Stále plačúce 6 mesačné dieťa

klaudiakaja
22. jún 2020

Ahojte
Aj vaše detičky stále plakali keď šli zúbky ? Dcérka má pol roka a to čo sa deje u nás posledný týždeň je na nevydržanie.. Stále reve až priam vrieska, stále na rukách, nechce papať poriadne, napapá sa mliečka môjho ako tak, do toho mala horúčky 38 dva dni, pchá si prsty vkuse do úst... nespoznávam ju, do 4 mesiacov bola úžasné bábätko no odkedy jej začali puchnúť ďasná začal tento boj, stále len plače 😵 a ja už neviem ako jej pomôcť a to máme doma už 4 gél

klaudiakaja
autor
22. jún 2020

Mama mi už odporúča aby som šla na vyšetrenie, že to neni normálne ako stále plače... naša doktorka vraví že to zúbky ale mne sa to tiež nejak nezdá aby tak hrozne plakala kvôli zubom

tinqua
22. jún 2020

@klaudiakaja ahoj, zuby vedia neskutocne potrapit, predstav si ako sa citi dospely ked mu ide zub mudrosti a jej kludne mozu ist dva aj tri naraz...teploty su bezna vec, nad 38 zrazat ale uplne v pohode pokial sa velmi trapi mozes jej dat nurofen na bolest...a co dost pomaha je zmrazit povedzme jablkove pyre, ale kludne aj zeleninove do nanukovej formy z dat jej to ocucavat, aj jej to na chvilku ulavi na dasnach aj ti nieco zje...inak len vydrzat

spajki
22. jún 2020

@klaudiakaja ahoj ak mas domacu slaninu odkroj len kozu umy a daj malinkej nech žužle na moju to malo 100% ucinok..

pribinak
22. jún 2020

Keď je taka ubolena normálne jej daj dávku nurofenu nech sa vyspinka

deti95060810
22. jún 2020

nám nepomohol žiaden gél - škoda peňazí...tento stav u nás trval až do roka.... dieťa nechcelo ani jesť ani spať....Po roku tieto stavy prešli...

miruslb
22. jún 2020

Áno, treba to vydržať. Tých zubov bude až 20 a pokiaľ vyndu, bude ešte veľa srandy. Našej pomáha nurofen. Pevne nervy prajem a veľa trpezlivosti

bibinko2006bubinko2009
23. jún 2020

Ja mam 3deti a na vsetky zaberalo len jedno ale gely urcite nie.Vytlac citron,umy si ruky a tvoj ukazovak namacaj do stavy a masiruj jej dasienka.Citron stiahne bolest a dasna strpnu....

lula313
23. jún 2020

U nás kamisted senzitiv a viburcol čipky zaberali