Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
28. feb 2010

ahoj...strasis? to hadam nie... 😅 kde si sa tulala?

janirea
28. feb 2010

,,trochu nas lekari stresuju, tak nejak mi nebola nalada ani na konika,,,a dnes mi to uz nedalo, ze aspon pozriem co je tu noveho,,,tento tyzden bude zase tazky, cakaju ma dve sona 😒

janirea
28. feb 2010

cukrus,,,a teraz fakt strasim 🙂 leb grc ma stale nepustilo,,,tak chodim ako mača niekedy,,,,ale kaslat na to, hlavne drobcovi aby bolo dobre

cukruska1920
28. feb 2010

ja tiez silne rozmyslam ze na cas sa odputam od konika lebo mam same cierne myslienky?? ako si s tou hematologiou...pichas?

janirea
28. feb 2010

cukrus neboj,,,nemas dovod na cierne myslienky,,,,hematologiu mas podchytenu, tak sa neboj
aj ked to ti ta prava pise,,,ja som mala take depky minuly tyzden ze az, ale to s hematologiou nesuviselo

u mna je hemato ok,,,,mam poruchu krvotvorby, ziadny vyssi zrazaci faktor nebol zisteny, co by ohrozil tehu,,,,a ten problem co ma drobec teraz s moč. mechurom a oblickami s tym nema suvis ze vraj
uzivam len zvysene mnozstvo vitaminov a podla poslednej kontroly na hematke je to v poriadku, len ze ak by sa nieco zhorsilo, tak by boli B12

,,,a ty si uz bola na hemato?,,,ja som isla este skor ako som mala potvrdene tehu od dr.,,,necakala som

janirea
28. feb 2010

idem ja mrknut telku trochu a asi aj zalahnut za chvilku,,,tak dobru

dijefcatko
1. mar 2010

edit, to uz iba my dve vkladame grafy? ja som uz inak fest zvedava, ako dopadne tento mesiac u mna. Krcok je makky, podbrusko ako pred mrchou, na termin mrchy to sedi, podla ovu nie... c c c...

edita84
1. mar 2010

dijef tak aktívne len my grafujeme 🙂 tak sa spoliehaj na ovu ked vieš presne kedy bola a na lf

dijefcatko
1. mar 2010

juuuj, zasa ma chyta ta kazdomesacna nadej na dve ciarky 😅

edita84
1. mar 2010

dijef poznám to príde to každý mesiac a ja v tom budem ale mm hovoril že tez
raz sa to už musí podariť a zatial je náruživý vid graf 🙂 len či mu to ostane celý mesiac 😀

ju11i
1. mar 2010

som na tom podobne... ak do 10 dni nepride mrcha, zacnem sa vytesovat. Ved raz sa to musi podarit 😅

edita84
1. mar 2010

juli raz sa to určite podarí a budeme sa aj nadalej vytešovať 🙂

ju11i
1. mar 2010

musíme byť optimistky 🙂

edita84
1. mar 2010

jasne 😉

katkamarek
1. mar 2010

dobre ranko, ja tiez grafujem 😉 , ale vikend akosi vynechavam konika
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

edit zase nova foto? 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

dobre ranecko zienky

edita84
1. mar 2010

ahoj katka vyzerá to dobre 😉
áno nová

katkamarek
1. mar 2010

no edit, ja to beriem s rezervou, ale dakujem 😉

edita84
1. mar 2010

dievčatá čo je s vejinkou dávno sa neozvala

evitkamalicka
1. mar 2010

edit vejinka asi nestiha, ale zije, viem ze boli chori

edita84
1. mar 2010

jáj tak dobre len že tu bola dávno ale verím že nestíha
a ty sa máš ako drobček už kopká?

evitkamalicka
1. mar 2010

edit bola len pozdravit v inej teme, kde spolu chodime.....drobcek uz kopka o 106

edita84
1. mar 2010

juj to je super a Adamko sa ako má?

evitkamalicka
1. mar 2010

Adamko sa ma dobre....teraz je vonku krasne tak sme boli cez vikend dost dlho, vcera sme zobrali trojkolku tak sa vozil, teda my sme ho tlacili za tu tyc 😅

edita84
1. mar 2010

no veru mali sme super počasíčko a moja sa zas učila bicyklovať na takej trojkolke len ocino jej ju prerobil ide jej to len je troška lenivá 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

aj dnes je krasne

slibby
1. mar 2010

dobre ranko vsetkym 🙂 ! zase sa po dlhsej dobe hlasim, ale mala som dost stresove obdobie, vela roboty a k tomu este skusku. dnes idem konecne k dokimu, tak snad bude vsetko v poriadku a tie stresy sa dufem neoderazili nejak negativne 😒 , dzte mi palce prosim. ked dojdem poobede tak vam dam vediet