7 mesačný syn nechce piť a papať. Je to kvôli zúbkom?

da_n_ka
23. sep 2012

Ahojte vsetci.poradte mi co mam robit.od vcera moj 7 mesacny syn nechce vobec pit a papat tiez nie bohvie co...vzdy toho tolko spapal ze som sa sama cudovala..ale od vcerajska nic.zotne pery a ani za trt neotvori..bezne mi vypil dve tri hlasky caju a dnes horko tazko jednu a to len striekackou mu davam aby nebol dehydratovany...moze to byt tym ze mu idu styri horne zubky??pri dolnych som ani nevedela ze mu idu..a teraz toto. :( uz som zufala z toho :(

katy1979
23. sep 2012

Mozu to byt zubky. My sme museli najprv masirovat a potom aspon troska zjedol. ale moze to byt cokolvek ine. Bolave hrdielko angina ci afty vedia riadne potrapit. Ak nebude papat ani dnes ani zajtra zbehla by som s nim k lekarke

evelin325
24. sep 2012

ja som mala toto isté so synčekom keď mu išli zubky, urobili sa mu afty, pozri mu riadne do pusy, môže ich mať aj na ďasienkach alebo úplne vzadu pri mandliach, viem o čom hovoríš, ja som bola tiež z toho zúfala ☹ , ........ak má afty, napíš, poradím ti čo na ne........za 2 dni bolo po aftách

tic_tac22
24. sep 2012

ahoj som kata moze od zubkov kludne aj moja mala nechcela ani papat ale zase aspon ten cajicek vipila treba ho kludne nechcat na silu mu papat netreba dat ak bude hladne ono sa ozve alebo mu dat viac druhov nak si samo vibere , ale co je hlavne ho drzat v klude a zabavat sa snim aby to tu bolest tak nebral chudence deti nase tie zubky ich potrapia 🙂

mobilo
1. okt 2012

moj kvoli zúbkom do roka nejedol nič okrem materského mlieka. Najskor mu vyšlo prvých 8 naraz , a potom druhých 8 naraz to mal v roku 16 zubkov a začal pekne papať...Teraz mu ide konečne posledná stolička aj tie nás vytrápili a hádam bude pokoj 😀 Dokonca ani zúbky mi nechcel dať umyť, keď ho to veľmi bolelo aj podľa toho som vedela,že sa mu to tlačí, lebo keď bol oddych tak si zúbky dal umyť pekne.