• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
tak prve dieťa temy je uz na svete :slight_smile: ,,,@ludka_r blahozelam ,,,vela zdravíčka :slight_smile:
20. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ahoj to je super asoň veš čo ťa bude čakať ked bude malý na svete :grinning:
@ludka_r blahoželám malý má krásne miery :slight_smile:
a ja kočky začínam stúpať ale podľa mňa nič nebude lebo už ma bolí brucho ako na mrchu + ešte aj prsia bolia a to poriadne ale nevadí :slight_smile:
21. jún 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčatá!
ludka-r gratulujem ku krásnemu chlapčekovi! :dizzy_face:
ja som bola v sobotu na krv a je to tam, 4179 jednotiek HCG :grinning:
21. jún 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijef v sobotu na krvi? predsa ťa zobral? to je super takže gratulujem k tehu :grinning:
21. jún 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim dámy,
Jej, prvé bábetko - moc gratulujem ludke :slight_smile:

21. jún 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj ahoj lumi ako sa máte? dávno si tu nebola , ako vidím aj ty budeš mať vajčáka super :grinning:
21. jún 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčence!

ludka, blahzelam ku krasnemu zdravemu chlapcekovi. :slight_smile:

dijef, supeeeer! :slight_smile: ja idem bud. pondelok, tak sa neviem dockat ako uvidim drobceka. :slight_smile:

edit, super ze teplotka stupa. nezabudaj ze tehu priznaky a mrchovske priznaky, byvaju veeelmi podobne. ja som podla nich bakala ukazkovu mrchu! tak trochu optimizmu. :slight_smile:

inak kocky, co sa stalo evit? :-/ bez nej je tato tema cudna,nie?
21. jún 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luca ahoj no ja čakám radšej mrchu ako keby som sa znova namotala že môžem byť tehu radšej sa nechám prekvapiť :grinning:
21. jún 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, jasne. aspon by tehu bolo paradnym prekvapenim. a kolky dpo si? :wink:
21. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to práve neviem lebo nemerám každý deň ale asi 4 :confused:
21. jún 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka_r ....jeeeej, gratulujeeeem... som rada, že je všetko v poriadku, až na tú klúčnu kosť, neviem, či je to niečo vážne alebo nie, ale hádam budete v poriadku... :wink:
21. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavidim už maminkám, ja nič nestíham
a bojím sa porodu jak čert kríža, včera sme priniesli kos pre malého, a už mam pre neho skoro všetko opraté,
ale tašku este nemam zbalenu, a drobec ma nenechá spat, a velmi často ma štikutku.
Pred státnicou z gynekologie sa mi stále snívalo o kleidotomii - zlomeni klucnej kosti pri porode - ale nebojte, ak sa nepoškodí nervový zvazok co ide pod nim, tak je to relativne ok.
21. jún 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
len vas idem pozdravit, pisem uz len do sukromnych tem

Ludka gratulujem
21. jún 2010 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobréé ránko babulky :wink:
21. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 dobrééé ránko :wink:
21. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka,co sa stalo ze si sa rozhodla opustit tuto temu? :-/ Za chvilku tu uz nikto nezostane.:frowning2:
21. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu nebooooj, ja tu budem :grinning:
21. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ktore chcete, zalozila som sukromnu temu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/debata-/
21. jún 2010 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak som na niekoho zabudla, tak IP
21. jún 2010 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka....B :dizzy_face: L :dizzy_face: A :dizzy_face: H :dizzy_face: O :dizzy_face: Z :dizzy_face: E :dizzy_face: L :dizzy_face: A :dizzy_face: M.......skore zotavenie a vela zdravicka.... :wink:
21. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem novopecenej mamicke :wink: a potvrdenemu tehotenstvu :wink:
21. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem kočky.
Ja sa cítim celkom fit. A aj malý je zlatý, poslúcha, tak si nemôžem sťažovať.
Lumimi, neboj sa, ten pôrod nie je až taký strašný. A ani nebudeš vedieť, ako rýchlo Ti ubehne a drobec bude na svete. :wink:
22. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka_r a fotky ešte nemáš? :slight_smile:
22. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak sa Vam hlasim po dlhom case.U nas vsetko v poriadku,cukor ok,EKG ok,....az na tie opuchy v nohach a rukach a obcasne stvrdnutie bruska je vsetko fajn.Nasa princeznicka sa ma vraj k svetu,podla UTZ to vyzera tak ze je o tyzden vadsia...uz sa jej nevieme dockat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Pozeram ze tu pribudli nove tehulky moc,moc gratulujem :dizzy_face:
...a samozrejme drzim palce vsetkym snazilkam :wink:
...a v neposlednom rade sa tesim zo vsetkymi tehulkami...drzme si palce nech to rychlejsie ubieha a uz coskoro budeme drzat v naruci nase vonave poklady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miru.j ahooooj...noo tak ty si tu fakt poriadne dávno nebola ale som rada, že niečo o tebe vieme....som rada, že ste obe v poriadku a gratulujem k dievčatku :slight_smile: pekne si užívaj tehotenstvo a ukáž sa tu ešte, lebo nám tu chýbaš :wink:
29. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miru.j
ahoj :slight_smile: drzte sa
30. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteee. cumim, ze ake krasne tt mate. som tu pekne dlllho nebola. a uz je tu aj prve babo? gratulujem vela zdravia obom!
a este gratulujem novym tehulkam.
8. júl 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím dámy,
hlásim ze od 5:7.2010 máme synceka ondreja, trosku skor narodený ale v poriadku.
14. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je v plnej kráse
14. júl 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok