Pasta GC Tooth Mousse

zvonkohra
11. dec 2011

ahojte maminky...dcerka ma povlaky na zubkoch no skor ako kazy....uz sme boli aj u stomatologa na preventivke,pozrel na to a odporucil nam pastu GC Tooth Mousse teraz ale citam ze je aj krem,co je lepsie pre 23m dieta...tie ktore ste vyskusali je dobra?oplati sa do toho investovat??

nathalie111
5. apr 2013

@zvonkohra ahoj...no co,vyskusali ste to?mne bola tiez odporucena ta GC tooth mousse,tiez mame problem so sklovinou u mladsej dcerky (18 mesiacov) tak zvazujem,ci vyskusat a kde ju zohnat....vdaka za akukolvek radu... 😉

daniela.ho
19. dec 2013

@zvonkohra
@nathalie111 ahojte, ja používam túto pastu, dá sa zohnať na http://www.e-shop.kkdent.sk/fluoridacia/gc-toot.... S poštovným víde cez 20€ ale ako za ten zázrak to fakt stojí. Dokáže fakt veľmi veľa so zúbkami, ja mám napríklad problém že mám fixný strojček a na zuboch sa mi začali robiť biele fľaky-odvápnené časti. Zubárka mi doporučila túto pastu. Dávam si ju 4x týždenne ( ale môžete aj menej ), po umytí zubov klasickou pastou si GC tooth mousse natrieš na zuby bud prstom, vatovou tyčinkou alebo klasickou kefkou, masírovať 3 minuty. Potom udržať v ústach čo najdlhšie, min. 3 minuty. Potom rozotrieť ešte jazykom zbytky po zuboch a ešte nechať chvíľku pôsobiť. Čím dlhšie ju udržíte v ústach tým lepšie 🙂 potom vypľuť a nevyplachovať. Min. 30 minút potom nepiť, nejesť. Najlepšie dávať večer pred spaním. Ja mám melonovú príchuť a je veľmi chutná 😀 Mne veľmi táto pasta pomôhla na biele, hnede škvrny, určite neporovnateľný rozdiel v kvalite skloviny... Inak pozor je vyrobená z mliečnych proteinov, takže ak má niekto alergiu na mlieko tak ju nesmie používať. Je to síce drahá záležitosť ale do zubov sa oplatí investovať, vždy lacnejšie ako si dať zuby opravovať 🙂 dúfam, že som pomohla

luciaweigertova
9. mar 2014

@daniela.ho ahoj a ma aj schopnost vybielit zuby nema vplyv na fixny strojcek?dakujem

daniela.ho
9. mar 2014

@luciaweigertova nie, nebieli zuby, nemá vplyv na farebnosť zuboch. Len ich spevnuje a vyživuje

blue99
6. sep 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
aki100
4. jún 2015

práve som ju objednala, dakujem som zvedavá, lebo tiež moje zuby katastrofa, na heureke sa dá kupit aj za 14,26 🙂

denie111
18. mar 2022

Môžem sa spýtať ako často používať tento gél u 1,5 ročného? Ďakujem.

weronika90
18. mar 2022

@denie111 1krat do týždňa. Aspoň nám tak zubárka kázala.

denie111
18. mar 2022

@weronika90 to nie je málo..? Zmiznú biele fľaky zo zúbkov?

weronika90
18. mar 2022

@denie111 Neviem veru či zmiznú. U nás sme ju dávali na kazy, a tie sa už potom nezhorsovali a nešírili.

denie111
19. mar 2022

@weronika90 alee to vážne? A ako ste to dávali? Ze na prst ste si dali ten gen a po natierali? Teda pri akých starých deťoch ste to používali?

weronika90
19. mar 2022

@denie111 jednej som ju dávala okolo 4 rokov, pôvodne mala elmex predtým. Ale mala som pocit že to ešte stav zhoršilo. Po výmene sa to už nezhorsovalo. A mladšej myslím že mala nieco po 2 rokoch. Jej sa začali robiť z liekov kazy. Zatiaľ sa to drží. Niekedy dávam prstom,alebo dám na kefku trošku a rozotriem s ňou.

denie111
19. mar 2022

@weronika90 takze vy ste ju používali miesto pasty? Ja používam elmex pastu pre deti... Od toho sa to zhoršuje? Keďže sa to ma používať len raz denne... Malý ma biele fľaky na zubkoch.... Používala som aj pastu vademecu. Bio pre deti bez fluoru.. A potom som začala elmex používať....

weronika90
19. mar 2022

@denie111 Nie. Dávam po umytí zubov. Elmex už vôbec nič nepoužívam. Malej to nesadlo,tak už neskúšam ani pastu. Tu tuším máme bielu perlu či ako sa volá 🙂 Už si nie som istá lebo skúšali sme rôzne. Keď vyčistia zuby tak nanesiem ten gél. Najlepšie je aby to hneď neolizovali a nejakú dobu sa potom nemá ani pit a jesť.

denie111
19. mar 2022

@weronika90 a to sa dá dosiahnuť pri 1,5 ročnom aby to neolizoval? 😦 No uvidíme aké to zvládneme... Snáď sa to bude dat....

weronika90
20. mar 2022

@denie111 asi nie 🙂 aj mne to menšia donedávna olizovala vždy hneď ako som jej to dala.

denie111
20. mar 2022

Hľadám nejakého odborníka na detské zúbky.... Chcela by som sa niečo spýtať.. Nejaký zubár?

lenilkovo
20. mar 2022
denie111
20. mar 2022

@lenilkovo ďakujem ☺️

sara2346
27. apr 2022

@denie111 môžem poradiť ohľadom detských zúbkov (vrámci možností)

edinuska
29. dec 2022

@sara2346 ked mam podozrenie na pociatocny zubny kaz moze to zastavit gc tooth mousse ? alebo aspon zachranit ?