• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzera medzi zubami

29. apríla 2013 
Ella ma tiez medzeru medzi zubkami ale zubarka nam povedala ze to moze byt a neznamena to ze ked jej vypadnu mliecne tak trvale bude mat s medzerami . U mliecnych zubov je to zevraj normalne
10. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dakujem urcite to nechcem zanedbat, aby mi to potom nevycitala a ja tiez..

vela miminiek ma medzeru, ale zubar sa riadi podla toho aka je ta uzdicka a vie zhodnotit ci je potrebne na to upozornit alebo nie..v nasom pripade je to tak ze ani pri trvacnyx by sa to nenapravilo
no dufam ze to prezijeme-chcem ju objdenat teraz po dovolenke a to nas hodi asi niekedy az v decembri ked nie na novy rok :angry: vtedy nemala zubky este vobec vonku a uz vedel co to bude tak nex sa na to pozrie teraz a popytam sa na to co a ako

videla som ludi ktory to nexali tak a nie len ze mali medzeru v strede ale aj medzi ostatnymi a citala som ze moze vzniknut paradentoza a odhalovanie krcov tak jak ste tu pisali a aby mala 30 rokov a vycitala si, ze ma take problemy radsej to vybavim teraz a hotovo
11. júl 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hedunecka dcére chceli tiež rezať uzdičku a teraz sa jej zúbky už trvalé nemôžu pomestiť do pusy, takže uvidíme,či niektorý nepôjde von, takže u takej malej zatiaľ nerieš - toť môj názor a skúsenosť
29. apr 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok