Dovoliť dcére melír?

sjuzen
26. sep 2009

Ahojte mám 14 ročnú dcéru a ešte v živote nemala melír (pretože som jej nedovolila) a teraz po tom melíri strašne túži má krásne dlhé blond vlasy a chce si do tých blond vlasov dať pár čiarok ružového melíru a končeky zafarbiť na čierno. Je deviatačka a jej spolužiačky majú napr. čierne vlasy v nich melíry:ružový,zelený,fialový alebo modrý.... atď... Moja Natália po tom túži a mne osobne sa v blond vlasoch ružová páči no bojím sa reakcie okolia.V našej dedine (hlavne v našej ulici) sú staré babky ktoré po celý čas vysedávajú na svojom zadku a sedia si vonku na lavičke a klebetia. A okrem nich sa bojím trošku aj reakcie profesorov. No ale najväčšie obavy mám z tých babičiek. Ale kebyže žiadne obavy nemám mám jej to dovoliť alebo nie? Prosím vy ste v akom veku dovolili vašim deťom melíry?? Alebo má niekto s melírom u detí skúsenosti?? Ja sama síce melíry si dávam (mno kaderníčka mi dáva 🙂 🙂 🙂 🙂 ) Ale ja som uť dospelá takže neviem poradte.Za príspevky dakujem.

seahorse27
29. aug 2021

Mam 12-rocnu dceru a tiez ma otravuje s melirom a tvrdi, ze niektore jej spoluziacky, aj mladsie uz maju nafarbene vlasy. Okrem toho sa normalne do skoly maluju aj piatacky a to mi pride riadne cez. Zatial jej to urcite nedovolim. Povedala som jej, ze az na strednej, ale ktovie, dokedy mi moje odhodlanie vydrzi 🙈

alexk12
29. aug 2021

@sjuzen áno pár farebných pásikov určite nie čierne konce🤦🏻‍♀️