Darčeky pre 16-ročného syna

16. dec 2022

Inšpirujte ma.Idem kúpiť knihy, voňavku, niečo na oblečenie stále nemám nejaký fajn nápad.Co si priali Vaši pubertaci?Toto je taký vek, že futbalovú loptu má, Lego už nekupujem, voľakedy sme kúpili korčule, spoločenskú hru tento rok nemám žiadnu inspiraciu

zmrzlinka2021
16. dec 2022

Mozno som divna - ale vonavka, oblecko a knihy nestacia? Je fakt potrebne deti a celkovo ludi zasypavat vecami?

iwesska
16. dec 2022

@zmrzlinka2021 Presne,ja som v tom veku dostala tiez taketo veci a bola som stastna. Dnes ked deti nedostanu kazdy rok novy hraci stol stloli ku,pocitac,iphone,tak sa to ani nerata.

vamajka
16. dec 2022

mobil, sluchadla, tenisky, vesele ponozky, rukavice, ciapka, sal futbaloveho muzstva ktoremu fandi

keiko33
16. dec 2022

Môj má 15 a tiež to je už ťažšie vyberanie v rámci určitej sumy. Drahé dary by neboli problém, tie by vymýšľal neúrekom. Dostane nejaké oblečenie, drogériu, potrebuje novú čepeľ na florbal a keďže už začal zarastať, tak som mu objednala holiaci strojček na usb nabíjanie. Od babky ešte dostane stolnú lampu s hodinami a teplomerom.

syslik81
16. dec 2022

technicke veci-bezdrotove sluchatka, speaker, fajna mikina,tenisky , poukazka na oblubeny koncert, rozne predplatne neakeho casopisu, poukazka do oblubeneho shopu, hry na plajko ak hra ..zalezi kolko penazi mate

zmrzlinka2021
16. dec 2022

@iwesska mimo autorky tejto temy, ale tak vo vseobecnosti si vsimam, ze nas narodny sport v tejto krajine je sebalutost, aki sme vsetci chudobni... ale pomaly vsade vidim, ze je standardom mat tolko darcekov, ze v niektorych pripadoch uz ani nevidno samotny stromcek. Zasypavame sa, zasypavame... v praci od nevidim do nevidim, aby sme sa "zasypavali". Ale to je len moj nazor 🙂

danielahamar
16. dec 2022

Moj dostane sakovú vestu a baretu, to si vybral on. Holaci strojček a stoličku k písaciemu stolu.

brusnatanecnica
16. dec 2022

syn si vypytal mechanizmus pod pisaci stol, aby si vysku vedel prisposobit. toto: AlzaErgo Table ET3. pracovnu dosku si prehodi sam z terajsieho stola.

autor
16. dec 2022

@zmrzlinka2021 kupujem za 2 babky a nás.Prosim k veci

autor
16. dec 2022

@danielahamar holiaci strojček som uvažovala, ale používa žiletku raz za 3 t ešte príliš nezarasta

@keiko33 lampu dostal minulý rok, ale dik za typy.On chcel v lete striebornú retiazku na krk, ale bola som prekvapená koľko stojí to radšej tenisky kúpim🙂

fadama
16. dec 2022

Môj dostane slúchadlá, obal na ne, mikina, žreb, peniaze. Úplne stačí.

matabb73
16. dec 2022

Dcéra má 14 a tá dostane veci na kreslenie, lebo rada kreslí, album obľúbenej skupiny, budík a knihu. Synovi som kúpila také tie male sluchátka do uší, knihu, drogéria na vlasy a pyžamo. Ten má 23.

autor
16. dec 2022

@danielahamar musí mať zaujímavý štýl obliekania.To je fajn🙂mám rada baretky

silvike
16. dec 2022

Ak rad cita resp. sa aktivne uci cudzie jazyky a cita aj inojazycnu lieraturu, tak mozno citacku knih.

palicka
16. dec 2022

Nie, niekto nepochopí. Aj my sme dostái peniažky za babky, aby som kúpila, a dala im hotový darček. Mám podobne veľké dieťa, dostane elektroniku ( (súčasť pc, potrebuje do školy kvalitnejší), nejaké oblecenie, a tiež mám pocit, že chÝba ti prekvapko. Asi to urobia lístky na obľúbený šport, pôjde s tatinom.

