Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
25. feb 2010

dobre ranko baby, ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

aj ja sa tesim, neverila som, ze vyhrame, myslela som, ze svedi nas sfuknu, ale som rada, ze som sa mylilia 😀

a inak aspon zas trosku verim, lebo z peknych grafikov edit a cukrus, je aspon jedna tehulka, takze je mozne byt tehu aj s peknym grafikom pocas LF 😀

lucy_lu
25. feb 2010

ano evit, hurrraaaaaaaaaa! aj ja sa vytesujem. len s tou kanadou to bude tazkeee. :(

katkamarek
25. feb 2010

baby vyhrame, nasa upratovacka ma teoriu, ze ked ona pozera alebo pocuva hokej, tak nasi vyhravaju 😀 a tieto posledne dva zapasy tu chodila po kancloch so sluchatkami na uchu, a bude aj zajtra, takze vyhraaaaaaaaaaaame 😀

jika80
25. feb 2010

katka -ale my hrame az v noci z piatka na sobotu o 3.30 - take si musi mat sluchatka potom na hlave 😀

katkamarek
25. feb 2010

no tak jej poviem, aby kukala doma 😀

ivanulienka81
25. feb 2010

ahojte dievcata,
citam, ze tiez zijete hokejom 😀 aj my
cukrus, skvela sprava, gratulujem
babulky, dlhsie som tu nebola, ako sa mate? ako sa citite?

katkamarek
25. feb 2010

jika este som zabudla pochvalit tvoju fotecku, si tam krasna 🙂

ivanka snazime, meriame, testujeme, cakame, a tak dookola 😀

rosannar
25. feb 2010

ahojte...zase som tu len na skok...roboty a roboty, už mi to ide na nervy.. 😀

katkamarek
25. feb 2010

ros ale hlavne ze sem aspon skaces 😀

jika80
25. feb 2010

ahojte
je tu niekto???
katka - dakujem 😔

edita84
26. feb 2010

ahojte kočky ako sa máte? ja sa pomaly ale isto dostávam z depky vdaka slnečnému počasiu a malej. dnes mi končí mrcha tak sa chystám večer zviesť mm musím vymyslieť niečo. 😀

lucy_lu
26. feb 2010

Ahoj edit, no ja nic moc. :( 13DPO a stale nehativny test. Takzeby som sa mala zacat

lucy_lu
26. feb 2010

Ahoj edit, no ja nic moc. :( 13DPO a stale nehativny test. Takzeby som sa mala zacat a tym vyrovnavat. Ach jaj, zas mam depku z toho. :(

edita84
26. feb 2010

ahoj lucy viem o čom hovoríč ale další cyklus sa to už aj nám musí podariť ved sme na rade 😉

lucy_lu
26. feb 2010

edit, kiez by si mala pravdu.. ja uz stracam optimizmus. :(

jika80
26. feb 2010

dobre ranko baby
pridavam sa k depkujucim
u nas uz zacalo prsat a ja som spravila chybu a pozrela do mojej byvalej temicky a videla som, ake velke by bolo uz i nase babätko ☹
a dnes si idem po vysledky, teda ak uz dorazili, tak som zvedava

edita84
26. feb 2010

lucy aj ja ale vzdať to nemôžeme ved tam hore čakajú naše babatká aby prišli k nám len nech je to čím skôr. inak dievčatá neviete že ked je niekto na rizikovom tehu tak je to také akoby som bola vypísaná?

katkamarek
26. feb 2010

edit myslim, ze to je tak, ze rizikove je v podstate marodka, a az potom mozes ist na matersku, neviem kedy to je najskor mozne, len viem, ze najneskor 6 tyzdnov pred porodom uz zena musi na matersku nastupit

Baby pocasie je na prd, ale uz sa to zacina lamat, o chvilu je tu jar, nebudte smutne, vsetky sa dockame, len to bude chvilku trvat 😉

lucy_lu
26. feb 2010

edit, ja viem, nemozeme to vzdat, len je to tazke - najskor nadej, potom zase sklamanie a tak dookola.. :(

jika, tak dufam ze vysledky udu v poriadku a ze sa cim skor pridas k nam snazilkujucim. a nesmut a nepozeraj dozadu, ale rovno pred seba.

inak,to rizikove je naozaj to iste ako marodka.kamoska to teraz tak ma..

dijefcatko
26. feb 2010

ahojte dievčatá, iba teraz som sa zobudila 😀 jaj ale caka ma tazky den, budem pisat jednu pracu. ale ma to jedno pozitivum, budem sem caaasto nakukat 🙂
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
ovulku mi nevyznacilo, zrejme kvoli chorobe 😒

dijefcatko
26. feb 2010

babyyyy a nedepkujte, nie je to dobre... uz som si tym presla, ked som si dala pauzu od konika, ale teda citim sa ovela lepsie, ked som tu. okrem toho, ak to nevyjde teraz, budeme mat vianocne babatka, ak to nevyjde ani na buduci mesiac, tak budeme mat bruskate vianoce a nic nebudeme musiet robit 😀 a ak to nevyjde ani potom, budu valentinske babatka, ak ani potom, tak jarne 😀 kazdy mesiac ma svoje pozitiva 😀

dijefcatko
26. feb 2010

babenky, zacinam svoj monolog 😀

edita84
26. feb 2010

a to ked budem na rizikovom budem mať aj vychádzky?
dijef no bude jedno čo to bude novembrové, decembrové alebo januárové hlavné je aby bolo v brušku v poriadku 😉

edita84
26. feb 2010

dijef aj ja som si chcela dať pauzu od koníka ale nejde to 😅

jika80
26. feb 2010

ja som si este nechcela dat pauzu od kona, ja som tu rada 😀

edita84
26. feb 2010

jika práveže aj ja som tu rada preto to nešlo 😀

jika80
26. feb 2010

edit - to sme uz ine zavislacky 😀 😀 😀
ja som pred tym tak zavislacila na moja svadba a teraz tu
to mm ked dojde domov a vidi ma pred notebookom, ani sa uz nepyta ze co robim 😀

edita84
26. feb 2010

presne závisláčky 😅

dijefcatko
26. feb 2010

tak tak tak dievčatá! teraz som si uvedomila, ze som uz podvedome vzdala dalsi mesiac, ale ved ja som iba teraz mala ovulku! ja som teda riadne zmagorena uz 😀

jika80
26. feb 2010

dijefcatko - 😀
tebe sa tato tema nejako zapacila, ze podvedome uz odtialto ani nechces odist 😀