Na stužkovú má každý doniesť koláče

kapitandzordz
17. okt 2023

Dobrý deň, na stužkovú nás ide 27 a každý nesieme po plechu koláčov. Myslíte si, že toho bude prehnane veľa?

ana82
17. okt 2023

@kapitandzordz áno aj my sme to tak mali pred dvoma týžňami, každý plech alebo teda 70kusom, 30 detí čiže cca 2100 koláčov na 100 ľudí....no hneď som hovorila, že je to blbosť, kto zje 20 zákuskov aj tak bolo takmer všetko ostalo

danielahamar
17. okt 2023

Za mňa ako rodiča určite, ja osobne som nemala ani jeden zákusok, ani koláč, lebo nemôžem mlieko a keďže je veľa alergii a hit treba s tým počítať, ak rátate na hlavu XY zakuskov

buberova
17. okt 2023

Isto veľa... Veď si to vezmi tak, že každý žiak prinesie ďalších 3 ľudí, a k tomu 1 plech koláčov.. to znamená že 4 by ste mali za večer spraskať celý plech.. priemerne... A to mi príde dosť uletené zjesť 1/4 plechu... Pfff

terry2003
17. okt 2023

Ako minuloročný maturant hovorím, že veľa. My sme ešte minimálne týždeň dojedali zásoby a aj tak to nakoniec skončilo v koši.
@kapitandzordz

ninusa221
17. okt 2023

Nepecte všetci sladké napr.Pol ľudí nak napečie sladké druha slané.

kapitandzordz
autor
17. okt 2023

@ninusa221 ooo hej skvelý nápad ďakujeme

kapitandzordz
autor
17. okt 2023

A ohľadom alkoholu nám neviete pomôcť? Vypije sa 50 litrov piva? A čo je najlepšie zahrnúť do programu, aby sa zabavil takmer kazdy?

hortenziaj
17. okt 2023

Ja by som dala ak tak tak také menšje plechy, polovičné, ale nevidím to reálne to zjesť, a najmä ak sa budú dá ktoré tie kolace opakovať. Nevyšlo by vás lacnejšie objednať, cca 4-5kuskov na každého, to mi príde reálne zjesť, ako na svadbu

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
17. okt 2023

Strašne veľa, radšej si niekde objednajte.
50 litrov piva? Budete mať súťaž kto toho najviac vypije? My sme alkohol nemali, bolo to v škole, len šampanské na prípitok. Inak skôr fľaša vína na stôl a nejaké sladké a obyčajné minerálky. Neviem kto by sa chcel na stužkovej opiť. Okrem maturantov, ale na to sú vhodnejšie chaty.

tinka_1807
18. okt 2023

@kapitandzordz Skôr by som to rozdelila. Že napríklad 10 ľudí nech do ešte po plechu koláča. Časť ľudí ktorá má rodičov takých, že radšej nieoc kúpia ako upecu nech kúpi chipsy a tyčinky, prípadne vody. Časť nech napecie niečo slané. 🙂

marcellka32
18. okt 2023

Prečo to neobjednate nech sú tie zákusky vyzorovo pekné a úhľadné? Tieto domáce výtvory povedzme si na rovinu nie sú vždy reprezentatívne (nikoho nechcem uraziť), ale sú skôr vhodné na domáce oslavy...aspoň ja mám taký názor...a za ďalšie nie každý vie piecť, kto to o sebe tvrdí 🙂 viem náročná som, ale tak to je ...

ivet78
18. okt 2023

@kapitandzordz moja dcera mala minuly rok stuzkovu. Kazda rodina doniesla plech niecoho. A deti si nachystali krabicky a kazdej rodine sa aj urobil pekny balicek. Normalne sme mali vysluzku - z kazdeho rozka troska a mali sme pekne k ranajkam. Niekto napiekol sladke a niekto aj slane bolo to super. Jasne ze cely plech nezjedia 4 ludia. Ale takto ked z toho porobili vysluzky to bolo perfektne.

marcellka32
18. okt 2023

@ivet78 a presne mne takéto výslužky nechutia, proste to nezjem, nedokážem zjesť jedlo čo robil pre mňa cudzí človek...neviem aké má hygienické štandardy, kde to robil a ako..brrr

ivet78
18. okt 2023

@marcellka32 to nieje povinne si brat. Ja osobne sa nad tymito vecami nechcem pozastavovat. Aj v kuchymi v jedalni nam vari kade kto. Tu cistotu si viem aj inac predstavit. A to je vsade. Ci v jedalni, v cukrarni... aj ked si das dakomu upiect tortu... takze ak nechces, neber. Ja s tym problem nemam, tak som si zobrala.. a ten kto nechcel piect, alebo nevedel.. kupili alebo objednali. A uz pri tolkych vydavkoch na stuzkovu... ja si rada pomlsam a za krabicku som bola rada. Ja mam uz 3 dievcata co mali stuzkovu a pri prvych dvoch sa nam ledva usli zakusky. Lebo sa to davalo niekomu piect a bolo toho malo.

marcellka32
18. okt 2023

@ivet78 ja ani neočakávam vôbec nejakú výslužku zo stužkovej....popravde počujem to prvýkrát..zjem 2 ks zákuskov na oslave a idem domov

slavomira236
18. okt 2023

@kapitandzordz dcera ked mala nosil si kazdy na svoj stol..sj alkohol aj kolace..

nikoletah
18. okt 2023

Ja na podobne oslavy pečiem linecke, ak zostane pondelok to deti zjedia v triede,alebo aj o tyžden.

ninusa221
19. okt 2023

@kapitandzordz alkohol sme si ako spolužiaci brali každý sám za seba. (1 fľašku ) rodičov a učiteľov to si nepamätám ale viem že mali víno a tmavú a bielu pálenku nie však veľa.. veľa rodičov takmer nepiplo odišli o polnoci alebo si doniesli domácu.
Čo sa týka programu to je na vás vy musíte byt kreatívny môžete zapojiť aj rodičov rôzne kvízy.. tanec spev my sme natáčali extrémne premeny..😀to záleží aký ste kolektív..