Logopéd - Prievidza, Partizánske

katalina14
10. feb 2023

Prosim viete mi poradit dobreho logoped z Pe alebo PD? Pred 2,5 rocne dieta. Dakujem

katalina14
autor
10. feb 2023

@katalina14 okrem logopedie v kostolanoch
Su plny
Dakujem

romi_tami
11. feb 2023

@katalina14 My sme boli raz u pani Siklienkovej na Top Café, asi 2-3 mesiace dozadu, ale predstavovala som si to trošku inak, čakala som trošku iný postoj, akože nehovorím, že sa nevenovala synčekovi ale úplne minimálne.. 😏 za to domov nám dala 3 veľké papiere, ktoré s ním máme robiť my, všetko natáčať a posielať na e-mail, neviem.. Možno je to normálny prístup, mne osobne sa to moc nepáčilo, nakoľko synček má 5 rokov a oneskorenie reči a kvôli tomu nám ho nechcú do žiadnej škôlky.. 😏 počula som tiež veľké chvály na tie Kostoľany, a chcela som im akurát tento týždeň volať, ale keď píšete, že sú obsadení, tak neviem ani my kam pôjdeme.. 😣

macik9999
11. feb 2023

@katalina14 v partizánskom pani mitalova

katalina14
autor
12. feb 2023

@romi_tami dakujem za info ❤️poslala som sms a te mam cakat na termin ktory ani nemam , resp. ktory len poslu. A ze v marci maju nejaky kurz za sto euro ze si mam skusit pozriet , ci by som to nechcela. Masaker ked aj na marec su plny. Dakujem Vam este raz

katalina14
autor
12. feb 2023

@macik9999 dakujem , prosim ako to tam funguje? Dakujem

kitty2803
12. feb 2023

My sme boli s dcérou u pani logopedicky Siklienkovej a som max spokojná, dcére ukázala ako treba pracovať s jazykom u nás bol problém písmeno ,,R,, tiež nám kázala doma trénovať, a ukázala presne ako, veľmi rýchlo sa dostavil výsledok takže u nás stačila len jedna návšteva a dcéra vie povedať normálne R takže u nás súper skúsenosť

macik9999
13. feb 2023

@katalina14 na objednávku ale platísa za každé sedenie ona je súkromná pred 5 rokmi to bolo 10 e teraz už neviem