Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ros kazda vaha vazi inac, ja sa musim vazit na tej u nich

rosannar
11. mar 2010

evit...no uvidím, asi sa len odvážim a ked bude treba aj moč, tak to tam skúsim 😀

ivanulienka81
11. mar 2010

ros, no tak drzim palce... ja som sa raz viezla vo fabii na dlhsiu trasu a som myslela ze z nej vyskocim, ani nohu som si nemala kam vystriet, taaaaaaaaaaaak ma boleli kolena co som ich stale musela mat skrcene

rosannar
11. mar 2010

evit...no vtedy ked som tam bola, tak vravela, že tie ktoré nie sú odvážené, tak nech sa odvážia

evitkamalicka
11. mar 2010

ros moc ti bude treba urcite na kazdu poradnu

lumimi
11. mar 2010

mne sestricka, povedala ze si mam priniest, moč, vsak si kup v lekárni skumavku na moč, nacikaj do nej doma a prinajhorsom ta poslu nacikat aj tam do ich prislusenstva. ale myslim ze im staci aj prinesená moč, však je to jedno.

ja som bola dnes v poradni, doktor bol chorý tak to robila len sestricka, takze mi zaase nerobil ultrazvuk, ale zajtra tam bude druhá doktorka a tá by mi mohla spravit teoreticky ten skríningový ultrazvuk - ale ráno sa uvidi,
a mam zdrave babetko - down mam 1:5300 - tak aspon jedna dobrá správa z ktorej sa možem tesit. Ale aj tak už chcem vediet pohlavie 🙂

katkamarek
11. mar 2010

ros a ako budes nosit babo v aute? Ved musi byt vo vajicku, ci ty ho len vo vanicke budes nosit? 🙂
a drzim palce na poradni 😉

ivanulienka81
11. mar 2010

ros, tak si pre istotu zober ranny moc so sebou.... ja som sa prve tehu tiez vazila u dokyho a teraz sa budem na nasej doma, som sa rozhodla, oni tam maju taku tu vahu palickovu a ja som nikdy nevidela kde ukazuje, slepota,

rosannar
11. mar 2010

no baby, ja tam asi skúsim zajtra zavolať, že či treba alebo nie a uvidím... 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

lumi super....ja som mala downa 1:4325

ros vajicko v kazdom pripade potrebujes, vo vanicke dieta nosit v aute nemozes, iba v takej ktora je na to prisposobena a to vacsinou tie lacne kociky nemaju

rosannar
11. mar 2010

katka....no vo vajíčku ale to len ked budeme v aute, a zase mi chodíme auto vždy tak na 5 až 10 minút cesty a to je všetko a verím tomu, že potom budeme chodiť peško 😀 ...aspon dúfam 😀 a zase ked pôjdeme ku svokrovcom, tí sú 75 km vzdialení, tak bude určti vo vajíčku, to už asi peško nepôjdeme 😀 😀

rosannar
11. mar 2010

evit...ved ja viem, ale zase ísť s dieťatom na prechádzku a dať ho do vajíčka a pripojiť ku kočiku, to v žiadom prípade

evitkamalicka
11. mar 2010

ros to sa nepaci ani mne, preto nemame taky kocik kde sa da vanicka nakliknut 😉

rosannar
11. mar 2010

evit...no to je fajn, som rada, že sme si to vyjasnili 😉 😀

katkamarek
11. mar 2010

ros keby bolo babatku zle vo vajicku, tak tam nevydrzi ani chvilu a place, a keby to bolo velmi skodlive, tak ich nevyrabaju. Ja tiez nie som zastanca toho, aby babo bolo iba vo vajicku, a na prechadzku urcite vo vanicke, ja len ta chcem utvrdit, ze babo v nom urcite netrpi, aj ked sa ti tak zda 😉

