Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
28. mar 2010

ja som teraz v 15tt zacala nieco citit, ale fakt iba ked som vecer v totalnom klude v posteli, ale napr. vcera vecer som necitila, asi som len nevystihla tu spravnu chvilku

dijefcatko
28. mar 2010

ahojte, aka bola nedela? 🙂

ivanulienka81
28. mar 2010

ahoj dijef, ale celkom fajn, ty sa pochval 😉
ja uz teraz balim, ale ma bolia krize sakra, chodim ako invalid

evitkamalicka
28. mar 2010

u nas viken super....akurat pozeram na nete nejake projekty domov, kedze sme sa dnes s muzom rozhodli, ze za take 3 roky by sme mohli snad aj zacat stavat, tak ze kolko by nas asi vysiel nejaky pekny domcek

ivanulienka81
28. mar 2010

jej evit super, a viete aj kde by ste chceli stavat? alebo uz mate nejaky pozemok?

evitkamalicka
28. mar 2010

rozmyslame niekde tu na nejakej dedine v blizkosti Sale

dijefcatko
28. mar 2010

no, ked som rano videla, ako je krasne, vyhlasila som, ze odmietam varit a ide sa na vylet. tak sme sa vybrali do kopcov na dllllhu prechadzku a potom sme sa najedli v restike. faaajnaaa nedela 🙂

ivanulienka81
28. mar 2010

dijef parada 😉
ja som dnes tiez nevarila, ale muzik, tak ja som si pospala na obed s krpcom

sophie1981
28. mar 2010

caute....ja som tiez nevarila...dedo vari v nedelu...my sme boli na spisskom salasi......poobede na prechadzku...Katka sa vyhojdala a vysmykala.... 😉 ...len skoda, ze u nas sa poobede slnicko skrylo a bolo dost chladno..... 😝 ...ale aj tak pekna nedela....zajtra zasa do normalu..... 😖 ...ale v piatok rano vyrazame na vylet do Krakowa.....juj sa tesim..... 😵 😵 😵 ...konecne ina sobota ako na stavenisku..... 😀

ivanulienka81
28. mar 2010

sohpie ahoj
vsak aj ja sa tak tesim domov, ze konecne zmena nejaka a dufam ze sa pocasie nepokazi, lebo sa tesim ako budem kvasit na dvore, chodit na prechadzsky do parku a kade tade, konecne postretavam kamosky s ktorymi sa stretavam len v LC, jupiiii

edita84
29. mar 2010

Ahoj kočky ja som napriek čudnej noci stúpla aha konečne vyznačená ovulka 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
29. mar 2010

fiiiha edit 😉 tak zeby z toho nakoniec aj mimi bolo? 🙂
ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
29. mar 2010

nooo neviem ale dúfam zas začína dpo stres 😀 ale tvoj grafík je pekný 😉

dijefcatko
29. mar 2010

Dakujem, ale ziadne nadeje si nerobim, teda robim, ale iba trosku 😅 asi som prechladla, vcera ma bolelo podbrusko a cikam ako diva 😒 a prsia tiez trosku citim, ale kedze by to bolo skoro, asi ide mrcha 😒

evitkamalicka
29. mar 2010

dobre ranko

edita84
29. mar 2010

dijef mne prsia bolia už asi dva týždne ale v noci ma pravý začal ták pichať ale už je to ok 😨

dijefcatko
29. mar 2010

jaaaj, keby nam to vyslo, uz zasa to na mna ide, pomoooc 😠

edita84
29. mar 2010

to by bolo fasa ale uvidíme ja tiež dúfam lebo mi to už leze zas krkom 😒

rosannar
29. mar 2010

dobréééé ráánko....ako ste víkendovali dievčence? my dosť nabito...manžel mal v sobotu narodeniny, tak u nas boli svokrovci, boli sme aj v NR v baumaxe, kupili sme si vanu a dvere do kupelky a vecko a v nedelu boli u nas naši gratulovať a ešte aj dneska má drahý meniny 😀

evitkamalicka
29. mar 2010

u nas vikend parada, boli sme prevazne von

edita84
29. mar 2010

jaj u nás nič moc malá mala skoro celý víkend raple 😠 ☹

dijefcatko
29. mar 2010

aj my sme mali suprovy vikend, ale uz sa tesim na dalsi, budeme s krstniatkom a neterkou a synovcami a bude veseloooo. len ak dojde mrcha, tak nebude veseloooo 😒

evitkamalicka
29. mar 2010

fuuj, ja som sa teraz najedla a normalne ma nadvihlo, ale nastastie nic viac

vcera sme s muzikom vybrali tento domcek, je 5 izbovy, co nan poviete? http://prodom.sk/?p=projekty&project=203&PHPSES...

edita84
29. mar 2010

evit pekný veľký 🙂

rosannar
29. mar 2010

evit....krásny domček.... 😉

dijefcatko
29. mar 2010

pekny evit, hned by som brala, ale my mozme o tom iba snivat, co uz. je montovany? aku ma konstrukciu?

evitkamalicka
29. mar 2010

dijef nie, je klasicky murovany a chceme ho na kluc

dijefcatko
29. mar 2010

ved to je aj najlepsie, mury su mury 😉 tiez sme snivali o domceku, ale iba na pozemok by sme potrebovali 2 miliony, domcek 3 stoji ako pozeram, este zariadenie... idem podat Lotto 😀

evitkamalicka
29. mar 2010

u nas co sme pozerali pozemky tak od 500 - 800 tisic by sme kupili

dijefcatko
29. mar 2010

to je super, my vobec nevieme, co nas v tomto ohlade caka. iste je iba to, ze na to nemame. a nejakych 20 rokov sa asi vratime do RS, nasi maju dvojgeneracny rodinny dom, ktory bude potom nas, skoda, ze s robotou je to tam take zle, lebo pozemky su lacne a v pohode kupis dom az za 600 tis v dobrom stave, len ta robota 😒