Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
4. nov 2009

u mna zabera cvicenie,,,teda skor beh alebo stacionar.bicykel,,,na nejaky aerobik, alebo podobne nemam trpezlivost,,,,, 😒 ,,,,,sa mi zda, ze oprasim domaci stroj 😀 ,,

janirea
4. nov 2009

lilix,,,,a ta tvoja kolegyna vylucila aj zeleninu, strukoviny, zemiaky ovocie??? atd????,,,lebo aj tam je cukor aj ked v inej podobe,,,ako skrob, celuloza.

no neviem, je to divna dieta,,,,vecer zasadne a spraska potom celu cokoladu, tak to teda asi nema velky vyznam to jej denne hladovanie

janirea
4. nov 2009

baby,,neviete poradit recept ako vyvolam mrchu?
dnes som 37 den,,,a ništ,,,,teplotka dnes bola 36,9 😒 ,,stale vysoka,,,,,
este mam 5 dni a uz potom to budem musiet riesit s dokynou 😠

evitkamalicka
4. nov 2009

jani zial neviem, ale niekto tvrdi ze cervene vino vyvolava

janirea
4. nov 2009

skusim asi vsetko,,,,lebo uz si pripadam ako šiši,,,,mam dojem, ze cele dni zijem len pre mrchu,,,rano sa zobudzam, ci uz ano, ci este nie,,,,no hrúza,,,,,toto je moj najdlhsi cyklus v zivote zatial,,,,

dnes to cervene vino urcite isti,,,,a zajtra, ked mi bude bleee, aspon budem vediet ze z coho 😀

evitkamalicka
4. nov 2009

co dnes mate na obed? ja akurat dovaram paradajkovu omacku s maskom, tak za chvilu pojdeme papat a potom pojdem maleho ulozit spat a ja asi budem konecne vykrajovat mena na minitorticky na stuzkovu, lebo mam tych pismenok pozehnane

janirea
4. nov 2009

mne by za chvilku mal prist reznik kuraci v cesticku a zemiaky,,,,,taka klasika
paradajkovu omacku ja mozem,,,to je fajnotka s maskom

moj bratranec mal stuzkovu minuly tyzden a mali tiez kazdy malu torticku s menom. Bolo to pekne. ale neviem ako chutila, nedal ochutnat 🙂

evi,,,ake robis cesto a plnky?,,,,orechove?

evitkamalicka
4. nov 2009

cesto na striedacku kakaove, vanilkove, plnka cokoladova....objednavku mam na 13.11. ale potrebujem aby mi tie pismenka poriadne vytvrdli a budem robit 35 minitorticiek - jablcka a jezka+okruhlu tortu takze je toho dost

evitkamalicka
4. nov 2009

tak maly uz spinka, ja este troska vytravim obed a pojdem na to

janirea
4. nov 2009

aj mne prisiel obedik, tak idem sa pustit do neho,,,,,
evi, urob foto torticiek 🙂

evitkamalicka
4. nov 2009

jani urcite urobim potom

lilix
4. nov 2009

presne tak. ona lubi papat, tak si to vecer neviem predstavit, vraj mala mat pizzu objednanu. a sladke si urcite neodoprie. je to piiippp. a teraz sla von, ze ide na obed, neviem co tam bude jest.
jej problem. nemusim ju, lebo je falosna. dneska mi cuchala bundu, ze tu nieco smrdi. a nevedela na to dojst co. to bol vrchol ked mi bundu ocuchala.
ja mam na obed iba ryzu od cinanov, a velmi mi chuti a na veceru chcem spravit paprikasove zemiaky. mnaaaam

lilix
4. nov 2009

po tej ryzi mam chut na nieco dobreeeeee. pomoooc
sa pytam tej kolegyni, ze co vcera vecer teda jedla. a ona, ze zacala som cipsami, a skoncila chlebom s kacacou mastou. staci vam? 😕 😨

meruska
4. nov 2009

ahojte..ja mam este jednu hodinu a potom vytuzeny obed...robite mi chute ☹

moj grafik na dnes...
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3

teplota musi stupat az na 37?

janirea
4. nov 2009

co ti? cuchala bundu?,...no by som ju poslala asi niekam 😀
,,ale to si netreba ani vsimat,,,takí ludia len znervoznuju

lilix
4. nov 2009

no hej. mame prepojene kancle, ale je zaujimave, ze u mna hladala ten smrad. ze ako keby tu niekomu smrdeli nohy. no komu asi, mikulasovi? ked som tam bola iba ja? piC a sprosta, ked uz musim.. 😠 😠 😠
ja mam nadchu, takze som nic necitila. 😝
ale ved tieto kancle su zatuchle same o sebe, stare koberce, skrine plne vseliachych starych papierov.
taparicovane smrdlave stolicky.. ak upratovacka v kosi nevymeni sacok, tak aj to moze smrdet.
a mozem ju este trocha poohovarat?
mozem?
panicka sa zakazdym prezuva, ked opusta svoju kanclu. si dava v lete lodicky, v zime cizmicky, a to ide iba po chodbe. aj sto krat za den. sa boji aby ju niekto asi neuvidel v papuckach. 😀
jaj ale som zla, ze takto ohovaram co? 😎

janirea
4. nov 2009

lilix,,len jej daj,,aspon si ulavis 😉

slavulilienka
4. nov 2009

no ako babule? Aký máte deň? Som sa práve vrátila od zubárky...vonku je fest zimaaaaaaaaa.... 😖

lilix
4. nov 2009

vonku je otrasne, a ja mam iba taku vetrovcicku. co mam hrubu ma pokazeny zips, a samoska mi ho nema kto vymenit, aj leto bude kym to dam opravit.

janirea
4. nov 2009

ahoi slavi,,,,,kecame, ohovarame 😅 ,,,chudneme,,,,a tak 🙂
ja idem za hodinku a pol domov z robotky,,,a do tej zimy 😖

slavulilienka
4. nov 2009

lilix...kúp si novú... 😉 bo ajtak si nedáš opraviť...viem to podľa seba... 🙂

slavulilienka
4. nov 2009

jani...som sa dostala na tú stránku s tým grafom...máš to aj Ty? Fertility....no a som z toho jeleň...ako sa to tam vpisuje? Dnes už tam nebudem písať, no jutro by som zmerala vari aj teplotu či čo.... 😀

janirea
4. nov 2009

slavi,,,este som si graf nezacala robit,,merala som len vcera a dnes,,,,,budem ho robit asi na fertility,,,,len sa musim znovu zaregistrovat, lebo som od augusta nemerala a nejak som sa nepohodla s mojim heslom 😠 ,,,,ma tam nechce prihlasit,,,,tak musim najprv doriesit, ci to zalozim nanovo, ci ako,,,,

viem, ze evitka robi grafiky, ta ona bude vediet presne, kde co stlacit 🙂

slavulilienka
4. nov 2009

no toš dobre...si ju tu odchytím... 😀 , inak čo máš nové? mršula už došla? či ? ideme piť? 😀

janirea
4. nov 2009

a ako u zubara?,,vybavene?

slavulilienka
4. nov 2009

ále prosím Ťa , oni majú furt kedy.....mám už tretí mesiac rozvŕtané dva zuby, nedá sa mi ani najesť poriadne...takže nechcene chudnem... 😀 , no a dnes mi znovu dala nejaké liečivé vložky, bo že to je ešte citlivé....tak ja neviem, či si naháňa evráče či čo... 😒

janirea
4. nov 2009

ale kdeze,,,mrcha si dava nacas,,,,vidis to, ked som ju nechcela, tak sa uracila a ked ju cakam, tak nic 😠

,,,uz som mojmu M volala, ze dnes je cervene vino na programe,,,,,brrrrr,,,aj ked mi bude bleee, dam si,,,,,kvoli mrche vsetko 😀
este mam sa stretnut s byvalou kolegynou, no tak asi tiez vinom zacnem 😀

janirea
4. nov 2009

ja mam tiez jednu vlozku v zube,,,,,a tiez to malo byt len na mesiac a uz to tam mam 6 mesiacov,,,a doktorka vravi, ze je este dobra, ze nech sa zub lieci,,,,,,,tak tej sa asi nechce robit,,,,

slavulilienka
4. nov 2009

jóóój moja, tak Ty ideš mať dnes inú akciu.... 😀 len si aj prejedz pomedzi vinčisko, aby Ti nebolo moc zle...červené je ťažké...ale daj si aj za mňa...no a potom ťuťu-muťu a čo Ty vieš...možno sa aj zadarí....nikdy nevieš. 😉

janirea
4. nov 2009

😀 ,,,mam dnes dobru naladu,,,,slavi, cervene je zradne, to je pravda,,,a ja ho ani extra nemusim.
Ja fakt alkohol len sem-tam, ked treba a patri sa,,,nie ze by som cucala kazdy den si nemyslite, daco take 😀
Len keby pomohlo 😒

Nechcem vyvolavacku,,,,to nebude zase prirodzene
Alebo sa uz fakt na to vsetko vykaslem a zacneme snazilkovat, aj ked ma potom moze dokyna vyhrešiť 😅