MUDr Viliam Nagy v Košiciach - skúsenosti

zuzka_puska
5. okt 2017

prosim, mate s tymto zubarom niektora z vas skusenosti....??? Sme uz objednani, a jedna mamicka mi pisala ze bol k nim velmi neprijemny, tak by som uvitala viacero nazorov, tych ktori ste u neho osobne boli... Dakujem pekne 🙂

neznamy9
11. okt 2017

Jednoznačne špičkový zubár. Precíznosť, pracovitosť (pravidelne odchádza domov ako posledný, čiže nie je problém sa dohodnúť na zákrok aj mimo oficiálnu pracovnú dobu),odbornosť (počas návštevy vás obohatí aj o prednášku), ale aj nezištnosť (nemá problém zľaviť sociálne slabším) sú jeho popredné vlastnosti. Čo sa týka samotných zákrokov, sú takmer bezbolestné, k pacientovi pristupuje citlivo, čím sa nepríjemné veci stávajú menej stresujúce aj pre deti. K pánovi Nagy-ovi chodím 3 roky a zatiaľ maximálna spokojnosť. Veď ak budete čakať v čakárni, kľudne sa spýtajte jeho pacientov na ich názor na pána Nagy-a🙂

sergejik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viliam82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sergejik
21. sep 2018

Žiaľ, zlá skúsenosť.

sai69
27. feb 2019

Chodim k zubarke oproti. Teraz tu sedime a on otvoril nejakej pani dvere co k nemu klopala a na stole som videla palenku a colu. Takze ja nemam co viac k tomu dodat. A sedela tu jedna pani so mnou a vravela ze od neho odisla, lebo ze je nenormalny a na niecom fičí. 🤔