Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. dec 2009

hej babeny to všetky spíte? jak je vám dobre ja som teraz v tom štádiu že sa neviem dočkať ďalšieho rána kvôli BT .

rosannar
10. dec 2009

ahojteee a dobrééé ráánko...dneska sme takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

evitkamalicka
10. dec 2009

dobre ranko, moje dieta len nedavno vstalo aj vcera az tak neskoro tak tusim sa nam este viac predlzuje spanok....dala som mu mliecko a vyzera, ze este bude spat a ja sa idem naranajkovat

edita84
10. dec 2009

waw evit to sa môžeš vyspať do ružova pri tvojom malom

rosannar
10. dec 2009

evit...tak dobrú chuť... 😉

evitkamalicka
10. dec 2009

edit dnes som sa po dlhom case konecne vyspala, konecne som spala celu noc a nekukala do plafonu

ros dakujem

rosannar
10. dec 2009

baby, ja som včera šla spať niečo po desiatej ale cítim s teraz ráno ako zbitý pes... 😀

edita84
10. dec 2009

ja som včera išla o 9 čo je u mňa skoro ale celý den som bola unavená

rosannar
10. dec 2009

edit...ja si pamätám časy, ked som chodila spávať o tej deviatej, najneskôr a vstávala som o siedmej ráno...tak to bolo úžasné obdobie... 😀

edita84
10. dec 2009

no ja ked som bola tehu s malou som chodila spávať o 7 lebo som ráno o piatej vstávala do roboty jáj to som bola vždy jak zbitý pes

evitkamalicka
10. dec 2009

aj ja som mavala take obdobie, ze som chodila spavat o tej 7mej 8mej

rosannar
10. dec 2009

edit...no ja sa asi naviac bojím ked už budeme mať bábo...tak že sa v noci nebudem vedieť zobudiť, lebo fakt, teraz napríklad sa stáva, že aj ked je v noci búrka, tak ja ju vôbec nevnímam...a bojím sa...že ked bude dieťatko plakať, tak sa nezobudím a niečo zlé sa mu stane... 😒

edita84
10. dec 2009

neboj zobudíš sa a sú aj monitory dychu a ten ťa stopro zobudí keby sa niečo dialo

evitkamalicka
10. dec 2009

ros urcite sa zobudis

rosannar
10. dec 2009

edit...no o tom som už počula, aj som to videla u kamarátky...no ale aj tak mám pochybnosti...bojím sa, lebo ja ak som fakt dobre unavená, tak ma nik nezobudí...

evit...no neviem, mám pochybnosti, ale možno ten materinský cit sa mi votrie do tela a bude to ok 😀 😀

edita84
10. dec 2009

presne materinský cit ťa zobudí a s tým monitorom ja ho mám tiež a je to veľmi dobrá vec bez neho by som nevedela spať ked bola Beja ešte malá

evitkamalicka
10. dec 2009

ja monitor nemam a ani neplanujem kupit....mame len vysielacky a aj tie sme vyuzili len 2 mesiace a od vtedy lezia v skrini

edita84
10. dec 2009

ani ja som nechcela ale sme potom museli dokúpiť lebo mala len 2110 g ked sme išli z nemocky a skôr narodeným detičkám to odporúčajú

evitkamalicka
10. dec 2009

Adamko sa narodil 3 dni po termine s vahou 3900g

edita84
10. dec 2009

no my sme to mali asi ked mala 4 mesiace 🙂 inak Beja v 36 tt s hypotrofiou z infarktovala mi placenta

janirea
10. dec 2009

dobre ranko,,,
baby u nas je taka hmla, ze nevidim ani z okna nic dokopy

veji drzim palce, aby ste to dobre zvladli

edit,,,graf je fajn, len nech pekne je tak ako je 🙂

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a ja takto,,,,vidim, ze 36,5 je celkom oblubena teplota 🙂

evitkamalicka
10. dec 2009

jani ahoj, u nas krasne svieti slniecko

edita84
10. dec 2009

jéj mne dnes má dojsť mrcha ale som len 11 dpo nechápem

evitkamalicka
10. dec 2009

edit urcite ti nepride, to by si musela mat len 11 dni lutealnu fazu a predpokladam, ze mas klasicky 14 dni

edita84
10. dec 2009

min. mesiac som mala 12 dní

evitkamalicka
10. dec 2009

no tak ked mas len 12 dni, tak by si mala zajtra klesnut ak nie si tehu

edita84
10. dec 2009

dúfam že neklesne mm si myslí že sa mu to podarilo tak dúfam že sa nesklame 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

som teda zvedava na tvoju zajtrajsiu teplotu

edita84
10. dec 2009

aj ja už sa mi snívalo že som mala // na teste a ako veľmi sme sa tešili

janirea
10. dec 2009

evit,,,no tu total hmla ako mlieko,,,,ale to stale tak v tejto doline plnej vody,,,,sliac nam to kazi a hron este k tomu 😀

edit,,,ale mozno vobec neklesnes 😉
ja mam tiez LF len 12 dni,,,,ale dnes ma bolel pravy vajecnik 😕,,,tak by mohla ovu skor prist,,,,ved uz sa pozeram flasticke femi kvapiek za chvilku na dno 😀