Zúbky, teploty a nechce jesť

livs25
19. aug 2019

Ahojte ,trápia nás zúbky,mame vysoké teploty...boli sme aj na pohotovosti.. najviac ma trápi to,že nechce maličký vôbec papať...proti hnačke som mu varila odvar z ryže ale ani sa nedotkol..😲 nič okrem vody nechce..vráti sa mu chuť do jedla samému?

katka708
19. aug 2019

@livs25 ani mlieko? Koľko to trvá? Skus ponúknuť melón, dynku, riedke sladsie kaše (aj keď sa sladeniu vyhybas, teraz by som yo skúsila kvôli výžive a mineralom. Ak to trvá 1-2 dní, tak nevadí. Hlavne tekutín nech ma dosť. My sme si prešli dlhodobým odmietanim jedla tak viem ako sa cítiš 😔

monismie
19. aug 2019

ako dlho uz nepapa? keby to trvalo dlhsie tak treba ist k doktorke aby nebol dehydrovany, podviziveny, treba na to dohliadat, skus dat papat nieco studensie co mu dasienka trosku zachladi. nieco na horucku davas?

livs25
autor
19. aug 2019

@katka708 mliečko papá,ale hneď ma z toho hnačku a riadnu 🤐

livs25
autor
19. aug 2019

@monismie včera pomaličky niečo spapal a dnes uz nič,od horúčky nurofen a striedam s paralenom

tyaja5
19. aug 2019

@livs25 skus kozacie mlieko, to by ho nemalo prehnat pripadne iny prikrm bezlaktozovy, myslim, ze dolezite je aby pil, skus nejaku vyzivu alebo iny prikrm, ak ho to boli a ma horucky je pochopitelne, ze nechce papat, dolezite je aby pil a prijmal vela tekutin

nika3136
19. aug 2019

@livs25
Nepíšeš koľko má syn mesiacov.
Dávaj pozor, aby nezostal dehydrovaný, inak skončí v nemocnici.
Ani dospelý nemá chuť na jedlo, keď mu je na nič.

kika831
19. aug 2019

@livs25 toto nebude zo zubkov, ak to trva dlhsie, treba ist opat k lekarke. Bo ak neudrzi ani tekutiny v sebe, aby nezostal dehydrovany. Drzim velmi palce

malinajahoda
19. aug 2019

@livs25 mne dcérka nepapala 5 dní, keď sa jej tlačili stoličky. Skus malému ponúkať aspoň mlieko, nech hlavne nie je dehydrovaný. Crp mu robili? Vyšetrenie stolice a moču?

livs25
autor
20. aug 2019

Ďakujem každému,boli sme dnes u doktorky,už papa .. máme už len hnačku ale už je to lepšie 😊