Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
10. mar 2010

evit 😀

katkamarek
10. mar 2010

no tak my uz dietatko do roka nestihame porodit, lebo sme sa brali v septembri, ale dufam, ze aspon tehula budem 🙂

Ivanka vy ste velmi sikovni 🙂 ale je dolezite, ze si rozumiete, keby bolo iba na mne, tak my sa vezmeme uz pocas mojej skoly, ale mm nechcel, on to vsetko chcel po poriadku, az ked skoncim skolu 😀

lucy_lu
10. mar 2010

ivi, najkratsi mam na 100% ja.. 🙂 Pozname sa sice asi 4,5 roka ale sme spolu ani nie rok.. 🙂

katkamarek
10. mar 2010

lucy, takze vy planujete svadbicku az ked budes tehu? 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

ahojte hviezdy...tak som späť... 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

slavuli tak ako?

ivanulienka81
10. mar 2010

ahoj slavu
lucy a kolko mas rokov?

katkamarek
10. mar 2010

ahoj slavuli, ake to bolo?

rosannar
10. mar 2010

vidím, že sa bavíte o dlžkach vašich vzťahov, no my sme sa brali ked sme mali presne 4 roky a 7 mesiacov, a teraz v marci budeme mať 5 rokov a 1 mesiac 😀

rosannar
10. mar 2010

slavu...ahooooj, tak ako moja? 😉

lucy_lu
10. mar 2010

kati, no keby bolo po mojom, bola by najskor svadba... len moj nastavajjci ma divnu rodinu, oni ani netusia ze chceme dieta, pretoze im by sa to zdalo priskoro, tak preto asi chce pockat kym to vyjde, ze budeme tehu.. To keby vedeli ze sme sa po troch mesiacoch rozhodli, asi by to nerozchodili.. :D

lucy_lu
10. mar 2010

slavu.... rychlo hovor. 🙂

ivka, ja mam 26, drahy o 2,5 viac..

katkamarek
10. mar 2010

lucy 😀

slavulilienka
10. mar 2010

juuuj také trošku nepríjemné, ale dalo sa to vydržať...hlavne keď zavádzala tie zrkadielka a keď dezinfikovala, ale inak pohoda...teraz už je to celé na bojovníčkoch...no musím povedať, že prístup bol fantastický, sme sa vykecali s dokynou dobre..zasmiali...popľula mi na bruško pre šťastie, aj andrologička sa pridala, takže super. Dúfam, že to teraz vyjde.. 😉
No drahí mi volal, že ma aj tak miluje, aj keby sa to nepodarilo... 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

slavka a kolko ti davali?

slavulilienka
10. mar 2010

dva plné katetre...či ako sa to volá... 🙂

katkamarek
10. mar 2010

slkavka tak tfuj, tfuj, tfuj, nech sa to vydari 😉

slavulilienka
10. mar 2010

katuš ďakujem...verím tomu že hej.... 😉

lucy_lu
10. mar 2010

slavu.. ziadne take ze sa to nepodari. podari sa to a bojovnickovia spravia co maju a dobre to dopadne. nedavno som citala o tom aku ma pozitivne myslenie obrovsku silu. Tak mysli len na to ze to vyjde. 🙂

kati..no, co narobime ked je to tak.. nasi su uplne ini- strasne v pohode.. vsetko vedia a budu sa tesit..

katkamarek
10. mar 2010

a "svokrovci" sadnu na rit, a budu mm nadavat, ze co si nedaval pozor, si budu mysliet, ze sa mu "smyklo" 😀 😅 😉

ivanulienka81
10. mar 2010

ale je to troska smutne zo strany tych rodicov, vsak ste mladi, svojpravni ludia, vase rozhodnutie
my tiez nie sme zosobaseni, ale u nas je to skor zivotny styl 😀

katkamarek
10. mar 2010

ivka ty nie si vydata? Som nevedela, ja som myslela, ze ste stihali vsetko 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

lucy...podarí...lebo chcem živí darček pod stromček... 🙂 som písala Ježiškovi. 🙂

katkamarek
10. mar 2010

slavka aj moj mm mi teraz povedal, ze on si to tak naplanoval, ze chce vianocne babatko, takze Jezisko musi byt toho roku stedry 😀 Verim, ze zasoby babatiek uz doplnili a cakaju nas pod stromcekom 😉

slavulilienka
10. mar 2010

🙂 katuš...určite áno.....čakajú na nás...ja ešte asi aj maku nasypem na parapetu, aby som neurazila bociana... 😀 , ale nemal by sa, bo bociany tu v zime niesu .. 😉 zaskakuje Ježiško..., ale pre istotu dám zo dve zrnká... 😝

ivanulienka81
10. mar 2010

kati, nie sme... chceli sme sa vziat, ale mne zomrel starky, tak do roka by som svadbu nechcela, potom sme chceli, ze ked bude mat maly nejaky ten rocik, dva, ale sme sa rozhodli pre dalsie babo, takze svadba zase odlozena 😀 nevadi... raz sa dockame

rosannar
10. mar 2010

slavu, jaaaaj tak máš už po tom....tak držím palce, aby sa to ujalo a bolo to tam 😉

katkamarek
10. mar 2010

Ivanka, jasne je to kazdeho vec, mojmu mm tiez zomrela babka vo februari a jeho sestra mala svadbu v aprili a my v septembri, ale proste sme to nechceli rusit, ani ona o tom nepremyslala, proste babka by bola rada, tak sme to ani neriesili.

lucy_lu
10. mar 2010

juuuj presne tak, aj my chceme zivy darcek pod stromcekom.

kati, no uprimne povedane,je mi to jedno ako zareaguju. sme samostatni, rozumni ludia a vieme co chceme. ci sa im to bude pacit,alebo nie.. akurat ma stve, ze vzdy som sa tuzila vydavat nie tehotna a ´kvoli nim´ to teraz nepojde. teda islo by, ale nechcem draheho tlacit do toho aj ked vidim ze to robi len kvoli nim.

ivi,preco ste sa vy rozhodli, nesobasit sa?

ivanulienka81
10. mar 2010

katka, my sme nemali este nic rozbehnute a som mala taky zial v srdci