• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
@lumimi gratulujem je nádherný :grinning:
14. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix gratulujem k tehu

@lumimi gratulujem krasny je :dizzy_face:
14. júl 2010 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj lilix ani som nezbadala veľká gratulácia k tehu :slight_smile:
14. júl 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumimi aj ja gratulujeeem. aky super zaber :slight_smile:
baby @evitkamalicka dakujem. stal sa nam zazrak. takmer po dvoch rokoch :sweat_smile:
14. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84 dakujem
a kde sa teraz zdrziavate?
@lilix ahooooj, som rada že si tu a gratulujeeeeeem k tehu...je to super správa..... :wink:
14. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosannar dakujeeem :sweat_smile: no veeeru. prislo to v pravu chvilu, skoncila som skolu s partyzdnovym babom v brusku. :dizzy_face:
aaaa 2.10 sa vydavam :dizzy_face:
14. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze su tu sami chalani az na miruj.
14. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix nooo tak to je super správa....gratulujeeeem... :wink:
14. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumimi ja sa tiez pridavam....vela vela zdravicka.... :wink:

@lilix ze gratulacia velika :dizzy_face:
14. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 dakujem pekne. sak vies ake to je, ked sa clovek dllho snazi a nedari sa a potom ked sa zadari. ze?
clovek si to viac vazi ako ten co na prvy sup..
@rosannar dakujeme. mam strach ako to prezijem s velkym bruskom.
baby ako prezivate toto teplo?
14. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix sme v sukromnej teme, tak ta tam supnem
14. júl 2010 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosannar myslim tu svadbu :dizzy_face:
14. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka nazov? kde to mam hladat?
14. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix no to hej... ked nato dlhsie cakas je to o to krajsie... :wink:
14. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky...prišla som Vás len pozdraviť....ako sa mi máte? Gratulujem Lilix, držkaj sa...
Ako pokračujete v tehuľkovaní? Už sú aj nejaké bábätká na svete? Dlho som tu nebola, tak nemám prehľad....:slight_smile:)
Evit....chcela som pozrieť tú Tvoju súkromnú debatu, ale mi píše , že neexistuje....
Tak sa zatiaľ držkajte......:slight_smile:) ( mimochodm u nás stále nič....:frowning2:((((((( . pa

18. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavulilienka hned ta tam pridam a mozes potom kuk :wink:
19. júl 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem..:slight_smile:
19. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a mna ste do tej debaty nepridali? uz ma medzi vami nechcete? :cry:
19. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka pridas aj mna do debaty alebo uz ma nechcete medzi sebou? :confused:
21. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
Tak sa zase po dlhom case hlasim :wink:
Tak dlho som tu nebola...a tu ake zmeny riadne :dizzy_face: blahozelam novym tehulkam...lilix :dizzy_face: moc sa tesim s tebou :dizzy_face:
...Evitka,blahozelam k syncekovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
...rosannar,ja tiez uz ledvaj fucim...najhorsie je otocit sa v posteli z boku na bok,v noci som hore kazdu hodinu na cikanie ,niekedy aj castejsie a to vstavanie spostele ...pomoc,ale vydrzim vsetko len nech je bambulka v poriadku :wink:
...lumini,krasne babatko :slight_smile:
Musim vas este docitat babulky...zatial drzim palce vsetkym snazilkam nech sa podari co najskor,vsetkym tehulkam nech to vydrzime hladko az do sameho konca a vsetkm maminkam nech su babuliatka zdravucke a pekne rastu :dizzy_face: .
Ja idem zajtra na UTZ a do poradne...uz sa neviem dockat...vzdy som taka napyta pred kontrolami....potom napisem.
Drzte sa!
5. sep 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miru.j jeej ahoj sak ty to mas za par...ja idem zajtra na monitor..tak som zvedava co sa ukaze lebo bolesti mam ale nepravidelne aj tvrdnutie ale vsetko trva chvilku :sweat_smile:
5. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: !...@vejinka ja som na tom podobne,tak som zvedava co mi povedia dnes.Ale pridali sa mi nejake krce v podbrusku,brucho tvrdne ties nepravidelne.Drz sa!
6. sep 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
6. sep 2010 o 07:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak sa hlasim...poradna dopadla dobre :dizzy_face: ,podla PM sme 37tt+4 , ale podla UTZ sme zase o 2tyzdne dalej :sweat_smile: . Malinka vraj nieje malinka...vraj ma uz teraz 4000g :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak som zvedava ako porodim :grinning: ...ledvaj som vedela porodit syna ked mal 3,5kg a dcerku 2,5kg :confused: .Krcok mam len mierne skrateny a vobec sa neotvaram....a to mi moja dokina stale vravela klud ,kludovy rezim aby som neporodila predcasne :grinning: .No a ja budem nakoniec ste prenasat amala bude mat cez 4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chudatko moja pipina 2krat zasivana teraz si to asi odnesie riadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ale co uz :wink: hlavne nech je nasa princeznicka zdravucka :dizzy_face: .
Drzkajte sa vsetky :wink: .
6. sep 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miru.j ahooooj....tak som rada že ste obe v poriadku....riadne dlho si sa tu neukázala.... ale poviem ti, tebe sa to riadne kráti, už len prežiť tie posledné dni a bude to tu...ja by som už tiež prijala keby som mala malého pri sebe.. :wink: držkaj sa nám :wink:
6. sep 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky no ja monitor za sebou a kontrakcie ziadne..ale ked som odchadzala tak brucho ako kamen...to dieta si zo mna robi asi srandu :sweat_smile: takze zasa o tyzden
6. sep 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosannar Dakujem,aj Ty sa drzkaj :slight_smile:

@vejinka ...ja tak isto. Monitor vo stvrtok,a poradna o tyzden v pondelok....teda ak sa do vtedy nerospadnem :wink: .
tak drzme si palce nadalej :slight_smile:
6. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok