Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
4. feb 2010

lilix...nič...absolútne..len cítim ako keby som zjedla vagon jedla 😀

lucy...dakujem pekne..si zlatá...držím aj tebe palčeky, aby ti to teraz už vyšlo...

ivanulienka81
4. feb 2010

ja sa citim akoby ten vagon jedla chcel zo vna vyjst ☹
inac ros, som ti pisala, ze inac ako pozitivnym tehu testom sa to neskonci 😉 jaj, aka som rada

rosannar
4. feb 2010

iva...to som si nejak nevšimla..a ja viem, že sa nemám až tak radosť, že sa to môže celé zvrtnúť...ale dúfam, že bublinka s nami zostane... 😀 ...iva...a kedy by som asi mala zájsť k doktorke?

sophie1981
4. feb 2010

moje dieta uz spinka.... 😕 ...bodaj by nie, ved santi uz od siestej.....a v noci sa napchavala kolko dalo....tak dobieha.... 😉 ....

lilix.....ja si uvedomujem ze otehotniet pocas kojenia je ovela zlozitejsie ako bez...ale ked na jednej strane tuzi po dalsom babatku, ale na druhej strane je tu Kacenka....a ak sa raz rozhodnes kojit svoje dieta, verim, ze si na mna spomenies, preco je to tazke odstavit....teda v pripade, ze kojenie bude bezproblemove..... 😉

lucy.....na svoju otazku preco tak skoro, si dala hned aj odpoved...koly rozdielu...medzi mojii sestrami je rozdiel po 2 roky...ale prstredna je silno mentalne postihnuta...takze doma sme ju od jej 6 rokov nemali.....musela ist do neocnice a potom do ustavu....takze sme doma ostali len ja a najstarsia.....a to je medzi nai rozdiel 5 rokov a bolo to nafigu.....nikdy sme sa nejako nevedeli 'najst'...az ked sme dospeli a vydali sa...teraz je to uz super....nikto by nevravel, ze je medzi nami 5 rokov.... 😉....inac ivanka a este mensi rozdiel..jej drobo ma 9 mesiacov tusim.... 😀

sophie1981
4. feb 2010

ros....jesne ze sa trasies......len pozor...teraz pride druha faza...strach o male....a to uz neskonci.... 😉 ...ale verimze to pekne dotiahnete do konca...len pekne klud a hlavne ziaden stres...inac funguj ako doteraz.....pozor na jedla....uz by si nemala hocico....

k lekarovi ti staci tak o dva tyzdne....ak nebudes citit nieco podzrive.....

sophie1981
4. feb 2010

juj a aby som nezabudla...Veronikam vsetko naj....... 😉

rosannar
4. feb 2010

sophie...ahhaaa...ty máš novéé foto..pjeknéé....a viem, musím si dávať pozor, aby sa tomu malému nič nestalo...ale od ráno mi je už tak blbo na žalúdok...a stále ma pichá v boku (vo vaječníku)....a ja stres nemám, neboj..takú bezstresovú prácu nemá hocikto...a tie jedlá si pozistujem a ponachádzam čo môžem a čo nie 😀

sophie1981
4. feb 2010

a ktovie ako miru....snad su ok.... 😕

rosannar
4. feb 2010

sophie..no dúfam, že áno...ale radšej nech oddychuje aby bola v klude... 😉

ivanulienka81
4. feb 2010

ros, k doktorovi staci tak ako pise sohpie v tom 8tt, skor je obycajne zbytocne, lebo nemusi byt na sone vidno, ale ak si chces dat potvrdit tehu krvnymi testami, tak mozes ist aj skor, potom pojdes zase na sono neskor, ja idem rovno v 8tt, ja krvne testy nepotrebujem, vsak citim ze som tehu, a aspon teraz sa uz mozem vytesit z pekneho sona a budem vidiet zubrienku 😀 tesim sa, joj este dva dni
sophie, aj my sme chceli druhe babo kvoli vekovemu rozdielu, teda nechceme aby bol medzi surodencami velky vekovy rozdiel....

lilix
4. feb 2010

sophie ale ja ta neodhovaram aby si prestala kojit, ja som to nemyslela zle..
len ma napadlo, ze asi preto sa vam zatial nepodarilo.. to je na tebe ako dlho budes chciet. 😉
nemusis mi to vysvetlovat,ze to musi byt tazke, viem to pochopit, aj ked mi este nebola dopriata ta
moznost.. 😔 mozno si povies, ze to pochopit nemozem, az ked zazijem. mozno. co ja viem.
urcite by som aj ja chcela kojit tiez co najdlhsie. ak pan boh raz da. 😔

rosannar
4. feb 2010

iva..no ja to možno vydržím...a možno sa objednám..fuj ale je mi fakt zle...a pochybujem, že to je už z tehu 😅 ale fakt ma tlačí na grcku 😅

evitkamalicka
4. feb 2010

ahoj kocky, tak sme doma z poradne, NT screening ok, krv tiez ok, male ma 7cm, dr. ma nejaky dobry novy ultrazvuk, tak kukal drobcovi aj medzi nozky a vraj to zatial vyzera na dievcatko, ale potvrdi mi to s istotou o take 1-2 mesiace....foto hodim neskor, lebo musim nabit fotak

evitkamalicka
4. feb 2010

ros gratulujem

sophie1981
4. feb 2010

lilix...neblazni, ani ja som to nepochopila tak ze ma odhovaras..... 😉 ....len je to pre mna velmi tazke.....a to som si ako tehula hovorila ze budem kojit 6 mesiacov...ha....o chvilku je rok a ja nie a nie prestat...ale budem musiet...do jej narodenin potiahnem, aj tak mrcha uz klope, pekne to citim, brucho boli ako diabol.... 😝 , tak nebude ju trapit teraz.....no a potom zacneme.... 😉

evka...super.....uz ste velky... 😵 ....a drzim paste aby to bolo dievcatko.... 😉

a teraz som si vsimla ze mame rovnake motto.... 😀

sophie1981
4. feb 2010

tak idem zmenit...nech nesme rovnake.... 😉

lucy_lu
4. feb 2010

sophie, aj medzi mnou a sestrou je rozdiel dva roky a je to super. mam taky isty nazor,ze cim je acsi rozdiel,tym dlhsie vacsinou trva kym si k sebe najdu cestu..

ivanulienka, drzim palceky. uz len dva dni a uvidis svojho drobceka.

ros, este prednedavnom si pisala ze by si aj nevolnosti chcela, aj vsetko, len nech si tehu.. a je to tu.. 🙂 ja uz sa tiez neviem dockat, kludne aj tri mesiace prelezim v posteli s nevolnostou, len nech sa uz zadari. 🙂

rosannar
4. feb 2010

evit...dakujem...tak dočakala som sa aj dvoch čiarok...večer potom pridám foto, ked prídem domov...

jika80
4. feb 2010

jeeeeej ros, co to citam - naaaaadherna novinka 😵
tak nech len ciarocka silnie a vsetko naj k meninkam 🙂
lucy - to som si aj ja hovorila - ze len nech som tehu, ze ani nevolnost a vracanie mi nebud vadit - teraz lezim v posteli uz pomaly stvrty tyzden a uz by som tuto vetu nevypustila z ust ☹

evitkamalicka
4. feb 2010

ozaj ros este som zabudla, vsetko najlepsie k meninam

rosannar
4. feb 2010

jika....dááááákujem....len fakt aby silnela čiaročka... 😉

evit...dakujem pekne... 😉

ivanulienka81
4. feb 2010

tak drobcek uz buvinka, supero, mama ma "volno" taku hodku a pol, ale co z toho ked treba varit, vykvackat pradlo a zmyvat dlazku 😠
medzi mnou a mojou segrou je rozdiel 4 roky, ona je starsia a vobec sme sa spolu nehravali, aj ked ja som mala 10 rokov ona uz mala 14 a to uz bola riadna pubertacka, kazda mala svoje kamaratky, ale teraz mame velmi dobry vztah so seeeegrou 🙂

evitkamalicka
4. feb 2010

tak foto je v albume

ivanulienka81
4. feb 2010

jej evit, fazulka krasne podrastla

evitkamalicka
4. feb 2010

heh ze fazulka, to uz je riadny clovek 😅

ivanulienka81
4. feb 2010

ved ja viem, ale na zaciatku to bola fazulka

evitkamalicka
4. feb 2010

jasne, ja sa len smejem, je to zazrak v tom brusku

sophie1981
4. feb 2010

evit....no fesanda.... 😵 ....juj, ked tak pozeram na to sono, sa mi vybavuju pocity pri katuske, ked sme ju videli na obrazovke.... 😅

evitkamalicka
4. feb 2010

bibka ved za chvilu to budes mat aj ty aktualne, neboj

rosannar
4. feb 2010

evit...krásavica je už z nej...booože, aby to vyšlo aj mne...bola by som rada 😉