20-mesačný syn nechce piť

9. jan 2023

Baby som zúfalá....syn vôbec nechce piť, skúšam kadejake čaje, džúsy, čistú vodu ..fľašky, poháre, slamky, striekačky to je jedno co, aj ja pred ním pijem nech sa aj on napije ale nepomáha....začala som mu dávam b-komplex, s jedením to tiež nie je Boh vie co ...prosím poraďte mi kto ste mal s týmto problém.

18lucy11
9. jan 2023

Môj syn o mesiac už bude mať 3 roky a mam ten istý problém.Tiež som už vyskúšala všetko možné a nič nezaberá a pritom vidí aj nas aj iné deti ako pijú z fliaš ci pohárov a nič. Jedine ako som dokázala doňho dostať vodu bolo ze som mu ju nabrala lyžicou.

anjelicek26
9. jan 2023

Ale tak pije mlieko nie? Nie, ze nepije nic, ci? Asi mu to staci... kolko ml je to za den?

xeonela
9. jan 2023

myslim si, ze keby bol velmi smadny, tak si vypyta, niekomu staci mlieko, aj s tymto som sa uz stretla. treba davat nasilu, no co spravis. pitny rezim je dolezity, pit sa proste musi.

autor
9. jan 2023

Mlieko pije ale tiež len večer a na obed a to skopy možno 200ml ....aj cez den mu hocikedy ponúknem a nechce

anjelicek26
9. jan 2023

200ml denne vratane mlieka? Asi by som to riesila rovno s pediatrom, teda nie asi, ale urcite...takto mu nemozu fungovat oblicky poriadne s takym minimom tekutin :( Mozno bude mat nejake riesenie.

autor
9. jan 2023

@anjelicek26 mlieko 200ml ...vody za celý deň ak vypije 2 deci som rada