Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nathalie111
5. apr 2013

@zvonkohra ahoj...no co,vyskusali ste to?mne bola tiez odporucena ta GC tooth mousse,tiez mame problem so sklovinou u mladsej dcerky (18 mesiacov) tak zvazujem,ci vyskusat a kde ju zohnat....vdaka za akukolvek radu... 😉

daniela.ho
19. dec 2013

@zvonkohra
@nathalie111 ahojte, ja používam túto pastu, dá sa zohnať na http://www.e-shop.kkdent.sk/fluoridacia/gc-toot.... S poštovným víde cez 20€ ale ako za ten zázrak to fakt stojí. Dokáže fakt veľmi veľa so zúbkami, ja mám napríklad problém že mám fixný strojček a na zuboch sa mi začali robiť biele fľaky-odvápnené časti. Zubárka mi doporučila túto pastu. Dávam si ju 4x týždenne ( ale môžete aj menej ), po umytí zubov klasickou pastou si GC tooth mousse natrieš na zuby bud prstom, vatovou tyčinkou alebo klasickou kefkou, masírovať 3 minuty. Potom udržať v ústach čo najdlhšie, min. 3 minuty. Potom rozotrieť ešte jazykom zbytky po zuboch a ešte nechať chvíľku pôsobiť. Čím dlhšie ju udržíte v ústach tým lepšie 🙂 potom vypľuť a nevyplachovať. Min. 30 minút potom nepiť, nejesť. Najlepšie dávať večer pred spaním. Ja mám melonovú príchuť a je veľmi chutná 😀 Mne veľmi táto pasta pomôhla na biele, hnede škvrny, určite neporovnateľný rozdiel v kvalite skloviny... Inak pozor je vyrobená z mliečnych proteinov, takže ak má niekto alergiu na mlieko tak ju nesmie používať. Je to síce drahá záležitosť ale do zubov sa oplatí investovať, vždy lacnejšie ako si dať zuby opravovať 🙂 dúfam, že som pomohla

luciaweigertova
9. mar 2014

@daniela.ho ahoj a ma aj schopnost vybielit zuby nema vplyv na fixny strojcek?dakujem

daniela.ho
9. mar 2014

@luciaweigertova nie, nebieli zuby, nemá vplyv na farebnosť zuboch. Len ich spevnuje a vyživuje

blue99
6. sep 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
aki100
4. jún 2015

práve som ju objednala, dakujem som zvedavá, lebo tiež moje zuby katastrofa, na heureke sa dá kupit aj za 14,26 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli