7,5 mesačný drobec nechce papať

barbiiika1810
21. feb 2018

Baby poradte mam sedem a pol mesacneho drobca a uz druhy tyzden nechce papat...berie uz druhy tyzden ATB mal anginu a teraz zapal priedusiek,je mozne ze z choroby nechce?inac je strasny zrutit lubi papat nevybera si...rano mlieko odmieta potim skusam ovocie zje max 1-2 lyzicky alebo nic,obed len tak tak nieco(doteraz jedol vsetko cely obed)...poobede ani mlieko ani kasu ani ovocie,vyzivu nic nechce...a vecer to iste...v noci spapa mliecko...caj pije cika kaka v pohode...uvidi flasu s mliekom alebo lyzicku a vrieska...

barbiiika1810
autor
21. feb 2018

@barbiiika1810 zabudla som dodat ze normalne pocujem ako mu skvrka nahlas brusko...

shades3
21. feb 2018

@barbiiika1810 juj, podla mna urcite z choroby.. moja ked je chora, tak nikdy neje, a pritom je to tiez total zrut.. ked zacne jest, viem, ze je v poriadku.. :( ani take hluposti, ako napr. nejake suche tycinky ked das na tanierik, ci nevezme? zeby aspon nieco..

terka1607
21. feb 2018

Nemá afty v pusinke? Mne malý tak nechcel absolútne nič jesť, museli sme mu nasilu striekať mliečko do puse, nech aspoň niečo spapá.

meggyinka
21. feb 2018

To ma urcite z choroby..ved aj ty urcite ked si chora tak na jedlo nemas vobec chut. Nasa ma len.nostek zapchaty a uz nechce papat.

pribinak
21. feb 2018

pockaj kym sa poriadne vystrabi z choroby, este sa mu musi dat spat vsetko doporiadku. mnoho deti takychto malickych sa dlho spamatava z uzivania ATB. mozno mu idu aj zubky. netreba nutit, deti maju obdobia, ze jedia, potom nejedia. ked mu chuti mlieko tak mu daj mlieko a nenic sebe aj dietatu nervy jedlom 🙂

lubi40
21. feb 2018

@barbiiika1810 moj to mal z liekov. Teda ked bol takto chory a musel brat dlhsie lieky, tak sa mu po 3-4 dnoch akoby z tych liekov pokazilo brusko a nechcel nic jest. Ked sme lieky dobrali, vratilo sa to do normalu.

adriannasvk
21. feb 2018

Skus mu kupit nejake probiotika ak nahodou uz nemas k tym antb....pomoze mu to na travenie,moje deti ked su chore tak tuez len voda caj,max tycinka alebo piskota,nejaky vyvar trosku...ked mu bude lepsie tak sa napapa,skus mu mozno piskotku v cajiku rozmocit,alebo zmixuj nejaky zeleninovy vyvar na taku redsiu kasicku....pripadne skontrolovat ci nema naozaj afty nejake v pusinke alebo pri krcnych mandliach.....ale poznam toto,moje deti tiaz papkaci a ked su chori az sa cudujem ako malo im staci vtedy....

fomelka
21. feb 2018

Isto to je dôsledok toho, že je chorý. Predsa len aj nás keď niečo také chytí, tak tiež moc chuť na jedlo nemáme

martag20
22. feb 2018

@barbiiika1810
poznas aloe?
super by bolo mu dat za lyzicku aspon 3 krat denne, pomohlo by mu dostat sa z choroby a zaroven by dostal vela vyzivy do seba