• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
juj evit čo mu nedávaš dosť jedla že takéto veci chce papať? :grinning:
22. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit co ti sisi, on tolko zje, ze tolko nezjem ani ja a furt si este pyta, ja mam pocit ze v tomto bude po svagrovi a to by teda bola cista katastrofa to zivit, to je jak kyselina, nema dno :sweat_smile:
22. mar 2010 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit to je dobré že toko papá aspoň bude silný chlap
22. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale na to kolko papa vela nepribera, takze metabolizmus zas bude mat zrejme po muzovi
22. mar 2010 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobré aspoň nebude jak macko :wink:
22. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, na dnes koncim, tak ahoj zajtra a dobru noc potom
22. mar 2010 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, tak ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
uvidíme, či ovu bola, či dnes bude, v každom prípade snažilkovalo sa ostošesť :grinning:
23. mar 2010 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijef ty nevieš spať? inaj ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
23. mar 2010 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, ale vieeeem, ja by som spala aj do obeda, ale praca vola :unamused: a ja sa musim rano kludne najest, dat kavu a kuknut na konika, tak musim vstat skor, aby som to stihala :grinning:
23. mar 2010 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak jasne :wink:
23. mar 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam sa mi dnes podari nakuknut aj cez den, tolko toho vzdy popisete a ja len takto rano, no, budem sa snazit :slight_smile:
23. mar 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata, co vy tu tak skoro rano? :fearful:
my dnes ideme s misinkom na gastroenterologiu, no moc sa netesim, uz tyzden grcka ako slon :frowning2:
prajem pekny den
23. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi držím palce aby bolo všetko ok
23. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
23. mar 2010 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko krásavice...
Juj ako je dnes zamračené či čo...a to som chcela umyť aspoň jedno okno... :unamused: , zase sa mám na čo vyhovoriť.. :grinning: , inak babky ja som mala dnes také návaly či čo...raz mi bola zima, potom som sa spotila....nechápem z čoho to mohlo byť..žeby z toho utroša? Ale doteraz mi s neho nič nebolo...ktovie čo to. :confused:
23. mar 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slavu no s tými oknami som asi rovnako ani mne sa nechce čistiť :unamused:
23. mar 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli ahoj.....u nas je krasne ako vzdy
23. mar 2010 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás :slight_smile: už ma to ťahá von ale mm ešte nenamontoval na byke chrániče na nohy tak zatiaš nechcem ísť :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby , asi sa tam u Vás lepšie modlíte... :wink: , lebo tu v MT je pod mrakom...tak asi kašlem na tie okná, budem sa venovať iným zanedbaným činnostiam ako je napr. žehlenie..už tam mám poriadnu kôpku.. :confounded: no a vôbec, ale vôbec netuším čo idem dnes variť...uvítam Vaše tipy.. :wink:
23. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli no mna by ani nehlo nic robit, v poslednom case sa mi strasne nechce
23. mar 2010 o 08:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee a dobree ráánko...u nas je tak pod mrakom...len dúfam, že nebude pršať....lebo nechcem dážď....a ináč ako sa máte? :grinning:
23. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros ahoj, inac mame sa fajn :grinning:
23. mar 2010 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat kukam, ze mi dnes nabehol 21tt
23. mar 2010 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..no ja som na tom podobne ako Ty, ale už je to fakt neúnosné...a to som doma, nechodím do práce a som ako taká lemra...a aj keď veľmi rada varím, posledné dni strácam akúkoľvek fantáziu a aj chuť...už neviem čo by som varila...a najhoršie je, že vždy keď si navarím na dva dni, tak sa to hneď zožere a ja môžem rozmýšľať odznova...už som fakt hotová..chcem ísť niekam do práce...lenže tu v MT je to riadna bieda...každý deň som na nete a sliedim, píšem a posielam životopisy a nič...ako zakliate. :unamused:
23. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz kaslem na to, sak na velku noc aj tak nebudeme doma, ideme na tyzden k nasim na vychod
23. mar 2010 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...tak je super...bože, ked vidím, že ako sa ťahajú tie mraky tak ma ťahá do spánku :slight_smile: ...ináč už zase ma bolí hrdlo, presnejšie mandla, ale tak sa bojím ísť k doktorke, že mi dá antibiotiká....čo mám robiť :unamused:
23. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ross vyskúšaj najprv nejaké ľudové fígle... :wink: čo takto kloktať niečo...napr. slanú vodu...je to hnusné, ale pomáha to...alebo husacia masť do čaju, alebo mlieka... :wink: no neviem či by to Tvoj žalúdok teraz zniesol, ale skús také niečo.
23. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu...no radšej skúsim len tú slanú vodu klokať a uvidíme, len sa bojím aby to aj malému neuškodilo táto moja choroba...dúfam, že bude v poriadku :frowning2:
23. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros neboj nic sa nestane a keby si aj sla k dr. tak on urcite bude vediet co ti moze dat ked si tehu
23. mar 2010 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok