sa vsetky pripajali, a teraz sme tu len my..

lilix
17. júl 2009

hlavne zakladatelka temy poppy.. 😉

bamb27
17. júl 2009

asi vsetky pilne pracuju, len ja sa tu zasivam 😉

lilix
17. júl 2009

ja tiez 🤐

lilix
17. júl 2009

sa mi do rana snivalo s byvalym, ze prisiel ku mne, a povedal mi, ze ma lubi.
btv- to mi v zivote nepovedal.

lilix
17. júl 2009

co ste zamrzli? 😕

marionn
17. júl 2009

klop...klop 🙂 🙂 🙂 smiem k vám?

lilix
17. júl 2009

jasne, vstup dalej 😀

marionn
17. júl 2009

lilix a bol ten sen príjemný? Ja mám pocit, že sa mi ani nemá kedy snívať. No keď náhodou áno, tak je to nepríjemné alebo sa bojím 😀 😀 .

lilix
17. júl 2009

ale ano.. ja som ho mala velmi rada, a stale budem mat.. problem bol len v tom, ze bol zenaty. co mi na zaciatku tajil, a ked sa mi uz priznal, uz bolo neskoro, uz som ho lubila..
vzdy mi hovoril, ze ma pre mna slabost, ze preco sme sa nespoznali skor. nikdy nie, ze ma lubi. /hajzlik jeden/
ako moze clovek prestat niekoho lubit len tak - z roka na rok. bud lubis, alebo nie.. ani zide z oci zide z mysle nepomaha/minule som ho zazrela/
hoci velmi lubim terajsieho partnera. a nedam ho za nic, je to ten pravy..
neviem ci ma chapete..
mozno len lubim tu peknu spomienku. a taku si ju chcem navzdy zachovat.

marionn
17. júl 2009

Tak potom je to super!!! 😉 Úplne Ťa chápem. Aj mne dlho trvalo, kým som "zabudla" na bývalého. Ako sa zvykne povedať: zaľúbila som sa ako hus do zrna... 😀 😀 😀 😀 (či ako to je). No teraz je to ok 😎 . Ale tiež som ho včera stretla...sme hodili aj reč 🙂 ... a pohodička 😉

lilix
17. júl 2009

a ziadne iskrenie?
preco ste sa rozisli?
ja ho nechcem radsej ani stretavat. nerobi mi to dobre..

lilix
17. júl 2009

mnam ja mam dnes taky dobry obed. /kua jak sa volaju tie cestoviny, co maju v strede syr/
so syrovo smotanovou omackou a krabymi tycinkami. famozne

zuzka_cz
17. júl 2009

jeej, ako krásne sa to tu rozbehlo 🙂
malý mi spinká, tak mám trošku čas pokukať čo nové na nete a riadne ste toho popísali 🙂 super

zuzka_cz
17. júl 2009

jeej lilix, kukla som do tvojho albumu a vidím, že pletieš z papiera 🙂 aj ja som už skúšala, len môj problem je ten, ze vzdy najdem nieco nové a pri vsetkom sa stavim iba na chvilu 😀

lilix
17. júl 2009

zuzka ja mam taku skusenost, ze temy sa na zaciatku dobre rozbiehaju, a potom stagnuju, malokto ostane skalny clen..

slibby
17. júl 2009

caute baby, konecne sa to tu rozbehlo, ja mozem akurat tak pisat ked maly zbojmik spi inak ho treba dost unavit tak vyuzivame schopne pocasie a sme vela vonku

sophie1981
17. júl 2009

uff, uz sme domaaaa

slibby
17. júl 2009

ono sa to este poriadne rozbehne ked budeme vsetky netrpezlivo cakat na vytuzene dve ciarky, uz sa nato tesim lebo s mojim som ostala tehotna dost neplanovane, tkaze jaksik som ani nevedela ze sa snezime, a dufam ze druhe sa zadari tiez velmi rychlo

marionn
17. júl 2009

žiadne, len som rozmýšľala, či sa mi aspoň pozdraví. Ono to bolo dosť krátke, to som sa len ja príliš zaľúbila 😀 Z jeho strany to bolo len také, že sa mu páčim. No až neskôr som zistila, čo bol zač. Nehovorím, že zlý, no... divný. 😕
Ale to bolo pred 6rokmi. 🙂

ahoj zuzka-cz: no môj drobček sa akurát zobudil, tak už som asi skončila. No snáď večer kuknem.

sophie1981
17. júl 2009

von je ako v pekle.....sme sa s katkou akurat schladili v sprche....sa rechtala ako dezko,,,, 😀

sophie1981
17. júl 2009

ocne nam dopadlo tak, ze o tyzden musime ist zase.....videla tam nejaky kal, tak pre istotu, ci je to s toho ze bola nedonosena, alebo to tam prirastlo teraz.... 😒

sophie1981
17. júl 2009

nooo, s byvalymi vam ja nepomozem....ja som mala 15 ked som sa zalubila chodili sme spolu 4 roky, bola svadba a doteraz sme spolu....taaakze......ja byvalku nemam..... 😀 😀 😀 ....ale som rada.....aspon som sa vyhla sklamania o akom tu pisete.... 😕 .....

marionn
17. júl 2009

🙂 sophie1981, vy tiež snažilkujete o druhé?

sophie1981
17. júl 2009

nooo, uz pomali, ale naostro od oktobra...po dovolenke.... 😵

marionn
17. júl 2009

a nebojíš sa, že je to skoro? No keď Katka je malinká? Pýtam, sa len preto, že ja stále váham (a pritom nie som váha) 😀 .... a to už Mimi bude mať rok aj 2 mesiace 😅

sophie1981
17. júl 2009

marion....nebudem klamat, bojim sa....ale nie toho, ze budem mat dve malinke deti a ako to zvladnem...ale toho, ze tehu bude rizikove a ja sa nebudem mohla venovat Katke, alebo budem musiet byt v nemocke...ale citim to tak, ze to druhe babo chcem uz teraz....kedze kojim je to zlozitejsie ostat tehotna, takze aj tak to asi tak skoro nebude...a kojit prestat urcite nechcem.....takze je to tak.... 😉