Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
13. sep 2009

ahojte mirka gratulujem 😉
Ivka grilovačka plati, dufam že nebude pršať, ešte si zavoláme do obeda 😎 aj ja sa tešííííííííím

jajus
13. sep 2009

teda my sa tešíme 😵

iwuskaaa
13. sep 2009

Janka ok 🙂 😵

arimzv
14. sep 2009

baby diky, nie je to pre mna praca snov, ale som za nu vdacna a je to lepsie ako hrdzavym klincom do oka.
dieta som rano odniesla do skolky, teraz som sa doma nieco ucila na dalsie pohovory a hajde arbeiten 🙂
ivka aj my sme tam boli ked zacalo prsat, skoda ze sme sa nevideli.

iwuskaaa
14. sep 2009

Mirka, Ty si šikovná, keď sa aj učíš na pohovor 🙂 😀 ...ja by som nevedela, čoho sa chytiť, tak by som asi neučila 😀 .
Veru škoda, mohli sme sa vidieť 😒

kodada
14. sep 2009

deni, ja som mala svadbu na zamku v sale, pekny obrad sme mali ... a zamocke hry nemyslim zeby mali vplyv na konanie svadieb ... ale ved sa tam chod opytat 😉
ak sa zajtra nic zvlastne nestane, ideme sa fotit k Zuzke,tesim, tesim 😎

arimzv
14. sep 2009

videla som zopar fotiek na Mojej svadbe kde boli foteny aj na tych lavickach co su urobene ked su zvolenske zamocke hry, takze isto su tam vtedy obrady

iwuskaaa
14. sep 2009

To máš pravdu Mirka, ja som tiež videla nejaké fotky na lavičkách, dokonca sú očíslované, super to vypadá na fotkách 🙂 . Viem, že aj Gabika tam fotila, keď boli zámocké hry.
Ako bolo v práci Mirka?
Dadi super, tešíme sa na fotky 🙂

arimzv
14. sep 2009

bozinku som napisala foteni s y, sorry 🙂
Dadi, Zunka, potom fotky co najrychlejsie sem alebo na FB 🙂
Ivka v poho, len som stale na malu myslela, a hned ako som skoncila, tak vrtula do zadku a utekala za natalkou do skolky, zacala mat stiskacie obdobie, tak si to uzivam 🙂

kodada
14. sep 2009

jasne ze vam ich potom niekam supnem, ale az po Zuzkinom suhlase a korekciach 😀
Miri, v akej firme robis telefonistku, co ponukate?

arimzv
14. sep 2009

dadi IP

lucka23
14. sep 2009

mirka gratulujem k novej pracicke. na zaciatok je to super. 😉

ivka a janka aka bola grilovacka?

dadi uz sa neviem dockat tých fotiek. isto budu super. 😵

zvalka dakujeeeem za DVD-cko ale nejde mi prehrat 😅 cela nazhavena som ho hned supla do dvdcka a nic ani ho nenacitalo ☹ v akom formate to je robene?

k tomu foteniu na zamku. segra mala svadbu 6.6. 09 pocas hier ale v kostole len fotenie mala mat na zamku ale nemala prave koli tým hram. tak potom neviem 😒

iwuskaaa
14. sep 2009

Lucka ahoj, dlho si sa tu neukázala, ale chápem, teraz máš asi iné starosti, však? Lukáško je už zdravý a chodí do škôlky? 🙂
Na grilovačke bolo super, už je síce chladnejšie, ale my s Jankou sme sa dobre zahriali 😀 .
A Lucka, ďakujem za úschovu Ikei 😉 . Nehnevaj sa, že som Ťa mala za takú "spojku" 🙂
Dávidko nejako ukrivuje na ľavú nôžku 😒 . Neviem čo sa stalo, nič som nespozorovala, ale zase z ničoho nič? 😖 Musím ho sledovať zajtra a ak sa to nezlepší, v stredu musíme ísť k lekárke 😒 . Ach jaj, vždy niečo musí prísť 😔

jajus
15. sep 2009

ahojte grilovačka bola supeeeeeeeeeeeeer ako hovori Ivka my sme sa zahriali 😀 škoda, že už nieje tak teplo a čoskoro bude zima ale narok si to zopakujeme a určite viac krát 😉 😎
Ivka radšej choj s Dávidkom, moj zlatučky,ani ja som nič na nôžke nevidela radšej nech sa kukne odborník.
No my dnes krásne rozoznávame farby ani raz sa nepomýlil (len základne modra, žltá, zelená, červená) no som zvedava zajtra bude všetko modré 😀

lucka23
15. sep 2009

tak to je supr baby ze grilovacka dopadla super. 😵 aj ja som chcela dnes grilovat ale vsetci su taki zaneprazdneni za samej s lukaskom sa mi nehcelo 😅 od buduceho pondelka by uz mala nastupit firma na stavbu tak som zvedava. majo odchadza v piatok na jablka tak si teraz ja vyskusam byt s malým sama. 🙄

ivka snad to nie je nic vazne ale ako pise janka ak to neprejde radsej chod k lekarovi.

janka tobiasko je velmi sikovny. 😵

lukasko je uz relativne zdravy, sice este trocha sopli ale v pondelok uz bol v skolke. no do piatku ho tam musime naucit aj spavat ked nam tato odchadza. na to som velmi zvedava.

ja by som chcela kým bude majo prec malemu zariadit detsku len este musim doriesit ako dopravim z ikei postel a madrac. 😅 neviete niektora ci maju aj donaskovu sluzbu?

jajus
15. sep 2009

lucka juj tak to budeme dve čo budeme same ,Michal odchadza v pondelok 21 na tobiaskove narodeniny 😔 no oslavovať budeme teraz cez víkend. Moja krstna mama chválila lukáška aky je v škôlke, tak sa neboj oni ti pomôžu aby tam aj spinkal.
lucka to neviem ale asi nemjú, veľa báb na mmb ponuka dovoz tovaru kukni tam, našla som aj jednu z BB čo robi donášku.

zunka
autor
15. sep 2009

Ahojte, no vy máte ale šikovné deťúrence. Veľký škôlkari, chodci, rozoznávači farieb..........no proste super.
Dada je už pofotená. Boli zlatí, mangel najprv nechcel vôbec pózovať, no nakoniec sme ho zlomili a taký model sa z neho vykľul.

lucka23
15. sep 2009

janka v pondelok an ma tvoja krstna mama pýtala ci som kamoska janky 😀 ja som taka zvedava ako tam lukas funguje ako sa sprava ako sa hra a tak. nejaku skrytu kameru by som im tam namontovala aby som si to mohla pozriet 😀 😀 😀 fakt si ho neviem predstavit lebo doma neposluchne ani na 10 krát a vzdy spravi vsetko opacne ako mu poviem. 😀 ale ked som si prisla v pondelok po neho tak akurat si isli umývat rucky po obede a pekne v rade si tam tie detvaky sikovali. sa drzali az rucky a pochodovali. no na zozratie pohlad. normalne mam doteraz ten obraz pred ocami ako moj "velky" skolkar sa drzi s inymi detickami za rucky a poslusne pochoduje k umyvadlu. 😵 😵 😵

zuzi tak sup sup upravit foto aby sme sa aj my mohli coskoro pokochat 😉

kodada
15. sep 2009

babule tak vy si takto grilujete, treba si uzit este slniecka kym sa da ... a to ze budete slamenymi vdovami, to vam nezavidim 😉
ja teraz pozeram tie fotocky od zunky, niektore su fakt velmi vydarene ... no manzel sa foti este neradsej ako ja ...

arimzv
15. sep 2009

ahojte.
my sme dneska sa najprv doobeda vozili na bicykli po parku pri technickej, a poobede sme boli MHD na kralovej na lunterovom ranci, je tam krasne, super, odporucam 🙂 mozete sa aj povozit na konikoch, aj ked je to skor asi pre vacsie deti, natka najprv velmi chcela a ked som ju na konika posadila tak hysak

lucka23
16. sep 2009

dobre ranko. tak skolkar je v skolke ale dnes s poriadnym placom. ach jaaaaaaaj. tak som dufala ze sa tomu vyhnem ale asi nie. pani ucitelka ho musela nasilu odo mna odtrhnut a este ked som vychadzala tak som pocula ako place. 😢 jooooj toto mi trha srdce. 😢 teraz musim stale na neho mysliet ci este placka alebo sa ukludnil. a v praci nespravimani prd. ☹

