Darček pre obľúbenú učiteľku

viki179
28. apr 2021

Ahojte. Snad mi dokážete pomôcť😁😁 končím strednu školu a veľmi rada by som dala drcek kojej obľúbenej učiteľke. Lenže vôbec neviem čo...napadla ma kniha,len aka🤷‍♀️je to učiteľka slovenského jazyka...za každé rady budem veľmi vďačná..😊ďakujem. Príjmam všetky návrhy😁

pseudomonas87
28. apr 2021

@viki179 ak je učiteľka slovenského jazyka, ocení kvalitnú literatúru, ja osobne zbožňujem Alenu Mornastajnovu ( v slovenskom jazyku kniha Hana, inak v češtine, ta Je ale hodne známa,možno jej knihy číta, alebo pre mňa bola super kniha Zuzanin dech od Jakuby Katalpy, téma druhej svetovej vojny, menej známa autorka ,ale super kniha,je ale tiež v češtine.

nadabula
28. apr 2021

Kytica a dobrá bonboniera nič neskazí

michellemary
28. apr 2021

Moja slovenčinárka si teraz kupovala Knihu Sibyly Mislovičovej Slovenčina na každý deň, a veľmi si ju chválila. 🙂

janickacrazy
28. apr 2021

@viki179 kúp je poukážku do kníhkupectva, ona si vyberie, čo potrebuje

maximilie
28. apr 2021

@viki179 hrnčeky su mozno otrepana vec, ale ja si pri každej šálke kavy spomeniem na to dieta, od ktorého som ju dostala. Milovala som hrnček s citátom ,,učitelia žijú navždy v srdciach, ktorých sa dotkli"
Bohužiaľ sa mi rozbil, ale slúžil 12rokov, no dodnes ma ten citat hreje pri srdci a chlapceka- uz naozaj veľkého fešáka dodnes stretavam.
Ale poukážka do kníhkupectva je tiež veľmi dobrý nápad, ale možno by som starostlivo vybrala knihu- dala by som si poradiť, a s venovaním, kde by som tento citat napisala 🙂
Mozes nám prezradiť meno pani učiteľky ked chces 😉
Ja som tiež zboznovala moju slovencinarku zo strednej

ibrunova
28. apr 2021

@michellemary Sibyla je super nápad podľa mňa 👍

viki179
autor
28. apr 2021

@maximilie tak ten citát je úplne super... 🙂 ten urcite využijem ako venovanie do knihy,keď ma napadne nejakú ktorú kupim ....

moni73
28. apr 2021

Ja by som skusila vlastnu tvorbu. Basen? Do maleho ramika, do kabinetu na stol, na stenu? Knihy, bonboniera k tomu, alebo aj nie.

maximilie
28. apr 2021

@viki179 to ma teší

lucinka27118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz