Ako prebieha prvá zubná prehliadka u detičiek?

5. sep 2023

Ahojte, ako prebieha prvá zubná prehliadka u detí?

zorkahorka
5. sep 2023

Veselo a uvolnene. Zubarka spocita zuby, zrkadielkom popozera, ci nie je kaz a dostane za to daku odmenu

lienka.7
5. sep 2023

@autorka ja by som povedala ako u koho. Kým si moja nemala sadnúť do kresla, bolo všetko ôk 🙈

sasalu1
5. sep 2023

Asi zalezi aj u akeho zubara. Nasa na syna vobec netlacila, a nemusel si sadnut ani do kresla, kedze to odmietol. Boli sme takto uz 2x a vravela, ze niektore potrebuju prist aj 4x, aby jej zacali doverovat.

autor
5. sep 2023

Asi je to individuálne ale platí sa aj nejaký vstupný poplatok?

ikonica
5. sep 2023

Neplati sa nic, ak ma lekar zmluvy s poistovnami... Moja bola prvy krat az ako 3,5 rocna, vsetko som jej dopredu vysvetlila... Usadila ju do kresla, ukazala jej ako ide hore dolu, popocitala zubky, ukazala kde maju vodicku na vyplachovanie ust, dala jej na zubky gel na fluoridaciu a dala jej vzorku zubnej pasty a nejaky obrazok
A znovu ju objednala o pol roka... Este mi dala rady na osetrovanie zubov plus kazala zacat pouzivat zubnu nit (skusali sme uz skor, ale nepreslo mi to u nej, ale ked povedala doktorka, ze to musime robit, tak uz si nechala aj nitou a medzizubnou kefkou vycistit)

autor
5. sep 2023

Naša zrejme nemá zmluvy s poisťovňami aspoň som to nepostrehla, ideme k nej prvý krát.