Čo je potrebné kúpiť dieťaťu na predprípravu do školy - špeciálnej ZŠ?

24. júl 2023

Dobrý deň,
je tu prosím nejaká mamička, ktorej dieťatko chodilo do Predpripravného ročníka, alebo to volajú aj Nultý ročník - predpríprava do školy na Špeciálnu ZŠ? Rada by som začala kupovať pomaličky nejaké vybavenie pre synčeka, nakoľko aj dcérka nastupuje od septembra do škôlky a aby toho nebolo naraz veľa, len na škole ani na škôlke žiaden oznam, čo by potrebovali 🙄🙈 tak reku skúsim sa tu spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť, čo takého kúpiť 😊 Vopred vďaka

kacena4
24. júl 2023

nic aspon u nas, max peračník a ruksacik do ktoreho vojde a4 oni sa nebudu ucit z ucebnic

petruldo
24. júl 2023

Ja len k pojmom, je to PRÍPRAVNÝ ročník, nie predprípravný. Zoznam vecí dostaneš asi v prvý deň. Ja som mojím nič popredu nekupovala, až so zoznamom

autor
24. júl 2023

@petruldo zmýlila som si to, pardon.. 🙈 Vďaka za info

autor
24. júl 2023

@kacena4 Aha, to som nevedela, dobre vediet 😊 takze len maly ruksacik nejaky, peračník a to je asi tak vsetko 🤗 Vdaka

kacena4
24. júl 2023

my sme mali tak nosila tam 1 velky zosit a peracnik desiatu nic viac ostatne materialy dostala v skole oni vela pracovali s pomockami a nie zositom

vreckovka2
24. júl 2023

Nic nekupuj dopredu. Odloz peniaze bokom a kupis podla zoznamu. Urcite na to bude dost casu. Ono taka klasika ako vytvarne pomocky, ubor na cvicenie, ceruzka na pisanie, farebne ceruzky atd. Ale pockala by som. Ucitel poradi, napr. ktora ceruzka je dobra, ake noznice atd.

autor
24. júl 2023

@kacena4 Dakujem krasne 🤗

autor
24. júl 2023

@vreckovka2 jasne, vdaka za radu 🤗