Zubar s rajským plynom v Bratislave a okolí

sipomar
1. okt 2016

Ahojte, potrebovala by som zistit u ktorych zubarov v BA a okoli pouzivaju rajsky plyn pri zakrokoch, aby sme si mohli porovnat ceny. Google mi nejako moc nepomohol. Potrebujem dat malemu osetrit 2 zuby a inak mi neotvori usta. Ak niekto viete, dajte vediet vdaka.

sila2
11. okt 2016

@silvinkabb no dcére nemohli už robit ozón lebo ma pokazené stoličky ktoré sa nedajú opraviť iba vrtackou doktorka povedala len povrchne kazy sa dajú už keď je diera nie.

silvinkabb
12. okt 2016

@sila2 ale ja sa pytam, ze ak prisla k tym pokazenym stolickam - zubom. dedicne, ci slabe zubky, strava?

sila2
12. okt 2016

@silvinkabb dedičné ma zúfalá som stoho

indu
20. apr 2017

@sipomar môžem sa spýtať ako ste to zvládli s rajským plynom. Môj syn má jeden kaz a veľmi sa bojí, zubárka mu ho nechce robiť lebo nespolupracuje. Táto možnosť plynom sa mi najviac pozdáva, no on sa bojí aj ambulancie tak neviem. Budem veľmi rada ak napíšete ako ste to zvládli a či odporúčate. ďakujem

sipomar
autor
20. apr 2017

@indu nakoniec sme isli bez rajskeho plynu, syn to krasne zvladol s umrtvenim cez inekciou, asi pomohlo, ze predtym bol u zubarky, ktora zastupovala naseho zubara a bola velmi nezna a vsetko mu vysvetlovala, co ide urobit a s cim a vtedy sa mu napzaj len pozeralo do ust a nic bolestive sa mu nerobilo, tak nadobudol doveru.

sadell
26. jún 2019

@dionyzka ahoj, kde ste kupili take palicky/nastroje ako u zubara?

sadell
26. jún 2019

@riki_77 zdravim, ale rajsky plyn a narkoza je rozdiel. Vy to vidite ako jedno?