Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
6. máj 2010

a sme doma...Katka spala az 45 minut...... 😝

dijef, pockaj do zajtra a testni.....uvidis, bude to dobre.... 😉 .....

lucy_lu
6. máj 2010

Kocky, tak uz spinim aj ja.. Vidim ze "zazraky" sa nebudu diat ani tento mesiac a sme skveli adepti na 8. kolo... Ach jaj, depku mam ako svet.. ☹ ☹ ☹

dijefcatko
6. máj 2010

babenky moje, bodaj by ste mali pravdu, ale neverím tomu momentálne. bruško bolí, mrchaňa sa asi rozbehne 😠

lucy_lu
6. máj 2010

dijef, aj by som ti povedala nieco optimisticke, ale akosi ma nic nenapada. Mne uz z tychto nadeji a naslednych sklamani asi sibne za chvilu.. ☹

dijefcatko
6. máj 2010

na tom som podobne. u mna sa to dokonca meni z hodiny na hodinu. pred chvilkou som bola optimistka, lebo som skusala krcok a je dole, taky polotvrdy. ale teraz ma zacalo boliet brusko, takze momentalne som zasa pesimistka 🙄

sophie1981
6. máj 2010

baby..... ☹ ...neblaznite....... 😒 ..ved uz niekto musi otehotniet..... 😖

edita84
6. máj 2010

kočky trocha vypnite trochu ja viem je to ťažké ale ked sa budete stresovať tak to bude ešte horšie

dijefcatko
6. máj 2010

ale ja nie som vystresovana 😀 ono to tak asi vyznelo. som uplne v pohode, akurat raz si poviem "vyslo to" a raz "tak nabuduce", ale ze by som plakala ci hystercila to nie 😉

lucy_lu
6. máj 2010

dijef, moj krcok je na tom uplne rovnako ako tvoj. akurat brucho a krize ma nebolia tak typicky ako na mrchu, ale sem tam ma pichne v podbrusku. alebo vo vajecniku? ja uz neviem... toto je uz dost na hlavu.. :(

lucy_lu
6. máj 2010

a tiez nie som tak ze by som revala a zurila.. a viem ze ked sa ta mrcha uz rozbehne, tak sa s tym zase vyrovnam a poviem si ze ideme dalej. najhorsia je pre mna neistota...

dijefcatko
6. máj 2010

ved ja uz som to tento mesiac zabalila, ale ta teplota mi nesedela, preto este mam kusok nadeje obcas, hoci teraz to brusko fakt boli 😒

sophie1981
6. máj 2010

ked ruku na srdce, kazda z nas sa chyta aj slamky....troska nadeje.....ja verim, ze namvsetkym to teraz vyjde..... 😉

edita84
7. máj 2010

Ahojte kočky no chvala bohu to u mňa ovu nevola lebo sme sa s mm až tak nezmierili lebo bol mrzutý aj včera a tak spalv v noci v obývačke 😀 ráno som mu nechala odkaz že ked sa nezmení tak to zle dopadne 😠

evitkamalicka
7. máj 2010

dobre ranko

edita84
7. máj 2010

ahoj 🙂

evitkamalicka
7. máj 2010

ako ste sa vyspinkali?

dnes zacinaju majstrovstva sveta v hokeji tak a vytesujem 🙂

edita84
7. máj 2010

evit už som vaššie písala takže dosť zle ☹

evitkamalicka
7. máj 2010

neboj to prejde

edita84
7. máj 2010

hm uvidíme idem musím niečo porobiť dnes na nič nemám náladu 😒

dijefcatko
7. máj 2010

bré ránko, tak mrcha rozbehnutá, zatiaľ light, ale ide. takže siedme kolo začína, čo už. tú teplotu mám teda z niečoho iného...

evitkamalicka
7. máj 2010

dijef skoda

dijefcatko
7. máj 2010

ale tak čo už 🙂 ono to raz vyjde, to viem naisto. a som veľmi zvedavá, kedy a aký to bude pocit 😉

rosannar
7. máj 2010

dobréé ráánko..ako sme spinkali? ja celkom fajn....lebo mužík spinkal doma....nešiel nakoniec na nočnú...no ale bruško som neodfotila....potom bolo asi aj 6 ked to dokončili, aj ked to ešte nie je dokončené a ja som potom ešte prala, to šom vyvesila von na balkon, potom som spravila večeru a potom nám prišla kuknúť kamoška so psom, takže to sa už potom nedalo, lebo sme prišli hore a drahý si lahol do spálne a bol tuhý 😀

evitkamalicka
7. máj 2010

ahoj ros
my sme spinkali celkom dobre

rosannar
7. máj 2010

evit...ahooooj 😉

evitkamalicka
7. máj 2010

akurat rano o 5tej sa mi zacal Oli roztahovat v brusku, ale potom som este zaspala 😀

evitkamalicka
7. máj 2010

uz "len" 95 dni 😅

edita84
7. máj 2010

kočky ja som sa rozhodla prerobiť obyvačku lebo sme včera konečne kúpili PC stolík a neviem ho takto kde dať tak som volala otcovi nech príde pomôcť 🙂

rosannar
7. máj 2010

evit....nooo asi mu je tam tesno 😀 a zachvílku napíšeš že už len 5 dní 😀

evitkamalicka
7. máj 2010

edit my sme obyvku prerabali minuly tyzden a aj vsetko upratovali, zajtra dojdu nasi na vikend tak aspon nemusim upratovat, akurat dnes vecer upeciem nejaky jablkovy kolacik, ani varit nebudem, kedze pojdeme zajtra na taky spolocny obed do restiky