Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vtacatko2
1. dec 2009

odpise mi niekto prosim ?

vtacatko2
1. dec 2009

tak mi to asi nejde ☹ evitka, zeby gratulacia 😀

jika80
1. dec 2009

caute baby
evitka - ten tvoj testik vyzera super 🙂 moc moc drzim pasticky, aby ciarocka silnela

evitkamalicka
1. dec 2009

jika dakujem 🙂

vtacatko2
1. dec 2009

evitka nevies mi prosim ta ty poradit? ked si na FF?

jika80
1. dec 2009

tak manzelik bude mat super prekvapko na mikulasa do cizmicky 🙂 alebo uz o tom vie

evitkamalicka
1. dec 2009

na lavo si najdi My Home Page klikni a az ten link skopiruj a daj sem

evitkamalicka
1. dec 2009

tento neni dobry

vtacatko2
1. dec 2009

no normalne som na zobrazenom grafe dam si MHP a hodi mi to tento link, som z toho chora

evitkamalicka
1. dec 2009

no uz to ide

vtacatko2
1. dec 2009

a myslis ze mozem mat taku nizku teplotu uz po ovulacii, ci uz si radsej nemam tento mesiac nic namyslat?

evitkamalicka
1. dec 2009

vtacatko velmi nizka teplotka a blizko pri ciare, snad este stupne

vtacatko2
1. dec 2009

aj ja dufam velmi by som chcela 😔

vtacatko2
1. dec 2009

zato ty si ina sikovnica 🙂 drzim palce

vejinka
1. dec 2009

evit.jeeeeeeeeeeeeeeeeej ja som to vedel ZE NEVYDRZIS A TESTNES...

evitkamalicka
1. dec 2009

dakujem nam sa aj prve podarilo rychlo, co uz nemozem za to, dopriala by som velmi aj inym

vejinka
1. dec 2009

ja sa tak tesim ako keby som ja bola tehuuuu moc gratulujem samozrejme po tichucky 😉

evitkamalicka
1. dec 2009

veji dakujem, snad to nezakrikneme a vsetko pojde tak ako ma 😵

meruska
1. dec 2009

jeeej evit, tesim sa s tebou 🙂

edita84
1. dec 2009

evit gratulujem teším sa s tebou ja som ti hovorila že ty budeš dalšia tehula 🙂

vejinka
1. dec 2009

a ja som dnes bola u dokiho a pytala som sa na ten hlien a povedal ze to bol ten plodny..aj ked skoro ale ze vraj to bola ovulka..a ze aj teraz este mam videl take po stenach posvy a predpokladam ze on sa v tom vyzna 😅 a snazili sme sa v pondelok..ak pan boh da tak uz sa snazit ani nebudeme musiet..ale samozrejme ze dnes to poistim 😉

evitkamalicka
1. dec 2009

baby dakujem vam pekne

veji no tak dufam ze to vyslo aj vam

vejinka
1. dec 2009

a este mi povedal ze vajecniky aj maternica su v poriadku len je otocena..a ja mu ze predtym otocena nebola? a on ze niektorym zenam sa maternica otaca tak asi patrim medzi ne...ale vraj to nieje ziadna prekazka otehotniet

vejinka
1. dec 2009

evit ty teraz na seba davat brutalny pozor..inka mozes nosit maleho na rukach? je to blba otazka lebo ktto by ho nosil ved muza doma nemas nonstop..ja len ze som pocula ze dieta dietatu neublizi..len ktovie ci mam aj tomu verit..lebo my mame poschodovy dom a maleho treba po tych schodoch prenasat a on ma skoro 12kil

vejinka
1. dec 2009

inak baby jednaotazka na vsetky: pri sulozi mate orgazmus??? alebo tesne po nej??

evitkamalicka
1. dec 2009

veji tak to by som bola zvedava aj ja, ale vzhladom na to ze ho moc na rukach nenosim maximalne ho vyberiem z postielky a to je vsetko tak snad sa nic nestane

dijefcatko
1. dec 2009

supeeer, ja ju tam vidíííím! Evit, gratulujem, to je úzasné, to bude krásny mikuláš! ako sa tesím, parada!