Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
9. mar 2010

cukruska asi je zbytocne teraz rozoberat z coho to moze byt, je dolezite, aby bolo babo v poriadku. Ja by som na tvojom mieste asi isla hned k dr., ale je to na tebe a na tom ako sa citis.

katkamarek
9. mar 2010

no baby zase to flakate, uz sme boli na druhej strane.

Ros takze predsa pracujes? 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som tu....akurat idem dat Adamkovi obed

edita84
9. mar 2010

ja som už tu len som bola vyvenčiť havinka aj malú 😀

rosannar
9. mar 2010

katka..no pracujem, snažím sa...ale nechce sa mi, už len čakám kolegyňu kým aj ona niečo ešte dorobí a pálime na obed...lebo som už hladná, a to som na ranajky zjedla jogurt (danette čokoládový) a k tomu ešte tvarohový koláčik, no mna ale ten hlad je zlý pán.. 😀

katkamarek
9. mar 2010

edit vy mate havinka?

ros ja som uz tiez hladna a ja som zjedla cerealnu jogobelu (to je taky vacsi kelimok) s polkou bagety 😀

evit ale adamko este kapustnicku nepapa, ci ano? Inak torticka velmi napadita 😉 Kde na to chodis?

edita84
9. mar 2010

jasne malého ši-cu ho Leo 😀 včera sme ho dali strihať

cukruska1920
9. mar 2010

ahojte...tak odvtedy sa mi to neobjavilo a uz som bola na wc asi 7krat.... ale je mi spatne... zjedla som jeden chleba a hned isiel von 😝

katkamarek
9. mar 2010

cukrus mozno ten chlieb isiel von aj zo strachu a vnutornej nervozity, tak len lez dalej a oddychuj

Ja som sa zalubila do yorkshirov 😀 Akoze ja som nikdy nebola psickar, a psa som nikdy nechcela ale toho by som prijala 😀

edita84
9. mar 2010

jaj ja zas do ratlíkov sú taký zlatunký malý a dajú sa obliekať inak včera som kúpila havinovi pulover je v ňom svetový 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

katka Adamko uz papa aj kapusticku, samozrejme bez klobasky

katkamarek
9. mar 2010

no tak ja zas ratlikov nemusim, a yorkshirci sa daju tiez pekne obliekat 😀

evitka a papa vsetko, alebo je aj vymyslavy?

cukruska1920
9. mar 2010

kati..neni som nervozna... ked sa to neopakuje pri kazdom jak idem na wc tak je ,,dobre" mozno to je len uhniezdovanim a prekrvovanim krcka maternice

evitkamalicka
9. mar 2010

katka papa vsetko, raz spapa aj nas....nikdy sa nam nestalo, ze by mu nieco nechutilo

katkamarek
9. mar 2010

cukrus spravne, presne z toho to je 😉 a nevolnost je mozno znakom, ze je vsetko ako ma byt.

evit, tak to mas dobre, ze je taky zlaty a vsetko papa

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som len rada, ze tak dobre papa

cukruska1920
9. mar 2010

kati...ja uz sa klamem vseliako 😀 neviem ale teraz nemyslim na nic zle...uvidim zajtra... hadam bude akcia

evitkamalicka
9. mar 2010

cukrus jasne ze bude 😉

cukruska1920
9. mar 2010

a to idem k nemu az o druhej... sa unudim dovtedy...a hlavne budem nedockava.... 😝

ivanulienka81
9. mar 2010

ahojte dievcata,
drobec buvka, potom sa napapame a pojdeme na nakupy a zajtra sa chystame aj do MC
ja dnes som Misinkovi robila granadir, dnes to ma premieru tak snad bude chutit
cukrus to spinenie nemusi nic znamenat a urcite je vsetko ok, citala som ze sa velakrat vyskytuje toto spinenie hlavne v obdobi ked by mala byt menzeska, cize kolo 6tt a 10tt, ja som pri prvom tehu tiez spinila a nie trocha

evitkamalicka
9. mar 2010

u nas sa akurat zaspalo

cukruska1920
9. mar 2010

ivka..a potom ti to preslo? ja to mavam ,,len " raz za den

ivanulienka81
9. mar 2010

cukrus ja som spinila tyzden vkuse od 6tt do 7tt, som si myslela ze mrcha nie tehu 😅 bolo to take hnede spinenie, potom to prestalo... ale mam vela kamosiek co tiez spinili a maju krasne babatka
u mna to spinenie zial malo este pokracovanie v 12tt som krvacala, nemocka atd. nastastie ani hematon nevznikol a pokracovali sme dalej, v 14tt som zase spinila asi tak jeden den a potom to uz prestalo a mala som bezproblemove tehotenstvo bez akychkolvek komplikacii, ci vysoky tak, ci puchnutie noh, ci tvrdnutie bruska, ci krce do lytok al. ruk nic take sa mi nestalo

cukruska1920
9. mar 2010

takze to je asi individualne... no ved uvidim zajtra co mi povie doktor..len dufam ze bude vsetko v poriadku..toho sa asi bojim najviac

ivanulienka81
9. mar 2010

ano cukrus, je to velmi individualne, mne povedali v nemocke vraj mi praskla cievka v maternici, no ale ktovie ci naozaj...
urcite bude vsetko v poriadku, drzim palceky
ja idem az v piatok do poradne tak sa uz tesim ako male dieta

cukruska1920
9. mar 2010

no moze byt aj to... toto spinenie je ine ako ked som mala ked som potratila... toto neni ani hnede ani cervene..neviem ake to je...mozno fakt nejaka cievka ako a roztahuje maternica....juj keby som bola uz aspon tak ako ty..strasne sa to vlecie 😝

ivanulienka81
9. mar 2010

cukrus, tak to, aby ti presiel 1. trimester co najrychlejsie to ti prajem, ale potom si to tehotenstvo uzivaj a strach s obavami posli prec, uvidis ani sa nenazdame a uz budeme v naruci drzat nase ratolesti 😉

cukruska1920
9. mar 2010

jaj ivi..to by bol moj najkrajsi sen 😵

rosannar
9. mar 2010

ahojteeee.....taaaak a som po dobrom obede....som sa tešila na super pizzu že si dám a nakoniec mi priniesli z polovice zhorenú tak som z nej veru veľa nezjedla, tak mi pokazili aj deň...no nevadí, ja si to vynahradím doma...dám si čokoládu 😅

katkamarek
9. mar 2010

ros tak co uz, ja som tiez po obede, mala som maso na paprike s haluskami, tiez dobre, len uz som zase hladna 😀