Koľkokrát za deň má papať 7 mesačné dieťa?

bakiska
13. mar 2015

Ahojte mamičky,

chcem sa spýtať koľko krát za deň mám dávať môjmu 7mesačnému synovi stravu za deň?❔ .... Doteraz som mu dávala obed a večeru (inak len kojím). Stačí mu to??... alebo mám pridať aj raňajky. Ak áno čo mu mam dať na raňajky? Na obed mu dávam zeleninu a na večeru väčšinou kaše, rozmixované ovocie alebo ovsené vločky striedam to... a čo by som mu dala na raňajky? Zelenina mi príde divne dávať na raňajky a aj kaša sa mi zdá nevhodná na raňajky... poraďte prosím

ajana1
13. mar 2015

@bakiska dostava aj ovocie pocas dna ako desiatu? Tak my sme nasmu davali na ranajky kasu, obed a vecera varene. Vklude mozes dat uz aj chlebik, biely jogurt. Ja som napriklad vobec nic nemixovala iba popucila vidlickou aby sa maly naucil jest aj hrudky. A samozrejme stale koj podla potreby

siska53
13. mar 2015

@bakiska v tom case mali zavedenu desiatu (ovocie) a obed. Inak sa dojcili na poziadanie.
Jedine dcerka mala vynimku pocas mojho 4dnoveho pobytu v nemocke,kedy som nariadila davat jej aj na veceru a ranajky kasu. Totiz robili vselico ale MM do nej inym sposobom nedostali. Z flase sa naucila pit az v roku. No po mojom navrate sme sa vratili aj u nej k povodnemu. A kase sme na veceru zavadzali az po ukoncenom 8.m. A ranajky? No moji dost dlho bud vypili mlieko alebo sa najedli niecoho ineho. Oboje naraz nehrozilo.

ajana1
13. mar 2015

@siska53 a to ste davali kasu z flase? Nas krpec dostaval uz rovno hustu na tanierik.

siska53
13. mar 2015

Nie,na tanier,lebo z flase nevedela pit,az v roku sa naucila. Ani z pohara,nijak. Preto ta kasa na tanier.