dijefcatko
11. mar 2010

no ja este vajicko ani kocik neriesim, no ale tak sa zapojim do debaty 😉
my mame toyotu yaris a kupovali sme ju tak, aby vyhovovala aj kociku. Je to male auticko, ale je v nom vela miesta. Zadne sedadla su rozdelene na 2+1 a daju sa posunut dopredu, aby sa zmestil kocik do kufra a stale zostava miesto vzadu na nohy, aby sa dalo vydrzat. Pripadne, babo bude vo vajicko na posunutej dvojke, za nu sa zmesti kocik, ja budem na jednotke s kopou miesta na nohy. Babo si nas zatial hlada, ale vykoumane to uz mame dokonale 😀 😀

rosannar
11. mar 2010

katka..no neviem, ja sa bojím toho, že na chrbticu to nie je bohvie čo 😒

ivanulienka81
11. mar 2010

baby, to moje dieta je take srandovne... zobudil sa, tak som ho dala do sedacky ze idem robit papat... zaspal, tak som ho vybrala a dala do postele, otvoril oci... tak som ho vzala do sedacky, zaspal... tak som ho vybrala a dala do postielky, otvoril oci... tak som ho zase dal do sedacky v kuchyni a tam si driemka 😀

lumimi
11. mar 2010

ros, babetku sa chrbtica (vsetky zakrivenia) vyvíja az ked zacina sediet a chodit, takze o chrbatik sa neboj

katkamarek
11. mar 2010

ros, keby v nom bolo babo cele hodiny, tak urcite je to skodlive, ale urcite sa nemusis bat toho, ze ked ho das na hodinu, dve do vajicka, tak sa mu nieco stane, aj ked sa ti to zda akokolvek cudne, pre babatko je to prirodzena poloha 🙂

jika80
11. mar 2010

baby vy ste toho zase tolko popisali 🙂
tak listocek na vlak kupeny 😉
inak my mame vybraty tento kocik http://cgi.ebay.de/Q7-KOMBI-KINDERWAGEN-SCHWENK...

dijefcatko
11. mar 2010

ros toho sa neboj, babo by malo byt vo vajicku v prirodzenej polohe, teda mierne zaokruhleny chrbatik, tak ako bolo v brusku. urcite vajicka nie su skodlive, ved kazde ma europsky certifikat skoro, skodlive veci by nemohli byt v predaji iba tak. okrem toho, choditka su urcite rozporuplnejsou vecou ako vajicka...

lumimi
11. mar 2010

vsetko co sa prehána tak skodí - ja by som sa nebála ani tých chodítok - ak ho teda napouzivas ako odkladaren na babo - to uz je na zamyslenie, ale chvilka nevadi (myslim hodinku- ale to tam aj tak nevydrži)

evitkamalicka
11. mar 2010

ros neboj....my sme chodili s Adamkom aj na dlhsie cesty napr k nasim tak 4-5 hodin a vpohode

evitkamalicka
11. mar 2010

my mame doma aj choditko, ale vzdy v nom bol maximalne hodinku a nie kazdy den

katkamarek
11. mar 2010

evit, ja si tiez myslim, ze ani viac hodin v aute nevadi, len som vychadzala z toho, ze ros bude chodit v aute max 75 km k sovkrovcom, tak som nechcela zbytocne prehanat 😉

Aj my sme vyrastali na choditkach a je nam nieco? 🙂

jika80
11. mar 2010

tiez si myslim, ze netreba vymyslat, vsetko treba s mierou a babo nam da tiez vediet, co sa mu paci a co nie

dijefcatko
11. mar 2010

ja budem urcite chciet kocik taky, na ktory sa da pripnut vajicko. lebo ak pojdeme na hodinku do obchodaku na nakup, napr. kupit nieco, co treba drobcovi vyskusat, nebudem musiet brat cely kocik, ale iba spodok, co teda s nakupom bude aj tak dost do auta. okrem toho, deti vo vajicku v aute vacsinou zaspia, nezobudi sa aspon pri prekladani.

evitkamalicka
11. mar 2010

dijef my sme to riesili tak ze sme dali vajicko do nakupneho kosika a slo sa

ivanulienka81
11. mar 2010

ano, aj ja som tak videla, nacvakli vajicko na nakupny vozik a slo sa