lucka23
16. sep 2009

mirka vy ako v skolke? vy tam uz aj spavate ze? a super dnik ste si spravili. 😉

arimzv
16. sep 2009

ahojte.
Lucka neboj, Lukasko isto plakal len chvilocku, ucitelky vedia ako na nich 🙂
natka dneska plackala prvy krat, tiez ju hned brali na ruky.
my sme od zaciatku na cely den. my sme mali posledny augustovy piatok a pondelok take adaptacne dve hodiny, co sme boli vsetky deti s rodicmi spolu v triede a vlastne od 2.9. sa nabehlo uz na normalny rezim, ze su tam deticky na cely den. teda aspon neviem o ziadnom dietati, ze by bolo na pol dna. nasa pani riaditelka uznava a pouziva takyto system.
natka nie je sice najmladsia ale je najmensia, ze si minule aj jedna ucitelka z druhej triedy myslela, ze to medzi detmi v piesku sedi babika 🙂 zatial som s nasim skolkarenim spokojna 🙂 klop klop
Lucka vy nahodou nemate v Stozku v jeseni nejaku aktivitu, napr. rozpravkovy les uz tento rok bol?
hladam inspiracie na vyletiky kym este pocasie dovoli

iwuskaaa
16. sep 2009

Ahojte 😉
tak včera Dávidko pekne bežkal celý deň a večer zase už krivkal, dnes ráno zase dobre. Uvidím, ako bude ďalej, ale asi s ním pôjdem, pre istou 🙂 .
Lucka, neboj sa, Lukáško je už určite zžitý a neplače 😉 . Tomu sa asi nevyhne žiadna mamička 😒 . Deti si musia zvyknúť.
Minule som videla na MMB ponuku, myslím, že baba z BB ponúkala dovoz tovaru z BA 😉 . Pohľadaj 🙂
Janka, tak dnes je všetko modré? 😀

jajus
16. sep 2009

ahojte lucka no to ma mrzí ale ako hovoríte tomu sa nada vyhnúť, neboj učiteľky vedia ako ich zabaviť aby neplakali 😉 ktora bola učiteľka.
Ivka nie pekne rozoznáva, sem tam sa pomýli 🙂 no šikulo, dnes sme kreslili kamiše asi hodinu už som ho musela odtrhnúť od stolíka a zošita a isť von.
Ivka zajtra som chcela isť do škôlky s malym pohrať sa no neda sa musim byť doma a davať pozor na starkeho 😔 tak najskôr až buduci týždeň ale neboj určite sa ozvem a pôjdeme sa zahrať (ked bude robiť krstna mama) a lucka zabavime ti aj lukáška 😀
No ja pomaly rozmýšlam čo pripraviť malemu na oslavu, ale hlásia pekne tak asi znova grilovačku, určite budu chceť byť všetci vonku ( konečne máme nove záhradné sedenie) aj deti tak asi niečo ugrilujeme a urobim zeleninové šaláty a pre deti batôžky s krumplikova a zeleninky a rybky. No nič take ma nenapadá.

iwuskaaa
16. sep 2009

Janka, jasné ozvi sa, budem rada. A Lucka bude tiež rada, že s Lukáškom sa pohráme 😀 .
Ak bude teplo, ani neváhaj a určite urob posedenie vonku. To je na nezaplatenie. A doma bude poriadok 🙂 .

lucka23
17. sep 2009

ahojte. tak dnes bol znova plac. mam pocit ze je to zo dna na den horsie 😢 ale tentoraz som ostala z adverami a pocuvala a ako sa zavreli dvere tak bolo ticho a uz pekne stebotal s p. ucitelkou. teraz je na rano Chalanicova. ale aj tak je to strasne nechavat ho tam s takým placom.
jeeej baby to by bolo super ak by ste sli aspon by ste mi poreferovali co tam poraba. a potom by som vas poprosila ci by ste aj enpofotili mojho skolkara. 😅 lebo ja taku sancu mat nikdy nebudem 😀
inak vcera sme konecne dokoncili zaklady. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵

mirka neviem o ziadnej aktivite na jesen v stozku. ak o niecom budem vediet ozvem sa.

ivka nadherne foto csom videla na FB. kto vas fotil? ako mam nejaký tip ale radsej sa opytam. 😀 fakt ste tam krasnyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

janka grilovacka bude super. ak najdem nejaký zaujimavy tip poslem ti ho. 😉

zvolovci
17. sep 2009

Ahojte zienky, prosim vas nemate niektora dietatko v MS Slniecko na Hurbanovej? Alebo neviete o niekom, kto tam ma babo? Zaujimalo by ma, ci su maminky spokojne a aky je tam pristup.... Diiik

denisa555
17. sep 2009

baby, všetkým ďakujem za rady ohladne svatby 🙂

jajus
17. sep 2009

lucka určite pofotíme aj nakamerujem budete mať pamiatku 😉
dakujem ak niečo na tu grilovačku najdeš tak pošli aspoň budem z čoho vyberať.
zvolovci ja som z DT tak nepomôžem.