Pediater Zapotôčky

marionnasam
22. nov 2021

Ahojte, mám otázku ohľadom pediatra, čakáme 1. bábo a neviem ku komu ísť, ideálne Zapotôčky. Koho odporúčate? Koho naopak nie?

lenkad88
22. nov 2021

@marionnasam urcite dr. Falatovu. Chodila som k nej ja a teraz aj moje deti. Je prijemna a aj sestricka. Stane sa ze nema dobru naladu sestricka, ale zase kto nema zly den.
Niekomu vadi ze dr. ked sa jej nieco nezda posle na vysetrenie. Podla mna radsej zbytocne ist ako nieco zanedbat. A teda nas nikdy neposlala zbytocne.
Aj v tejto dobe vzdy vysetrovala, nebola iba cez telefon.

maria898
22. nov 2021

@marionnasam tiezbodporucam pani doktorku falatovu, ja som k nej tiez chodila ako dieta a sama si dobre pamatam na jej pristup. Super doktorka

misica16
23. nov 2021

@marionnasam jednoznačne Falatová 🙂. Za mňa top, podľa mňa nemáva zlú náladu skôr je asi unavená, majú toho veľa. Nikdy mi nepovedala, že nemáme chodiť corona necorona. Zaujíma sa, veľakrát mi volala aj domov, že ako sa deti držia. Podľa mňa sa dnes už taký prístup moc nevidí. Jeden z mála doktorov, ktorý sa snaží nič nepodceniť. Som jej za veľa vďačná a môžem ju len odporučiť 🙂.

gabikad245
24. nov 2021

@marionnasam my chodíme do topcafe k pani Dr.Mäsiarovej,veľmi zlatá aj sestrička,nikdy dlho nečakáme