22 mesačnému sa odlupuje zo zúbkov. Čo mám robiť?

majka133
22. jún 2010

Ahojte, môj synček má 22 mesiacov, je stále dojčený. Všimla som si, že sa mu akoby odlupuje zo zúbkov. Neviem, čo mám robiť, zubárka ma objednala až na júl. Nevie mi niekto poradiť?

junovka
22. jún 2010

@majka133 aku zub.pastu pouziva?Skus Elmex pastu, snad sa to troska upravi a posilni tym sklovina.

majka133
autor
22. jún 2010

Ďakujem, používam odol pre mliečne zuby. Ale skusim tu elmexku. Snad zaberie.

drzubok
23. apr 2011

tak toto je byrokracia.... na nete by som to necakal.. poriadok musi byt ale. ... za aku cenu 😀

drzubok
23. apr 2011

@drzubok tak

imarikai
24. apr 2011

@drzubok presne som vedela že to takto dopadne zamkne sa téma a už sa v druhej nepokračuje ☹

peepka
24. apr 2011

no dojcenim to urcite nebude 😉 urcite navstivit zubara a informovat sa..obmedzit (ak davas) sladke veci, plne bieleho cukru, dzusy a pod.

stelika
24. apr 2011

@drzubok mne to podla fotky pride ako zlomene zubky, my mame sice len 10 a pol meisaca ale taky hrasok ani nie len to obtriem na zubnu kefku ,davam pastu elmex pre deti od 1. mliecneho zubku a ja osobne pouzivam tiez pasty a vyrobky elmexu 😕

mishusha
24. apr 2011

@drzubok nebrali ste v poslednej dobe antibiotika alebo nejake lieky??? susedkinmu synovi takto odisli vsetky predne zubky... mliecne.... ale rozhodne konzultuj s dentistom

imarikai
24. apr 2011

@mishusha ale @drzubok je stomatolog/zubár/ 😉

mishusha
24. apr 2011

🙂 jaaaj no tu druhu diskusiu som az teraz nasla.. 😀 takze uz chapem....

drzubok
24. apr 2011

@peepka no s tým dojčením by ste sa divili