icon

Malý princ na Bojnickom zámku

avatar
malulienka
22. jún 2026

Zdravím, bol už niekto na tomto predstavení? Oplati sa? Zaujme?

avatar
akrobrab
22. jún 2026

Ahoj, boli sme vo stvrtok. Nebolo to zle, ale minuly rok to bolo lepsie - tam sa deti viac zapajali, zbierali kluce. Tento rok sme si presli asi 10 miestnosti, v kazdej nam povedali herci kusok z Maleho Princa, niekde zaspievali. Hovorili taku detsku verziu MP (vynechali z knihy vela veci, kedze je to aj pre male deti). Mali to pekne pripravene, par kulis, kostymy velmi fajn, pesnicky tiez, na konci mali velmi pekne vystupenie. S hradom to nema ale nic spolocne, len je to v jeho priestoroch (ide sa az takmer hore na vezu, takze v jednom momente je to vela schodov a male deti museli ist velmi pomaly a opatrne). Nepadli sme z toho na zadok, ale 5.5r velmi zivy syn tam pekne obsedel a pacilo sa mu. Ale mame asi aj trochu posramotenu optiku - sme zo ZA, mame tu vyborny subor Babkoveho divadla, kam casto chodime a oni vedia teda urobit take detske predstavenia, ze wow, cize nas len tak nieco neohuri. 🙈 Po minulom roku sme ale vedeli, ze urcite pojdeme tent rok opat. Po tomto roku si hovorime, ze uvidime, ci buduci rok este pojdeme.