negymama
16. dec 2022

@zmrzlinka2021 ja tiez len pozeram, kopec zieb vyzera kedy dojde na minutu rodicovsky...a potom prispevky typu, ...mam to a to a to a este to pre dieta ale ani 4 x "to" nestaci, dajte este tip na piaty a siesty darcek. 😲

danielahamar
16. dec 2022

autorka - nemá, len chce vyskúšať niečo iné, nové, čo nemá😂

negymama
16. dec 2022

ja mam dcery 16 a 18 rocne, priali si pod stromcek knihy a spolocensku hru /vsetko za cca 105 eur/ a aby mali prekvapenie, prikupila som im dnes aj po dve ponozky. A budu sa tesit, zahraju si po stedrej veceri tu hru a zvysok prazdnin budu "knihomolit". 😍

jaja20
16. dec 2022

Hodinky, peňaženku, batoh s potlačou obľúbenej skupiny alebo niečoho iného, čo má rád.

malacibulka
16. dec 2022

Ja by som skusila si spoznat vlastne dieta a zistit, co sa mu paci.

kikushaa
16. dec 2022

A babky nemozu dat €? Odlozi si a minie podla svojho uvazenia. Tu niekto pisal ze listok na koncert, to mi pride ako fajn napad, sluchatka su tiez fajn napad. Kniha, pyzamo, ponozky su klasika 🙏

evkamotka
17. dec 2022

@kikushaa mne tiez pridu fajn aj peniaze ale niekedy je rodina "proti". Su ludia, ktorí tlacia na hmotne dary, mne sa to u niektorych ludi stava tiez, aj na narodeniny, sviatky...tlacia do hmotneho daru, lebo obalka sa im nerata

martinastaj
17. dec 2022

Ja som synovi ( 14 rokov) kúpila, okuliare na počítač (vraj to chráni oči pred modrým svetlom), oblečenie, lego, pastu na čistenie klávesnice a rybku ( bojovnícu), od babky dostane knihu a mikinu a od krstného tenisky o ktorých sníval

avanka
17. dec 2022

No neviem teda, ale my sme 12 ročnému kupovali na narodeniny striebornú retiazku s príveskom škorpióna a stala menej ako tenisky

Ale k veci, máme 14, 5 ročného a ten mi povedal, že nechce nič. Tak sme rozmýšľali... Má taku programovaciu klavesnicu, tak sme mu kúpili malý monitor, je to ako špeci tablet, aby si to vedel vziať so sebou, keďže sa pripája na veľký Pc, slúchadlá, tenisky, mikinu a boxy na náradie. Od krstnych po dllllhom rozmýšľaní, že si prosí Pc hru , čo si stiahne zo steamu, tak že mu dajú 20€, nech si ju stiahne na svojom účte a jeho prvá reakcia bola, že on im ešte vráti 50 centov, keďže hra stojí 19,50€ .
Od jedných starých rodičov chcel zážitok, keďže s nimi chodievame na túry, a od mojich tiež nič, tak to vyriešili pyžamom a že mu prispejú na lyžiarsky . Mladší 12 ročný si napísal lego batmanovske auto technics, puzzle a kartovu hru, dostane Adidas lego tenisky. Od krstnych karty Uno za 5€🙂
Niekedy je ťažké vymyslieť, čo kúpiť, že aspoň niečo malé, čím prekvapiš.

kofa77
17. dec 2022

@danielahamar mate doma mladeho gentlemana🙂, pekne

pre pubertaka je to tazke, 14 rocny- ruksak -ten s tou liskou, neviem nazov, knihy, orieskove masla, dobry caj od vesele caje, mixit, tricko a pohar stranger thing, peniaze na jaz.pobyt v lete
oblecenie neriesi, znacky nepozna, vonavku nechce...

danielahamar
17. dec 2022

@kofa77 no je "iný" ako deti v jeho veku, takže aj darčeky bývajú iné ako všade inde😁

ivett1
17. dec 2022

Náš 14 a polročný...si želal čiapku bekovku, ponožky 😊 sluchátka bezdrôtové, knihu s lego postupmi v aj, parfém, kozmetiku na problém. pleť- vodu, gél a krém😊
minulý rok dostal hru výbušná koťátka, tenisky, mikinu merch od jeho obľúbeného youtubeta, knihu, novú bezdrôtovú myšku k pc s anatomickou podložkou, neocube guličky a oneblade strojček...😁

jannka89
17. dec 2022

A niečo zážitkové? Escape Room, laser game... Prípadne poukaz do kníhkupectva, obľúbeného obchodu s oblečením... Lístky na koncert, zapas

jahoda_malina
18. dec 2022

nakoľko som blízko jeho veku, odporúčila by som skúsiť odsledovať, o čom rozpráva, čo sleduje, nakoľko sa môže zaujímať o úplne iné veci, než keď bol mladší... technológiou v tomto veku sa nič neskazí, oblečenie s obľúbeným merchom (značkou) od obľúbeného youtubera, s potlačou obľúbeného seriálu... darčekovú poukážku na steam, ak rád hrá hry, lístky na podujatia

juditka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz