Doprovod na stužkovú

lucka_1
29. okt 2016

Ahojte, moja dcéra ide ako doprovod priateľovi na stužkovú a má takéto červené šaty. Myslíte že to je vhodné? Nie je to už veľa? Boli by lepšie kratšie šaty? Ďakujem za rady 🙂

lucka_1
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
29. okt 2016

Su nadherne a super

natalka13
29. okt 2016

saty su pekne, byva to vacsinou tak ze dievcata-doprovod maju kratke saty a studentky co maju stuzkovu dlhe. nech sa priatel vyjadri ci sa nedohodli nejako v triede.

miku1
29. okt 2016

@lucka_1 Su krasne. Kludne v nich moze ist.

bonaquaba
29. okt 2016

Na stuzkovu idealne, je to spolocenska udalost

lasina
29. okt 2016

Na stužkovej sú dlhé vhodnejšie ako krátke.Este vycesat vlasy,pohodlne topánky a môže ist

miriam11
29. okt 2016

@lucka_1 su vhodne a krasne

migelka
30. okt 2016

Pekne, teraz su take moderne..my sme mali na stuzkovej vacsinou cierne, teraz taketo farebnejsie sa nosia a strih je super, kocka je.

hettinka
30. okt 2016

@natalka13 to máte asi miestnu zvyklosť ... ja absolvujem tak 2-3 stužkové do roka u nás majú dievčatá z veľkej väčšiny dlhé, či už tie, ktoré majú stužkovú, alebo doprovod. niektoré si berú na popolnočnú tancovačku aj niečo pohodlnejšie a prezlečú sa, najmä topánky na opätkoch vystriedajú balerínky.
Maminy nosia väčšinou úzke šaty také po kolená.

dori92
30. okt 2016

šaty sú super na stužkovú...
Ale to sa pýtaš nás či sa nám páčia? podstatné je že sa páčia dcére a nie čo si my myslíme... Nepochopím prečo ťa to tak trápi.. keby to trápilo dcéru tak napíše sama..
Alebo u vás rozhoduješ ty čo si oblečie? 🙂 🙂 🙂

evaveva1
1. nov 2016

@dori92 Hlavne,že a bude dcéra dobre ciítiť.Dnes je už trendom,že všetci naturanti nerobia stužkovú slávnosť.Po dohode so žiakmi,tr.učiteľom a rodičmi si urobia program podľa dohodybez rodičov.Aky máte na to názor.Ja by som to uvítala.