Nákupy s dcérou

salamistka
11. apr 2016

Ahojte. Moja 13 ročná dcéra má rada, asi ako každá slečna, pekné oblečenie a hlavne čo najviac. A práve to sa chcem spýtať, ako často nakupujete svojim dcéram oblečenie, lebo tá moja nikdy nemá dosť. Stále má pocit, že si nemá čo obliecť (to bude mať asi celý život), že iné dievčatá majú toho viac. Moji rodičia si tiež myslia, že by som jej mala stále kupovať nové oblečenie, moja neter má izbu plnú šiat. Ja si myslím, že kupovanie oblečenia by nemalo byť samozrejmé, máme síce na to, veď máme len ju, ale aj keby som bola milionár, nemyslím si, že by som jej mala kúpiť všetko. Nie som zástancom hromadenia vecí, kolegyňa má hromadu kabeliek a topánok a aj tak ich nenosí, len ich má doma odložené, podľa mňa je to plytvanie. Kde je tá hranica v nakupovaní? mám od dcéry zato niečo vyžadovať? učí sa výborne, ale možno by mohla ešte viac doma pomáhať? na seba si tiež nekupujem každý mesiac 20 vecí na oblečenie, ale ona by najradšej každý týždeň mala niečo nové. Ďakujem za rady.

dai
11. okt 2018

@eeffka ja som si upratovala skrinu - priznavam po dlhsej dobe - dcera mala obchodny den - kopu mojich triciek, crop topov, nohavic - odlozene na obdobie ked budem mat zase 48🙂 ona ma iny typ postavy ako ja, takze aj ked ma menej tak su jej niektore vecu dobre... velmi sa z nich tesila - a uprimne ja tiez z toho ze to moje skreckovanie nevyslo nazmar😉

laska201
11. okt 2018

Och baby ja mam pomaly 3rocnu a uz teraz vidiet ako sa rada oblieka.3 chalanov som mala oblecenych raz dva im to bolo uplne jedno.ale mala toto nie toto nie aj ked musim povedat ze nema rada ked ju ja obliekam tam mi povie ja sama.chalanov este teraz obliekam.