Zúbky nie a nie výjsť

mamkacharlotta
26. dec 2023

Ajojky... Hrozne dve týždne alebo tri za nami a zuby nie a nie vijst.. Vecer a v noci katastrofa.. Vyzerá to na horné dve ze idú.. Dbes som kuk a mam pocit ze idú asi všetky 4 naraz... Už som zúfalá.. Vyčerpaná 🙈🙈🙈 vyzerá to ešte na dlho?? Kým sa prerežu?? 😳😳😳

veronikaszabova
26. dec 2023

@mamkacharlotta toto este nevyzera, zeby mu sli zubky...

mamkacharlotta
autor
27. dec 2023
nyphadora
27. dec 2023

@mamkacharlotta ved mu daj na noc panadol, zuby aj polroka môžu isť, studene kusatka alebo u nas bolo super makke ovocie.

lenkakravcova
27. dec 2023

@mamkacharlotta naša to ma takto asi 4m a zuby nikde (už bude mať rok). Takže ktovie..

pukina
27. dec 2023

toto este vobec, este su vysoko. nasmu presvitali horne zuby ovela viac a trvalo polroka kym vysli odkedy sme ich zbadali prvy raz. jednoducho su obdobia kedy ich boli viac ze sa tlacia smerom dolu, treba im vtedy pomoct

milanemila
27. dec 2023

@mamkacharlotta u nas to trvalo aj vyse mesiaca co mal opuchnute dasienka 🙈 ale akoze nebolo kazdy den zle. Tiez mu isli vsetky 4 naraz, chudacik mi ho bolo extremne luto a to stolicky byvaju horsie ako tieto prve predne :(
Tiez sa mi podla fotky zda, ze toto este nema spuchnute, ze sa este neprerezavaju, ale tak mozno sa uz vnutri hybu a to ho boli a mozno to je nieco ine 🤷🏼‍♀️

mamkacharlotta
autor
27. dec 2023

@lenkakravcova no to aj my tak.. Už asi mesiac a zuby nikde.. Na nervy... Už... A to bude aj nas mat v januári rok 🙈

mamkacharlotta
autor
27. dec 2023

@milanemila noo mam pocit ze už to má čím ďalej tým viacej opuchnuté... A že už ako keby všetky štyri hore naraz šli 🙈 no tie zuby najhoršie aj keď idú aj keď potom bolia... 🙈🙈🙈

mamkacharlotta
autor
27. dec 2023

Ale ďakujem všetkým za odpoveď 😍

mamkacharlotta
autor
27. dec 2023

@nyphadora nechcem zase vkuse do neho lieky pchať...

evickuska
28. dec 2023

@mamkacharlotta lieky su naozaj hranicna moznost... nam toto robil, ja uz, ze zubky a prd dali sme ho zo spalne do jeho izby a odvtedy nam spinka pekne 🤷‍♀️
cez den moze mrncat bo mu chyba kontakt, ja uz skusam vsetko, ma 8,5 mesiaca a zub ani jeden a ani sa nechumelí 🤷‍♀️

mamkacharlotta
autor
28. dec 2023

@evickuska tak nás v noci hlavne murci.. On ani cumel do pusy.. Nechce.. A keď ma ta len ho z jazykom drží.. Prste vôbec ho nedudla... Nám vyšli dolné a to mal 8,5 mesiaca a teraz čakáme na horné.. Segra akurát dnes malému pozerala a vravela ze masaker ma ďasná navrete.. Ze ono každú chvíľu vijdu 🤗 tak už nech si vonku naj sa netrápi drobec ❤️ držte sa ❤️

maryetta
28. dec 2023

Ano. Uz ich ma napuchnute ale este nejaky tyzden tomu davam. Aspon u mojich tak bolo…. Je to na nervy viem. Ale to dieta sa trapi…. Zubky bolia hlavne ked su schovane. Aspon mne tak bolo povedane a ulava pride ked dasienko pukne a zubok sa prereze ze uz ma miesto kam ist.
Mojej dcerke aj najmensiemu tak zubky tazko isli. Aj dlho aj oni to mali totalne krvou podliate. Noooo to bola hroza.

mamkacharlotta
autor
29. dec 2023

@maryetta ráno už mal bodku... Tak to už pôjde.. Už sa prerezava 🤗🤗🤗 konečne 😍😍😍

mamkacharlotta
autor
30. dec 2023

Tak včera bodka na dasne.. Dnes čiarka.. Tak už čakám ze zajtra alebo pozajtra vijde zub 😍😍😍

mamkacharlotta
autor
31. dec 2023

Už máme zubček 😍😍😍

evickuska
6. jan 2024

@mamkacharlotta dakujem, my zatial ani jeden 🙈